DARMOWA DOSTAWA OD 200ZŁ!
PONAD 1000 PRODUKTÓW
ZAMÓW DO 14:00 A PACZKĘ WYŚLEMY JESZCZE DZIŚ!
ŚWIEŻO PALONE KAWY!
DARMOWA DOSTAWA OD 200zł 200zł 200zł ZAMÓW JUŻ TERAZ!
Jak wyciągnąć pełen magiczny smak pu-erha, senchy i innych suszów, z których szykuje się napary? Do tego celu potrzebne są odpowiednie akcesoria, w tym m.in. zaparzacze do herbaty. Jeśli szukasz takich produktów dla siebie – sprawdź rozmaite artykuły dostępne w Coffee Selection! Przygotowaliśmy atrakcyjny wybór dzbanków z koszyczkami do zaparzania liści krzewu herbacianego lub innych ziół. Dzięki nim w perfekcyjny sposób przygotujesz swój ulubiony, gorący (i nie tylko!) napój. Przejrzyj naszą ofertę zaparzaczy i dzbanków do parzenia herbaty – wybierz rozwiązanie dla siebie!

Zaparzacz do herbaty – aby wyciągnąć pełen smak suszu

Teoretycznie mógłbyś wsypać herbatę do szklanki czy kubka i zalać ją gorącą wodą. Czy jednak wydobędziesz z niej niuanse, jakie czynią ją wyjątkową? Do tego trzeba odpowiedniej temperatury zaparzania i właściwego czasu. Zaparzacz, np. z wyjmowanym koszyczkiem, ułatwia i uprzyjemnia cały ten proces.

Wydobywanie pełnego smaku z danej mieszanki jednak to nie wszystko. Dzięki prezentowanym dzbankom nie musisz przejmować się fusami, które przeszkadzają w czerpaniu pełni przyjemności z picia ulubionego napoju. Możesz więc całkowicie zrelaksować się, racząc nim podniebienie, skupiając się przy tym na ulubionym filmie lub książce. Dodatkowo dzięki temu, że naczynia te mają pokrywki – napar pozostaje długo ciepły.

Czajniczek do zaparzania, drip i cold brew

W ofercie Coffee Selection dostępnych jest wiele różnych akcesoriów do parzenia suszu herbacianego lub z innych ziół. Proponujemy m.in. dzbanki do herbaty z zaparzaczem. To rewelacyjny wybór dla każdego, kto ceni sobie klasyczny sposób przygotowania najróżniejszych naparów. U wielu z nich sitka zawieszone są bardzo nisko, dzięki czemu zaparzysz idealną ilość napoju dla jednej osoby. Fakt, że są to produkty ze szkła, dodatkowo uprzyjemnia całą ceremonię, gdyż możesz obserwować, jak woda stopniowo zmienia kolor.

W naszej ofercie zgromadziliśmy jednak artykuły przeznaczone dla zwolenników tzw. herbat alternatywnych. Wśród propozycji znajdziesz m.in. zaparzacze do metody drip. Dripping, czyli „skapywanie”, to popularny i profesjonalny sposób na przygotowanie zarówno naparu z liści krzewu herbacianego, jak i kawy. Podstawą jest specjalny lejek z filtrem, przez który powoli przepływa zaparzony już produkt – ciecz dosłownie skapuje do znajdującego się pod głównym elementem naczynia, np. dzbanka. Cały ceremoniał polega na stopniowym dodawaniu gorącej wody do mieszanki, co ułatwia uzyskanie wszelkich jej niuansów aromatycznych i smakowych.

Ponadto w asortymencie dostępne są specjalne butelki z filtrem przeznaczone do cold brew. To kolejna alternatywna i coraz popularniejsza metoda przygotowania napoju z herbaty. W tym przypadku suszu się nie parzy, a wydobywa się z niego jego walory, zalewając zimną wodą na kilka godzin przed podaniem. To pozwala uzyskać zaskakujące nuty smakowe, nieosiągalne przy parzeniu. Proponowane tutaj zaparzacze umożliwiają wygodne filtrowanie gotowego produktu. Duża pojemność natomiast pozwala przygotować produkt na cały dzień lub dla większej liczby osób.

Jak wybrać odpowiedni zaparzacz dla siebie?

Dobór odpowiedniego produktu zależy w głównej mierze od Twoich preferencji. Czy to będzie dzbanek wyposażony w zaparzacz do herbaty, czy też butelka do cold brew? Jeśli cenisz sobie klasyczny smak herbaty i różnych jej wariacji – szklane naczynia z sitkami będą rewelacyjnym wyborem dla Ciebie. Gdy natomiast lubisz wyszukiwać w naparach wszelkie niuanse, a jednocześnie wciąż chcesz raczyć się ciepłym napojem – polecamy zakup zestawu składającego się z drippera, dzbanka (tzw. serwera) i filtrów przeznaczonych do dripów. W ten sposób na pewno wyzwolisz z suszu wszelkie rozmaite aromatyczne i smakowe. Dla tych, którzy pragną przede wszystkim orzeźwienia, chętnie próbują nowych smaków – doskonałym wyborem będzie butelka z filtrem do cold brew.

Sprawdź nasze zaparzacze i zamów je już teraz!

Decydując się na zakup w Coffee Selection dzbanka z koszyczkiem lub dowolnego innego produktu przeznaczonego do przygotowania napoju z herbaty, stawiasz na produkty najwyższej jakości. Starannie selekcjonujemy pozycje trafiające do naszego asortymentu, aby zapewnić klientom akcesoria, jakie spełnią ich potrzeby. Dbamy jednocześnie o to, aby zaproponować atrakcyjne ceny, podobnie jak i profesjonalną obsługę. Dlatego, kupując zaparzacz u nas, masz gwarancję błyskawicznej realizacji zamówienia.

Pokaż dostępne produkty
Sortuj:

1–24 z 30 produktów

SPRAWDŹ NASZE SOCIAL MEDIA:

Future Selection Sp. z o.o.

Licealna 6, 65-417 Zielona Góra

© 2023 Future Selection sp. z o.o.

© 2023 Future Selection sp. z o.o.

Mój koszyk