ODBIERZ SPECJALNY KOD RABATOWY Z NEWSLETTERA!
PONAD 3000 PRODUKTÓW
ZAMÓW DO 19:30 - WYŚLEMY DZISIAJ
ŚWIEŻO PALONE KAWY!
Kawa
Polecany produkt

Home Barista 80/20, idealnej do parzenia espresso i innych napojów kawowych. Ta wysokiej jakości kawa przypadnie do gustu zarówno amatorom, jak i profesjonalistom, oferując bogaty smak i aromat.
39.00 zł

Home Barista 80/20, idealnej do parzenia espresso i innych napojów kawowych. Ta wysokiej jakości kawa przypadnie do gustu zarówno amatorom, jak i profesjonalistom, oferując bogaty smak i aromat.
39.00 zł
Herbata
Polecany produkt

Pyszna czarna herbata wysokiej jakości z dodatkiem płatków róży, skórki pomarańczowej, mandarynka. Wyrazisty smak czarnej herbaty z dodatkiem nuty cytrusów.
8.90 zł
Zestawy
Herbata Veertea jest najbardziej konkurencyjną marką na rynku. Stawiamy przede wszystkim na jakość, smak, prestiż oraz szybki i profesjonalny serwis. Drewniana, biała skrzyneczka z eleganckimi herbatkami Veertea – każda saszetka pakowana osobno. Idealna na prezent.
99.99 zł

Ekspresy
Polecany produkt
79.00 zł

Akcesoria
Polecany produkt

49.99 zł
Do kuchni
Polecany produkt

49.99 zł
Dodatki
Polecany produkt

Orzeszki arachidowe w polewie karmelowej to kompozycja chrupiących orzeszków i tak lubianego smaku karmelowego. Linia Mellow to doskonały pomysł na słodki, elegancki upominek zarówno dla kogoś bliskiego, jak i partnerów biznesowych. Słodycze zapakowane zostały w małe eleganckie pudełeczka esponujące produkt.
7.99 zł
47.99 zł
1 w magazynie
Cena zawiera podatek VAT
W smaku wyczuwalne kwaskawe nutki, które nadają świeżości kawie i tworzą wspaniały, intensywny aromat przypominający zapach kakao i suszonej moreli. Kawa pozostawia po sobie miłe wrażenia smakowe. Skład: 70% Arabica, 30% Robusta.
1 w magazynie
Data ważności: 10.02.2027
Zamów do 19:30, a
wyślemy tego samego dnia!
47.99 zł
Cena zawiera podatek VAT
1 w magazynie
Data ważności: 10.02.2027
W smaku wyczuwalne kwaskawe nutki, które nadają świeżości kawie i tworzą wspaniały, intensywny aromat przypominający zapach kakao i suszonej moreli. Kawa pozostawia po sobie miłe wrażenia smakowe. Skład: 70% Arabica, 30% Robusta.
1 w magazynie
Zamów do 19:30, a
wyślemy tego samego dnia!
W smaku wyczuwalne kwaskawe nutki, które nadają świeżości kawie i tworzą wspaniały, intensywny aromat przypominający zapach kakao i suszonej moreli. Kawa pozostawia po sobie miłe wrażenia smakowe. Skład: 70% Arabica, 30% Robusta
Wyśmienita włoska mieszanka z uznanej na całym świecie palarni Bazzara. Jest to produkt najwyższej jakości do stworzenia, którego wykorzystano najlepsze ziarna arabiki i robusty. Aromamore zapewnia mocne doznania i na długo pozostaje w naszej pamięci.
Bazzara Aromamore to wysokiej klasy mieszanka arabiki połączona z odrobiną robusty. Sprawia to, że kawa posiada średnią zawartość kofeiny i jej smakiem możemy się cieszyć nawet podczas popołudniowej przerwy.
W smaku Aromamore wyczuwalna jest owocowa kwasowość, która nadaje kawie niezwykłej świeżości. Wyczuwalne nuty kakao oraz suszonej moreli zapewniają niesamowite doznania smakowe, które zaspokoją gusta nawet najbardziej wymagających smakoszy kawy. Po skosztowaniu odpowiednio przygotowanej kawy Bazzara Aromamore w Twoich ustach na długo pozostanie posmak batonika z orzechami i karmelem.
Bazzara Aromamore to kawa idealna do przygotowania w ekspresie automatycznym oraz kolbowym. Po ustawieniu odpowiedniego zmielenia ziaren z łatwością możemy zaparzyć ją w kawiarce Moka lub French Pressie.
Bazzara Aromamore to mieszanka amerykańskich arabik (70%) z indyjską robustą (30%), która zapewnia kawie charakterystyczny, intensywny smak. Aromamore najlepiej sprawdzi się w formie włoskiego espresso, które na długo zapada w pamięci. Kawa sprawdzi się również w przygotowaniu innych specjałów kawowych.
| Waga | 0.25 kg |
|---|---|
| Wymiary | 23 × 10 × 6 cm |
| Producent | Bazzara |
| EAN | 8026028003344 |
| Opakowanie | 250g |
| Pochodzenie | Indie, Brazylia, Kolumbia, Kostaryka |
| Rodzaj kawy | Ziarnista |
| Arabica / Robusta | 70 / 30 |
| Stopień palenia ziaren | Średni |
| Wyczuwalne smaki | Karmel, Orzechy, Suszona morela |
| Zawartość kofeiny | Średnia |
| Intensywność smaku | Mocna |
| Kwasowość | Średnia |
| Gorycz | Średnia |
| Słodycz | Średnia |
| Crema | Trwała |
| Przeznaczenie | Ekspres automatyczny, Ekspres kolbowy, French Press, Kawiarka, Tradycyjny |
Bazzara – włoska kawa premium z Triestu
Bazzara to rodzinna palarnia z Triestu – miasta uznawanego za stolicę włoskiej kawy. Marka specjalizuje się w tworzeniu wyrafinowanych mieszanek, łączących najlepsze ziarna z całego świata. Każda partia kawy Bazzara to efekt pasji, tradycji i precyzji w procesie wypalania.
W ofercie znajdziesz kawę arabica 100%, kawę ziarnistą do biura i kawę do ekspresu ciśnieniowego, idealną zarówno do espresso, jak i mlecznych kompozycji. Bazzara to również doskonała kawa na prezent online dla każdego miłośnika włoskiej klasyki w wydaniu premium.
Zamów Bazzarę w naszym internetowym sklepie z kawą i rozsmakuj się w aromacie najlepszych kaw świata. Sprawdź także kawę premium ziarnistą i odkryj pełnię włoskiego stylu w domowym zaciszu.
Zawsze na czas.
Do 14 dni.