ODBIERZ SPECJALNY KOD RABATOWY Z NEWSLETTERA!
PONAD 3000 PRODUKTÓW
ZAMÓW DO 19:30 - WYŚLEMY DZISIAJ
ŚWIEŻO PALONE KAWY!
Kawa
Polecany produkt

Nowy concept specialty coffee. Zawsze ciekawa selekcja ziaren: competition, microloty i wszystko to, co zachwyca Nas w kawie od ponad dekady!
28.00 zł

Nowy concept specialty coffee. Zawsze ciekawa selekcja ziaren: competition, microloty i wszystko to, co zachwyca Nas w kawie od ponad dekady!
28.00 zł
Herbata
Polecany produkt

Pyszna czarna herbata wysokiej jakości z dodatkiem płatków róży, skórki pomarańczowej, mandarynka. Wyrazisty smak czarnej herbaty z dodatkiem nuty cytrusów.
8.90 zł
Zestawy
Zaprojektowany w nowoczesnym, minimalistycznym stylu zestaw do herbaty matcha zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby przygotować pyszne napoje matcha w zaciszu własnego domu.
449.00 zł

Ekspresy
Polecany produkt
Naturalne tabletki czyszczące do sprzętu kawowego – czyści grupy ekspresów i ekspresy automatyczne. Skutecznie usuwają zanieczyszczenia i olejki kawowe.Preparat jest produkowany całkowicie z naturalnych i biodegradowalnych składników. Nie zawiera fosforanów. Bezzapachowy.
99.90 zł

Akcesoria
Polecany produkt

129.90 zł
Do kuchni
Polecany produkt

Ciesz się aromatycznym espresso w pięknym stylu dzięki Bialetti Fruit Vibes – zestawowi 6 filiżanek o pojemności 60 ml. Wykonane z wysokiej jakości porcelany, każda filiżanka ma inny kolor i można je wygodnie przechowywać jedna na drugiej dzięki dołączonemu stojakowi, co sprawia, że zestaw jest zarówno praktyczny, jak i dekoracyjny.
129.99 zł
Dodatki
Polecany produkt

Linia Amaresti to najwyższej jakości prażone migdały oblane dwoma rodzajami czekolady: mleczną oraz białą z dodatkiem zmielonych ziaren kawy. Ta unikatowa kompozycja to gwarancja głębi słodkiego smaku i aromatu.
9.99 zł
12.90 zł
Brak w magazynie
Cena zawiera podatek VAT
Brak w magazynie
Zamów do 19:30, a
wyślemy tego samego dnia!
12.90 zł
Cena zawiera podatek VAT
Brak w magazynie
Brak w magazynie
Zamów do 19:30, a
wyślemy tego samego dnia!
Cold Brew Coffee Vanilla kawa o waniliowej nucie, idealnej na gorące dni. Ta unikalna kompozycja smakowa to połączenie aromatu 100% Arabiki z delikatnym posmakiem wanilii, który doda Twojemu napojowi wyjątkowego charakteru.
Cold Brew Coffee Vanilla podana na lodzie to doskonała propozycja na letnie, upalne dni. Bez trudu zaspokoi Twoje pragnienie słodkim, schłodzonym napojem. to również doskonały sposób na szybką pobudkę rano lub na odzyskanie sił po ciężkim dniu.
Dzięki wersji wykonanej z naturalnych składników możesz cieszyć się idealnym smakiem, bez sztucznych dodatków i związków chemicznych.
Produkt wegański.
| Producent | Etno Cafe |
|---|---|
| EAN | 5907222690086 |
| Cold Brew Coffee Vanilla | Waniliowa kawa macerowana o dużej zawartości kofeiny. |
| Skład | Woda, kawa 100% Arabica, cukier, karmel w proszku, syrop ze skarmelizowanego cukru, aromat, laska wanilii |
| Smak | Wanilia |
| Zawartość kofeiny | 67,8 mg/100 ml |
| Wartość energetyczna | 17 kcal/100 g |
| Pojemność szklanej butelki | 220 ml |
| Pełna nazwa producenta/dostawcy | HAMDA TRADE SP. Z O.O. Grabiszyńska 235B 53-234 Wrocław |
Zawsze na czas.
Do 14 dni.