ODBIERZ SPECJALNY KOD RABATOWY Z NEWSLETTERA!
PONAD 3000 PRODUKTÓW
ZAMÓW DO 19:30 - WYŚLEMY DZISIAJ
ŚWIEŻO PALONE KAWY!
Kawa
Polecany produkt

Home Barista 80/20, idealnej do parzenia espresso i innych napojów kawowych. Ta wysokiej jakości kawa przypadnie do gustu zarówno amatorom, jak i profesjonalistom, oferując bogaty smak i aromat.
39.00 zł

Home Barista 80/20, idealnej do parzenia espresso i innych napojów kawowych. Ta wysokiej jakości kawa przypadnie do gustu zarówno amatorom, jak i profesjonalistom, oferując bogaty smak i aromat.
39.00 zł
Herbata
Polecany produkt

Pyszna czarna herbata wysokiej jakości z dodatkiem płatków róży, skórki pomarańczowej, mandarynka. Wyrazisty smak czarnej herbaty z dodatkiem nuty cytrusów.
8.90 zł
Zestawy
Herbata Veertea jest najbardziej konkurencyjną marką na rynku. Stawiamy przede wszystkim na jakość, smak, prestiż oraz szybki i profesjonalny serwis. Drewniana, biała skrzyneczka z eleganckimi herbatkami Veertea – każda saszetka pakowana osobno. Idealna na prezent.
99.99 zł

Ekspresy
Polecany produkt
79.00 zł

Akcesoria
Polecany produkt

49.99 zł
Do kuchni
Polecany produkt

49.99 zł
Dodatki
Polecany produkt

Orzeszki arachidowe w polewie karmelowej to kompozycja chrupiących orzeszków i tak lubianego smaku karmelowego. Linia Mellow to doskonały pomysł na słodki, elegancki upominek zarówno dla kogoś bliskiego, jak i partnerów biznesowych. Słodycze zapakowane zostały w małe eleganckie pudełeczka esponujące produkt.
7.99 zł
12.90 zł
Brak w magazynie
Cena zawiera podatek VAT
Brak w magazynie
Zamów do 19:30, a
wyślemy tego samego dnia!
12.90 zł
Cena zawiera podatek VAT
Brak w magazynie
Brak w magazynie
Zamów do 19:30, a
wyślemy tego samego dnia!
Premiera nowego produktu już się odbyła! Cold Brew Coffee Tonic z browaru kawowego Etno Cafe to rewolucyjna odsłona kawy macerowanej na zimno. Ten produkt to prawdziwa bomba antyoksydantów, o wysokiej zawartości kofeiny, który zapewni szybkie i orzeźwiające pobudzenie.
Dlaczego smak toniku? Kawa w połączeniu z tonikiem w tonikpresso to hit, a my pragniemy dostarczyć podobnych doznań w naszym Cold Brew Coffee ale w formie niegazowanej, ponieważ przecież w dalszym ciągu to kawa. Dzięki temu powstał niesamowity smak, który zachwyci każdego smakosza kawy. Doskonale sprawdzi się jako dodatek do drinków. Jest idealnym wyborem dla osób, które poszukują czegoś, co nie będzie zbyt słodkie, a jednocześnie zapewni naprawdę orzeźwiający smak.
Produkt pasteryzowany oraz wegański.
| Producent | Etno Cafe |
|---|---|
| EAN | 5907222690161 |
| Cold Brew Coffee Tonic | Kawa macerowana na zimno o smaku toniku |
| Skład | Woda, kawa palona – 100% Arabica, cukier, aromat, regulatory kwasowości – kwas cytrynowy, kwas jabłkowy. |
| Smak | Tonic |
| Zawartość kofeiny | 64 mg/100 ml |
| Wartość energetyczna | 19 kcal/100 g |
| Pojemność szklanej butelki | 220 ml |
| Pełna nazwa producenta/dostawcy | HAMDA TRADE SP. Z O.O. Grabiszyńska 235B 53-234 Wrocław |
Zawsze na czas.
Do 14 dni.