ODBIERZ SPECJALNY KOD RABATOWY Z NEWSLETTERA!
PONAD 3000 PRODUKTÓW
ZAMÓW DO 19:30 - WYŚLEMY DZISIAJ
ŚWIEŻO PALONE KAWY!
Kawa
Polecany produkt

Kawa ziarnista jakości specialty pochodząca z Gwatemali, wypalona w palarni LaCava. Palona w ciemnym stopniu, przeznaczona do espresso – doskonale sprawdzi się w ekspresach ciśnieniowych i kawiarkach. W smaku wyczuwalne są nuty kakao, prażonych orzechów i słodkiego karmelu.
45.00 zł

Kawa ziarnista jakości specialty pochodząca z Gwatemali, wypalona w palarni LaCava. Palona w ciemnym stopniu, przeznaczona do espresso – doskonale sprawdzi się w ekspresach ciśnieniowych i kawiarkach. W smaku wyczuwalne są nuty kakao, prażonych orzechów i słodkiego karmelu.
45.00 zł
Herbata
Polecany produkt

Pyszna czarna herbata wysokiej jakości z dodatkiem płatków róży, skórki pomarańczowej, mandarynka. Wyrazisty smak czarnej herbaty z dodatkiem nuty cytrusów.
8.90 zł
Zestawy
Herbata Veertea jest najbardziej konkurencyjną marką na rynku. Stawiamy przede wszystkim na jakość, smak, prestiż oraz szybki i profesjonalny serwis. Drewniana, biała skrzyneczka z eleganckimi herbatkami Veertea – każda saszetka pakowana osobno. Idealna na prezent.
99.99 zł

Ekspresy
Polecany produkt
79.00 zł

Akcesoria
Polecany produkt

Fellow Monty Cortado to kubek o pojemności 130 ml, przeznaczony do cortado. Monty charakteryzuje się pięknym wzornictwem, podwójnymi ściankami pozwalającymi na bezpieczne trzymanie go w dłoni nawet z gorącą zawartością oraz zaokrąglonym dnem, które pozwala na wygodniejsze malowanie latte artów.
109.90 zł
Do kuchni
Polecany produkt

49.99 zł
Dodatki
Polecany produkt

Orzeszki arachidowe w polewie karmelowej to kompozycja chrupiących orzeszków i tak lubianego smaku karmelowego. Linia Mellow to doskonały pomysł na słodki, elegancki upominek zarówno dla kogoś bliskiego, jak i partnerów biznesowych. Słodycze zapakowane zostały w małe eleganckie pudełeczka esponujące produkt.
7.99 zł
12.90 zł
Brak w magazynie
Cena zawiera podatek VAT
Brak w magazynie
Zamów do 19:30, a
wyślemy tego samego dnia!
12.90 zł
Cena zawiera podatek VAT
Brak w magazynie
Brak w magazynie
Zamów do 19:30, a
wyślemy tego samego dnia!
Cold Brew Coffee Orange to nie tylko pyszna kawa, ale także antyoksydantowa bomba energetyczna o smaku pomarańczy. Idealna do picia po treningu, podczas długiej trasy, przed egzaminem lub jako baza lub po prostu jako dodatek do koktajli.
To, co wyróżnia Cold Brew Coffee Orange spośród innych rodzajów kawy, to jej mniejsza kwasowość niż kawy parzonej. Dzięki temu jest ona łagodniejszym i bardziej delikatnym zamiennikiem. W odróżnieniu od innych napojów energetycznych, Cold Brew Coffee Orange dostarcza energii w naturalny sposób, pochodzący z naturalnej kofeiny oraz ekstraktu z pomarańczy.
Produkt wegański. Produkt pasteryzowany. Ewentualny osad, jaki można w nim zauważyć, jest naturalnym odzwierciedleniem procesu produkcji.
| Producent | Etno Cafe |
|---|---|
| EAN | 5907222690048 |
| Cold Brew Coffee Orange | Pomarańczowa kawa macerowana o dużej zawartości kofeiny |
| Skład | Woda, kawa palona – 100% Arabica, sok z zagęszczonego soku pomarańczowego, cukier, regulator kwasowości – kwas jabłkowy, aromat |
| Smak | Pomarańczowy |
| Zawartość kofeiny | 60,7 mg/100 ml |
| Wartość energetyczna | 8 kcal/100 g |
| Pojemność szklanej butelki | 220 ml |
| Pełna nazwa producenta/dostawcy | HAMDA TRADE SP. Z O.O. Grabiszyńska 235B 53-234 Wrocław |
Zawsze na czas.
Do 14 dni.