ODBIERZ SPECJALNY KOD RABATOWY Z NEWSLETTERA!
PONAD 3000 PRODUKTÓW
ZAMÓW DO 19:30 - WYŚLEMY DZISIAJ
ŚWIEŻO PALONE KAWY!
Kawa
Polecany produkt

59.00 zł

59.00 zł
Herbata
Polecany produkt

Pyszna czarna herbata wysokiej jakości z dodatkiem płatków róży, skórki pomarańczowej, mandarynka. Wyrazisty smak czarnej herbaty z dodatkiem nuty cytrusów.
8.90 zł
Zestawy
Herbata Veertea jest najbardziej konkurencyjną marką na rynku. Stawiamy przede wszystkim na jakość, smak, prestiż oraz szybki i profesjonalny serwis. Drewniana, biała skrzyneczka z eleganckimi herbatkami Veertea – każda saszetka pakowana osobno. Idealna na prezent.
99.99 zł

Ekspresy
Polecany produkt
Aromatyczna mieszanka idealna do cafe crema z grubą i długo utrzymującą się pianką. Posiada harmonijny i delikatny smak czekolady i karmelu.
84.99 zł

Akcesoria
Polecany produkt

129.90 zł
Do kuchni
Polecany produkt

Ciesz się aromatycznym espresso w pięknym stylu dzięki Bialetti Fruit Vibes – zestawowi 6 filiżanek o pojemności 60 ml. Wykonane z wysokiej jakości porcelany, każda filiżanka ma inny kolor i można je wygodnie przechowywać jedna na drugiej dzięki dołączonemu stojakowi, co sprawia, że zestaw jest zarówno praktyczny, jak i dekoracyjny.
129.99 zł
Dodatki
Polecany produkt

Orzeszki arachidowe w polewie karmelowej to kompozycja chrupiących orzeszków i tak lubianego smaku karmelowego. Linia Mellow to doskonały pomysł na słodki, elegancki upominek zarówno dla kogoś bliskiego, jak i partnerów biznesowych. Słodycze zapakowane zostały w małe eleganckie pudełeczka esponujące produkt.
7.99 zł
45.00 zł
2 w magazynie
Cena zawiera podatek VAT
2 w magazynie
Zamów do 19:30, a
wyślemy tego samego dnia!
45.00 zł
Cena zawiera podatek VAT
2 w magazynie
2 w magazynie
Zamów do 19:30, a
wyślemy tego samego dnia!
Dzbanek szklany Lamart o pojemności 1,5 litra to elegancki i praktyczny dodatek do każdej kuchni. Nadaje się do parzenia każdego rodzaju herbat i innych napojów. Dzbanek z zaparzaczem dzięki swoim cechom, takim jak uniwersalność, wytrzymały uchwyt, nierdzewne sitko i plastikowa pokrywa, jest doskonałym wyborem dla miłośników herbat, ale i zimnych napojów.
| Waga | 0.5 kg |
|---|---|
| Wymiary | 18 × 15 × 17 cm |
| Marka | Lamart |
| EAN | 8590669337156 |
| Kolor | Przezroczysty, czerwony |
| Materiał | Szkło, tworzywo sztuczne |
| Wymiary | 13 × 15,5 cm |
| Pojemność | 1,5 L |
| Kod produktu | LT7074 |
| Pełna nazwa producenta / dostawcy | FAST POLAND SP. Z O.O. Kwietniowa 36 05-090 Wypędy |
Zawsze na czas.
Do 14 dni.