DARMOWA DOSTAWA OD 200ZŁ!
PONAD 1000 PRODUKTÓW
ZAMÓW DO 14:00 A PACZKĘ WYŚLEMY JESZCZE DZIŚ!
ŚWIEŻO PALONE KAWY!
DARMOWA DOSTAWA OD 200zł 200zł 200zł ZAMÓW JUŻ TERAZ!

Napój, który dodaje energii oraz zachwyca swym głębokim smakiem i aromatem? Wiele osób nie wyobraża sobie dnia bez jego wypicia. Chodzi tutaj oczywiście o kawę. Można sporządzać ją na wiele sposobów, używając przy tym różnego rodzaju sprzętów. Każda metoda sprawia jednak, że otrzymana w wyniku procesu kawa będzie smakowała odrobinę inaczej – dla prawdziwych kawoszy różnica ta z pewnością jest znacząca. W Coffee Selection posiadamy szeroki wybór urządzeń do przygotowywania tego uwielbianego przez wiele osób napoju. W ofercie znajdują się między innymi ceramiczne oraz aluminiowe zaparzacze do kawy – kawiarki.

Kawiarka, znana również jako moka, to niewielkie urządzenie do parzenia kawy, składające się z trzech części: dolnej, środkowej i górnej. Woda w dolnej części kawiarki jest podgrzewana, a ciśnienie powstające w wyniku ogrzewania powoduje przepływ wody przez kawę znajdującą się w środkowej części. Parowana woda przechodzi przez sitko i zbiera się w górnej części kawiarki jako aromatyczna i mocna kawa. Kawiarki są popularne ze względu na łatwość użycia i charakterystyczny smak, który przypomina espresso.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem!

Kawiarka na tle innych urządzeń do przygotowywania kawy

Jeśli jesteś miłośnikiem kawy, z pewnością doskonale zdajesz sobie sprawę, jak bardzo rodzaj wybranych ziaren oraz sposób parzenia wpływają na jej walory smakowe. Jeśli chcesz zatem cieszyć się niepowtarzalnym i wyjątkowo intensywnym smakiem oraz aromatem, powinny zainteresować Cię kawiarki do kawy. Są to urządzenia znacznie wyróżniające się na tle innych sprzętów, które służą do przygotowywania tego typu napoju.

Kawiarka wykorzystuje tradycyjny sposób parzenia, mający swe korzenie we Włoszech. To w dużej mierze właśnie dzięki niemu możliwe jest przyrządzenie napoju tak mocno oddziałującego na zmysły. Poza tym, kawiarki wyróżnia wiele innych cech, czyniących je niezwykle wartym uwagi sprzętem. Jest to między innymi ich niewielki rozmiar, ułatwiający przenoszenie i tym samym użytkowanie w różnych miejscach. Łatwość czyszczenia oraz konserwacji również są istotne.

Tradycja parzenia kawy w nowoczesnym wydaniu

Obecnie kawiarki projektowane są tak, aby mogły wpasowywać się w nowoczesny design wnętrz. W naszym sklepie internetowym urządzenia dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych. Wykonuje się je także z różnych rodzajów materiałów. W ofercie znajdują się między innymi kawiarki aluminiowe, ceramiczne oraz te ze stali nierdzewnej. Wszystkie tworzywa są trwałe i odporne na różnego rodzaju czynniki zewnętrzne, dzięki czemu możesz przez długi czas czerpać radość z przygotowywania swojego ulubionego napoju.

Ponadto w asortymencie sklepu internetowego Coffee Selection dostępne są także kawiarki do płyty indukcyjnej. Schemat sporządzania w nich napoju nie różni się jednak od innych wersji tego urządzenia. Kawiarki do kawy wykorzystują metodę, w której woda podgrzewana jest w dolnej komorze, a ciśnienie powstające w wyniku procesu powoduje jej przepływ przez znajdującą się w wyznaczonym miejscu zmieloną kawę.

Profesjonalnie przyrządzona kawa

Biorąc pod uwagę, jak bardzo profesjonalną możliwość przygotowania kawy daje kawiarka oraz w jak intensywny sposób jest ona w stanie wydobyć smak i aromat ziaren, cena tego urządzenia w naszym sklepie jest naprawdę atrakcyjna. Zapewniamy dobre kawiarki, wykonane z wysokiej jakości materiałów, dzięki którym w prosty sposób przyrządzisz napój o wyjątkowych walorach smakowych i zapachowych.

