ODBIERZ SPECJALNY KOD RABATOWY Z NEWSLETTERA!
PONAD 3000 PRODUKTÓW
ZAMÓW DO 19:30 - WYŚLEMY DZISIAJ
ŚWIEŻO PALONE KAWY!
Kawa
Polecany produkt

Nowy concept specialty coffee. Zawsze ciekawa selekcja ziaren: competition, microloty i wszystko to, co zachwyca Nas w kawie od ponad dekady!
28.00 zł

Nowy concept specialty coffee. Zawsze ciekawa selekcja ziaren: competition, microloty i wszystko to, co zachwyca Nas w kawie od ponad dekady!
28.00 zł
Herbata
Polecany produkt

Pyszna czarna herbata wysokiej jakości z dodatkiem płatków róży, skórki pomarańczowej, mandarynka. Wyrazisty smak czarnej herbaty z dodatkiem nuty cytrusów.
8.90 zł
Zestawy
Zaprojektowany w nowoczesnym, minimalistycznym stylu zestaw do herbaty matcha zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby przygotować pyszne napoje matcha w zaciszu własnego domu.
449.00 zł

Ekspresy
Polecany produkt
Naturalne tabletki czyszczące do sprzętu kawowego – czyści grupy ekspresów i ekspresy automatyczne. Skutecznie usuwają zanieczyszczenia i olejki kawowe.Preparat jest produkowany całkowicie z naturalnych i biodegradowalnych składników. Nie zawiera fosforanów. Bezzapachowy.
99.90 zł

Akcesoria
Polecany produkt

129.90 zł
Do kuchni
Polecany produkt

Ciesz się aromatycznym espresso w pięknym stylu dzięki Bialetti Fruit Vibes – zestawowi 6 filiżanek o pojemności 60 ml. Wykonane z wysokiej jakości porcelany, każda filiżanka ma inny kolor i można je wygodnie przechowywać jedna na drugiej dzięki dołączonemu stojakowi, co sprawia, że zestaw jest zarówno praktyczny, jak i dekoracyjny.
129.99 zł
Dodatki
Polecany produkt

Linia Amaresti to najwyższej jakości prażone migdały oblane dwoma rodzajami czekolady: mleczną oraz białą z dodatkiem zmielonych ziaren kawy. Ta unikatowa kompozycja to gwarancja głębi słodkiego smaku i aromatu.
9.99 zł
32.85 zł
85 w magazynie
Cena zawiera podatek VAT
85 w magazynie
Zamów do 19:30, a
wyślemy tego samego dnia!
32.85 zł
Cena zawiera podatek VAT
85 w magazynie
85 w magazynie
Zamów do 19:30, a
wyślemy tego samego dnia!
Dzbanek do kawy i herbaty LT7048 marki Lamart przeznaczony jest do wszystkich rodzajów kawy i herbaty. Jego uchwyt został wykonany z wysokiej jakości, wytrzymałego tworzywa sztucznego. Dzbanek ma nierdzewny zaparzacz do kawy, suszonych oraz świeżych ziół. Plastikowa pokrywa ułatwia napełnianie naczynia oraz jego mycie. Transparentne szkło pozwoli zaś zajrzeć do środka.
| Waga | 0.49 kg |
|---|---|
| Wymiary | 12 × 11 × 22 cm |
| Marka | Lamart |
| EAN | 8590669282357 |
| Kolor | Czarny, Przeźroczysty |
| Materiał | Szkło, Tworzywo sztuczne |
| Wymiary | 10 × 10 × 21 cm |
| Pojemność | 1 L |
| Kod produktu | LT7048 |
| Pełna nazwa producenta / dostawcy | FAST POLAND SP. Z O.O. Kwietniowa 36 05-090 Wypędy |
Zawsze na czas.
Do 14 dni.