ODBIERZ SPECJALNY KOD RABATOWY Z NEWSLETTERA!
PONAD 3000 PRODUKTÓW
ZAMÓW DO 19:30 - WYŚLEMY DZISIAJ
ŚWIEŻO PALONE KAWY!
Kawa
Polecany produkt

Home Barista 80/20, idealnej do parzenia espresso i innych napojów kawowych. Ta wysokiej jakości kawa przypadnie do gustu zarówno amatorom, jak i profesjonalistom, oferując bogaty smak i aromat.
39.00 zł

Home Barista 80/20, idealnej do parzenia espresso i innych napojów kawowych. Ta wysokiej jakości kawa przypadnie do gustu zarówno amatorom, jak i profesjonalistom, oferując bogaty smak i aromat.
39.00 zł
Herbata
Polecany produkt

Pyszna czarna herbata wysokiej jakości z dodatkiem płatków róży, skórki pomarańczowej, mandarynka. Wyrazisty smak czarnej herbaty z dodatkiem nuty cytrusów.
8.90 zł
Zestawy
Herbata Veertea jest najbardziej konkurencyjną marką na rynku. Stawiamy przede wszystkim na jakość, smak, prestiż oraz szybki i profesjonalny serwis. Drewniana, biała skrzyneczka z eleganckimi herbatkami Veertea – każda saszetka pakowana osobno. Idealna na prezent.
99.99 zł

Ekspresy
Polecany produkt
79.00 zł

Akcesoria
Polecany produkt

49.99 zł
Do kuchni
Polecany produkt

49.99 zł
Dodatki
Polecany produkt

Orzeszki arachidowe w polewie karmelowej to kompozycja chrupiących orzeszków i tak lubianego smaku karmelowego. Linia Mellow to doskonały pomysł na słodki, elegancki upominek zarówno dla kogoś bliskiego, jak i partnerów biznesowych. Słodycze zapakowane zostały w małe eleganckie pudełeczka esponujące produkt.
7.99 zł
37.99 zł
10 w magazynie
Cena zawiera podatek VAT
Bazzara Dolcevivace to doskonale zrównoważona mieszanka kawy ziarnistej o wspaniałym aromacie przypominającym zapach owoców i prażonych orzeszków ziemnych. Skład: 50% Arabica, 50% Robusta.
10 w magazynie
Data ważności: 12.01.2028
Zamów do 19:30, a
wyślemy tego samego dnia!
37.99 zł
Cena zawiera podatek VAT
10 w magazynie
Data ważności: 12.01.2028
Bazzara Dolcevivace to doskonale zrównoważona mieszanka kawy ziarnistej o wspaniałym aromacie przypominającym zapach owoców i prażonych orzeszków ziemnych. Skład: 50% Arabica, 50% Robusta.
10 w magazynie
Zamów do 19:30, a
wyślemy tego samego dnia!
Bazzara Dolcevivace to doskonale zrównoważona mieszanka kawy ziarnistej o wspaniałym aromacie przypominającym zapach owoców i prażonych orzeszków ziemnych. Skład: 50% Arabica, 50% Robusta. Niezwykła mieszanka z uznanej włoskiej palarni Bazzara. Składa się wyłącznie z najlepszych ziaren wysokiej klasy arabiki oraz robusty, które przeszły dokładną selekcję. Dolcevivace to idealna propozycja dla miłośników mlecznych napojów oraz intensywnego, włoskiego espresso.
Bazzara Dolcevivace posiada dużą zawartość kofeiny, dzięki sporej ilości ziaren robusty. Czyni to ją idealną kawą na początek dnia, kiedy potrzebujesz skutecznego pobudzenia.
Idealnie zbalansowana mieszanka o wspaniałym aromacie przypominającym zapach owoców kandyzowanych i prażonych orzeszków ziemnych. Kawa, która zaskoczy nawet najbardziej wymagających smakoszy. Bazzara Dolcevivace to kawa o wykwintnym smaku z wyczuwalną nutką owoców i prażonych orzechów.
Bazzara Dolcevivace to doskonała kawa, którą możemy zaparzyć w ekspresach kolbowych i automatycznych. Po odpowiednim zmieleniu ziaren przygotujemy ją również w kawiarce lub French Pressie.
Bazzara Dolcevivace jest mieszanką południowoamerykańskiej arabiki (50%) oraz azjatyckiej robusty (50%). Wysoka zawartość tej drugiej odmiany nadaje kawie niesamowitego smaku i charakteru. Dolcevivace świetnie komponuje się ze spienionym mlekiem i sprawdzi się w formie cappuccino lub cafe latte. Kawa sprawdzi się również w przygotowaniu innych specjałów kawowych.
| Waga | 0.25 kg |
|---|---|
| Wymiary | 23 × 10 × 5 cm |
| Producent | Bazzara |
| EAN | 8026028003337 |
| Opakowanie | 250g |
| Pochodzenie | Brazylia, Indie, Wietnam |
| Rodzaj kawy | Ziarnista |
| Arabica / Robusta | 50 / 50 |
| Stopień palenia ziaren | Średni |
| Wyczuwalne smaki | Orzechy, Miód, Owoce kandyzowane |
| Zawartość kofeiny | Wysoka |
| Intensywność smaku | Mocna |
| Kwasowość | Średnia |
| Gorycz | Mocna |
| Słodycz | Średnia |
| Crema | Trwała |
| Przeznaczenie | Ekspres automatyczny, Ekspres kolbowy, French Press, Kawiarka, Tradycyjny |
Bazzara – włoska kawa premium z Triestu
Bazzara to rodzinna palarnia z Triestu – miasta uznawanego za stolicę włoskiej kawy. Marka specjalizuje się w tworzeniu wyrafinowanych mieszanek, łączących najlepsze ziarna z całego świata. Każda partia kawy Bazzara to efekt pasji, tradycji i precyzji w procesie wypalania.
W ofercie znajdziesz kawę arabica 100%, kawę ziarnistą do biura i kawę do ekspresu ciśnieniowego, idealną zarówno do espresso, jak i mlecznych kompozycji. Bazzara to również doskonała kawa na prezent online dla każdego miłośnika włoskiej klasyki w wydaniu premium.
Zamów Bazzarę w naszym internetowym sklepie z kawą i rozsmakuj się w aromacie najlepszych kaw świata. Sprawdź także kawę premium ziarnistą i odkryj pełnię włoskiego stylu w domowym zaciszu.
Zawsze na czas.
Do 14 dni.