Dajemy Ci także możliwość wyboru pojemności zaparzacza do kawy – jednorazowo możesz przygotować od kilku do kilkunastu filiżanek espresso. Zarówno kawiarka ceramiczna, aluminiowa, jak i ta wykonana ze stali nierdzewnej, zapewni Ci niezapomniane doznania smakowe. Podanie zaparzonej w ten sposób kawy wymaga przelania jej do filiżanki bądź szklanki, a zatem śmiało możesz dodać mleko krowie lub roślinne bądź inny płyn wedle uznania.

Kawiarka – proste parzenie perfekcyjnej kawy

Przygotowanie napoju przy wykorzystaniu tradycyjnej metody parzenia oraz wydobycie pełni smaku i aromatu kofeiny – to właśnie gwarantuje kawiarka. Zaparzacz do kawy tego typu umożliwi Ci przyrządzenie napoju w domowych warunkach, który smakuje jak z włoskiej kawiarni. Nie posiadasz kuchenki gazowej? Dostępna w naszym asortymencie aluminiowa kawiarka do płyty indukcyjnej jest w pełni dostosowana do współpracy z nowoczesną technologią, przy jednoczesnym zachowaniu tradycyjnego procesu parzenia.

Dobre kawiarki wykonane są z trwałych materiałów oraz skonstruowane w taki sposób, aby efektywnie wykorzystywać proces przewodzenia ciepła. Budowa urządzeń zapewnia bezpieczeństwo, minimalizując ryzyko powstania ewentualnych poparzeń. Wszystkie te cechy posiadają oferowane przez nas zaparzacze do kawy. Dokładamy wszelkich starań, aby dotarły one do Ciebie bez żadnych uszkodzeń, dlatego przykładamy szczególną uwagę do dokładnego zabezpieczania wszystkich przesyłek. Jeśli należysz do grona naszych stałych klientów, w paczce poza zamówionym sprzętem znajdziesz również interesujące gratisy.

Zapraszamy do skorzystania z oferty i składania zamówień!

Jak parzyć kawę w kawiarce?

Aby parzyć kawę w kawiarce, wykonaj następujące kroki:

  1. Przygotuj świeżo zmieloną kawę. Zaleca się mielenie kawy na średnio grubym stopniu, podobnym do grubości cukru.
  2. Napełnij dolną część kawiarki wodą. Woda powinna być świeżo przegotowana i najlepiej zimna. Nie wlej jej powyżej zaworu, który znajduje się wewnątrz dolnej części kawiarki.
  3. Umieść sitko kawiarki (część środkową) na dolnej części. Upewnij się, że jest ono dobrze zamocowane i równe.
  4. Wypełnij sitko kawą. Możesz użyć 1-2 łyżeczek kawy na jedną filiżankę, ale możesz dostosować ilość do swojego gustu.
  5. Dokładnie zamocuj górną część kawiarki na sitku, aby utworzyć szczelne połączenie.
  6. Umieść kawiarkę na kuchence lub innym źródle ciepła. Upewnij się, że uchwyt kawiarki jest z dala od źródła ciepła, aby uniknąć poparzenia.
  7. Po włączeniu źródła ciepła odczekaj, aż woda w dolnej części kawiarki zacznie się gotować. Woda przesączy się przez kawę, przechodząc przez sitko i gromadząc się w górnej części kawiarki.
  8. Kiedy woda w dolnej części kawiarki prawie całkowicie odparuje, usłyszysz charakterystyczne syczenie. To sygnał, że kawa jest gotowa.
  9. Zdejmij kawiarkę z ognia i poczekaj chwilę, aż się ochłodzi. Otwórz ostrożnie kawiarkę, trzymając ją z dala od siebie, ponieważ wewnątrz może być gorąca para.
  10. Nalej kawę do filiżanek i ciesz się aromatyczną kawą z kawiarki!

Pamiętaj, że parzenie kawy w kawiarce może wymagać trochę praktyki, aby osiągnąć idealny smak i aromat. Możesz dostosować ilość kawy i czas parzenia do swoich preferencji.

Pokaż dostępne produkty
Sortuj:

1–24 z 81 produktów

SPRAWDŹ NASZE SOCIAL MEDIA:

Future Selection Sp. z o.o.

Licealna 6, 65-417 Zielona Góra

© 2023 Future Selection sp. z o.o.

© 2023 Future Selection sp. z o.o.

Mój koszyk