ODBIERZ SPECJALNY KOD RABATOWY Z NEWSLETTERA!
PONAD 3000 PRODUKTÓW
ZAMÓW DO 19:30 - WYŚLEMY DZISIAJ
ŚWIEŻO PALONE KAWY!
Kawa
Polecany produkt

Home Barista 80/20, idealnej do parzenia espresso i innych napojów kawowych. Ta wysokiej jakości kawa przypadnie do gustu zarówno amatorom, jak i profesjonalistom, oferując bogaty smak i aromat.
39.00 zł

Home Barista 80/20, idealnej do parzenia espresso i innych napojów kawowych. Ta wysokiej jakości kawa przypadnie do gustu zarówno amatorom, jak i profesjonalistom, oferując bogaty smak i aromat.
39.00 zł
Herbata
Polecany produkt

Pyszna czarna herbata wysokiej jakości z dodatkiem płatków róży, skórki pomarańczowej, mandarynka. Wyrazisty smak czarnej herbaty z dodatkiem nuty cytrusów.
8.90 zł
Zestawy
Herbata Veertea jest najbardziej konkurencyjną marką na rynku. Stawiamy przede wszystkim na jakość, smak, prestiż oraz szybki i profesjonalny serwis. Drewniana, biała skrzyneczka z eleganckimi herbatkami Veertea – każda saszetka pakowana osobno. Idealna na prezent.
99.99 zł

Ekspresy
Polecany produkt
79.00 zł

Akcesoria
Polecany produkt

49.99 zł
Do kuchni
Polecany produkt

49.99 zł
Dodatki
Polecany produkt

Orzeszki arachidowe w polewie karmelowej to kompozycja chrupiących orzeszków i tak lubianego smaku karmelowego. Linia Mellow to doskonały pomysł na słodki, elegancki upominek zarówno dla kogoś bliskiego, jak i partnerów biznesowych. Słodycze zapakowane zostały w małe eleganckie pudełeczka esponujące produkt.
7.99 zł
49.99 zł
Brak w magazynie
Cena zawiera podatek VAT
Bazzara GranCappuccino to doskonała kawa ziarnista, idealnie skomponowana mieszanka ziaren arabiki z niewielką domieszką robusty. W jej smaku możemy wyczuć słodkie nuty przypominające owoce, zaś aromat przypomina zapach kwiatów.
Brak w magazynie
Zamów do 19:30, a
wyślemy tego samego dnia!
49.99 zł
Cena zawiera podatek VAT
Brak w magazynie
Bazzara GranCappuccino to doskonała kawa ziarnista, idealnie skomponowana mieszanka ziaren arabiki z niewielką domieszką robusty. W jej smaku możemy wyczuć słodkie nuty przypominające owoce, zaś aromat przypomina zapach kwiatów.
Brak w magazynie
Zamów do 19:30, a
wyślemy tego samego dnia!
Bazzara GranCappuccino to doskonała kawa ziarnista, idealnie skomponowana mieszanka ziaren arabiki z niewielką domieszką robusty. W jej smaku możemy wyczuć słodkie nuty przypominające owoce, zaś aromat przypomina zapach kwiatów.
Doskonała mieszanka z prestiżowej włoskiej palarni Bazzara. Do jej wykonania użyto wyłącznie najlepszych ziaren wysokiej klasy arabiki oraz robusty, które przeszły staranną selekcję. GranCappuccino powstała z myślą o miłośnikach mlecznych napojów takich jak cappuccino czy cafe latte.
Bazzara GranCappuccino to wysokiej klasy mieszanka arabiki z odrobiną robusty. Sprawia to, że kawa posiada średnią zawartość kofeiny i jej smakiem możemy się cieszyć nawet po południu.
Bazzara GranCappuccino to kawa, która z pewnością pozostanie na długo w Twojej pamięci. Prawidłowo przygotowana kawa espresso ma gęstą konsystencję oraz trwałą i grubą cremę. W jej smaku można się doszukać słodkich nut przypominających owoce oraz aromat kwiatów i korzenia imbiru.
Bazzara GranCappuccino to wysokiej jakości kawa, która jest przeznaczona do parzenia w ekspresach kolbowych oraz automatycznych. Jeżeli odpowiednio zmielimy jej ziarna, to przygotujemy ją również w kawiarce lub French Pressie.
Bazzara GranCappuccino jest mieszanką amerykańskiej i azjatyckiej arabiki Gourmet (80%) oraz indonezyjskiej robusty (20%), która nadaje kawie niepowtarzalnego charakteru. Jest to jedna z tych kaw, które wyśmienicie komponują się z mlekiem. Kawa sprawdzi się również w przygotowaniu innych specjałów kawowych.
| Waga | 0.25 kg |
|---|---|
| Wymiary | 23 × 10 × 5 cm |
| Producent | Bazzara |
| EAN | 8026028003412 |
| Opakowanie | 250g |
| Pochodzenie | Brazylia, Indie, Kolumbia, Kostaryka |
| Rodzaj kawy | Ziarnista |
| Arabica / Robusta | 80 / 20 |
| Stopień palenia ziaren | Średni |
| Wyczuwalne smaki | Kwiaty, Słodkie owoce, Korzeń imbiru |
| Zawartość kofeiny | Średnia |
| Intensywność smaku | Średnia |
| Kwasowość | Średnia |
| Gorycz | Średnia |
| Słodycz | Średnia |
| Crema | Gęsta |
| Przeznaczenie | Ekspres automatyczny, Ekspres kolbowy, French Press, Kawiarka, Tradycyjny |
Bazzara – włoska kawa premium z Triestu
Bazzara to rodzinna palarnia z Triestu – miasta uznawanego za stolicę włoskiej kawy. Marka specjalizuje się w tworzeniu wyrafinowanych mieszanek, łączących najlepsze ziarna z całego świata. Każda partia kawy Bazzara to efekt pasji, tradycji i precyzji w procesie wypalania.
W ofercie znajdziesz kawę arabica 100%, kawę ziarnistą do biura i kawę do ekspresu ciśnieniowego, idealną zarówno do espresso, jak i mlecznych kompozycji. Bazzara to również doskonała kawa na prezent online dla każdego miłośnika włoskiej klasyki w wydaniu premium.
Zamów Bazzarę w naszym internetowym sklepie z kawą i rozsmakuj się w aromacie najlepszych kaw świata. Sprawdź także kawę premium ziarnistą i odkryj pełnię włoskiego stylu w domowym zaciszu.
Zawsze na czas.
Do 14 dni.