DARMOWA DOSTAWA OD 200ZŁ!
PONAD 1000 PRODUKTÓW
ZAMÓW DO 14:00 A PACZKĘ WYŚLEMY JESZCZE DZIŚ!
ŚWIEŻO PALONE KAWY!
DARMOWA DOSTAWA OD 200zł 200zł 200zł ZAMÓW JUŻ TERAZ!

Spożywanie czystej, pozbawionej szkodliwych substancji wody jest kluczowe dla dobrego samopoczucia. Jest ona bowiem niezbędna do prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Aby mieć pewność, że nie zawiera żadnych zanieczyszczeń, które mogłyby negatywnie wpływać na zdrowie i powodować nieprzyjemne dolegliwości, warto wyposażyć się w filtr do wody. W tej kategorii zgromadziliśmy propozycja Claris od znanej i cenionej marki Everpure, a także egzemplarze pochodzące od innych specjalizujących się w tego typu rozwiązaniach producentów. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą wysokiej jakości produktów!

Pokaż dostępne produkty
Sortuj:

Filtry do wody – jak działają?

Zostały stworzone w celu oczyszczania wody z niepożądanych substancji. Na przykładzie filtra Claris przeznaczonego do ekspresów do kawy przedstawimy szerokie spektrum działania. Tego typu wkłady:

  • zapewniają ochronę przed osadzaniem się kamienia, co pozytywnie przekłada się na żywotność urządzenia;
  • skutecznie ograniczają korozję wewnętrznych elementów metalowych, dzięki czemu sprzęty działają sprawniej i są bardziej odporne na uszkodzenia;
  • utrzymują poziom pH w granicach wymaganych przez regulacje Unii Europejskiej dotyczące jakości wody pitnej, co przyczynia się do poprawy jej smaku i bezpieczeństwa spożycia;
  • występują w wielu wariantach wymiennych wkładów filtracyjnych o różnej pojemności, które można łatwo dopasować do indywidualnych potrzeb, a wszystkie są kompatybilne z tą samą głowicą filtrującą;
  • umożliwiają obniżenie kosztów operacyjnych i zmniejszenie liczby przestojów urządzeń związanych z koniecznością napraw czy konserwacji, co przekłada się na bardziej ekonomiczne i efektywne użytkowanie.

W ofercie Coffee Selection znajdują się zarówno filtry do dzbanków filtrujących, wkłady oczyszczające wodęClaris przeznaczone do ekspresów, jak i samodzielne domowe systemy filtrowania wody.

Claris – sprawdzone filtry do wody

To zdecydowanie jedna z najchętniej wybieranych propozycji wśród użytkowników. Nic w tym dziwnego, filtry do wody Claris są cenione za wysoką skuteczność w eliminowaniu zanieczyszczeń i intuicyjne użytkowanie. Dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologii zapewniają optymalne oczyszczenie, co przekłada się na lepszy smak wody i przygotowywanych na jej bazie napojów. Co więcej, ich regularne używanie pomaga w przedłużeniu żywotności ekspresów do kawy i innych urządzeń poprzez ochronę przed osadzaniem się kamienia. Wybór filtrów do wody Claris to gwarancja wielu korzyści, którymi można cieszyć się każdego dnia. Zamów i przekonaj się samemu!

Znaleziono 17 elementów

Coffee Selection - logo

Future Selection Sp. z o.o.

Licealna 6, 65-417 Zielona Góra

Coffee Selection - logo
SPRAWDŹ NASZE SOCIAL MEDIA:

Future Selection Sp. z o.o.

Licealna 6, 65-417 Zielona Góra

© 2024 Future Selection sp. z o.o.

© 2024 Future Selection sp. z o.o.

Mój koszyk