DARMOWA DOSTAWA OD 200ZŁ!
PONAD 1000 PRODUKTÓW
ZAMÓW DO 14:00 A PACZKĘ WYŚLEMY JESZCZE DZIŚ!
ŚWIEŻO PALONE KAWY!
DARMOWA DOSTAWA OD 200zł 200zł 200zł ZAMÓW JUŻ TERAZ!
Jeśli jesteś prawdziwym kawoszem, z pewnością niejednokrotnie doświadczyłeś tej sytuacji. Masz ochotę na kawę, ale doskonale wiesz, że wypiłeś jej za dużo bądź jest już za późno na spożycie napoju z kofeiną? W Coffee Selection mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! W ofercie naszego sklepu internetowego dostępna jest bowiem kawa bezkofeinowa. Bez obaw – jej smak i aromat pozostają na równie intensywnym poziomie, jak w przypadku standardowej wersji produktu.

Kawa bezkofeinowa, zwana także kawą dekofeinowaną, to odmiana kawy, w której zawartość kofeiny została znacznie zmniejszona lub całkowicie usunięta. Proces usuwania kofeiny może odbywać się na różne sposoby, takie jak zastosowanie wody, rozpuszczalników organicznych lub metody opartej na dwutlenku węgla.

Kawy bezkofeinowe: bogactwo smaku i aromatu

Wiele osób obawia się, że napój tego typu jest pozbawiony większości walorów smakowych i zapachowych. W Coffee Selection zadbaliśmy o to, aby w naszym asortymencie znalazły się jedynie ziarna oczyszczane z kofeiny metodą, która w żaden sposób nie wpływa negatywnie na ich właściwości. Proces przygotowywania dobrej kawy bezkofeinowej także pozostaje bez zmian. Napój możesz sporządzić w dowolny sposób – w kawiarce, ekspresie czy po prostu przy użyciu gorącej wody z czajnika.

Kawa bezkofeinowa nadal zachowuje większość innych smakowych i aromatycznych cech kawy, co pozwala cieszyć się jej bogatym smakiem bez wpływu pobudzającego działania kofeiny. Jest to opcja popularna wśród osób, które chcą ograniczyć spożycie kofeiny ze względów zdrowotnych, wrażliwości na kofeinę lub preferują kawę bez działania pobudzającego.

Niezwykle interesującym wariantem jest także smakowa kawa bezkofeinowa. Różne nuty, zarówno nieco łagodniejsze, jak i te bardziej intensywne, przeplatają się wówczas z charakterystycznym smakiem czarnego napoju. Zadbaliśmy o to, aby w naszym sklepie internetowym dostępny był szeroki wybór ziaren o różnym pochodzeniu – tak, abyś mógł w pełni cieszyć się wszystkimi walorami produktu.

Kawa bezkofeinowa jako świetny wybór na każdą porę dnia

Oferowany przez nas wyrób to znakomita propozycja dla osób, które z pewnych względów nie powinny dostarczać organizmowi kofeiny. To także świetna opcja dla wielbicieli kawy, którzy pragną cieszyć się jej smakiem o każdej porze dnia. Niezależnie jednak od tego, dlaczego sięgasz po tę wersję kawy, w Coffee Selection mamy dla Ciebie szeroki jej wybór.

Kawa bezkofeinowa jest szeroko dostępna w różnych formach, takich jak ziarna, mielona kawa, kapsułki do ekspresów, a także jako napoje bezkofeinowe, które można przygotować przez dodanie gorącej wody lub mleka.

Jednym z dostępnych wariantów w asortymencie jest bezkofeinowa kawa ziarnista. Jeśli jesteś zatem zwolennikiem samodzielnego mielenia kawy i do tej pory preferowałeś przygotowywać ją w ten sposób, nawet w wersji pozbawionej kofeiny jest to wciąż możliwe. Bezkofeinowa kawa rozpuszczalna także znajduje się w ofercie naszego sklepu internetowego.

Jak powstaje kawa bezkofeinowa?

Jedną z metod pozbywania się kofeiny, która umożliwia cieszenie się niezmienionym smakiem ulubionego napoju pod postacią bezkofeinowej kawy parzonej, jest dekofeinizacja. W Coffee Selection dokładamy bowiem wszelkich starań, aby zachować jak najwięcej naturalnych walorów kawy. Ziarna wystawiane są na wysokie ciśnienie wodnego dwutlenku węgla, który w temperaturze powyżej punktu krytycznego działa jak rozpuszczalnik dla kofeiny.

Proces ten jest naturalny, a jego efekty sprawiają, że parzona przez Ciebie bezkofeinowa kawa będzie smakować tak dobrze, jak tradycyjna wersja. Już nigdy więcej nie będziesz musiał powstrzymywać się przed wypiciem kolejnej filiżanki swojego ulubionego napoju. Kawa bezkofeinowa smakowa, rozpuszczalna, a może ziarnista? Wybierz swoją ulubioną i ciesz się jej smakiem bez żadnych ograniczeń!

Pełny zakres walorów smakowych

Jeśli do tej pory uważałeś, że dobra kawa bezkofeinowa to mit, koniecznie spróbuj jednej z opcji dostępnej w naszej ofercie. Posiadamy szeroki wybór zarówno bezkofeinowej kawy ziarnistej, jak i rozpuszczalnej. Bogaty asortyment umożliwi Ci dopasowanie wersji napoju do dotychczasowych preferencji, tak, abyś mógł się cieszyć smakiem i aromatem kawy o każdej porze dnia, bez obaw o konsekwencje wywołane spożyciem kofeiny.

Każde zamówienie realizujemy sprawnie, więc jeśli pragniesz jak najszybciej przekonać się, jak smakuje parzona kawa bezkofeinowa w wersji smakowej, ziarnistej lub rozpuszczalnej, koniecznie zapoznaj się z bogatą ofertą sklepu internetowego. Jeśli polubisz nasze produkty i zostaniesz stałym klientem Coffee Selection, czeka Cię miła niespodzianka. Nagradzamy bowiem regularnie zamawiające osoby ciekawymi gratisami, które są dołączane do regularnych zamówień.

Nie czekaj i zamów swoją ulubioną kawę już teraz!

Pokaż dostępne produkty
Sortuj:

1–24 z 27 produktów

SPRAWDŹ NASZE SOCIAL MEDIA:

Future Selection Sp. z o.o.

Licealna 6, 65-417 Zielona Góra

© 2023 Future Selection sp. z o.o.

© 2023 Future Selection sp. z o.o.

Mój koszyk