ODBIERZ SPECJALNY KOD RABATOWY Z NEWSLETTERA!
PONAD 3000 PRODUKTÓW
ZAMÓW DO 19:30 - WYŚLEMY DZISIAJ
ŚWIEŻO PALONE KAWY!
Kawa
Polecany produkt

Home Barista 80/20, idealnej do parzenia espresso i innych napojów kawowych. Ta wysokiej jakości kawa przypadnie do gustu zarówno amatorom, jak i profesjonalistom, oferując bogaty smak i aromat.
39.00 zł

Home Barista 80/20, idealnej do parzenia espresso i innych napojów kawowych. Ta wysokiej jakości kawa przypadnie do gustu zarówno amatorom, jak i profesjonalistom, oferując bogaty smak i aromat.
39.00 zł
Herbata
Polecany produkt

Pyszna czarna herbata wysokiej jakości z dodatkiem płatków róży, skórki pomarańczowej, mandarynka. Wyrazisty smak czarnej herbaty z dodatkiem nuty cytrusów.
8.90 zł
Zestawy
Herbata Veertea jest najbardziej konkurencyjną marką na rynku. Stawiamy przede wszystkim na jakość, smak, prestiż oraz szybki i profesjonalny serwis. Drewniana, biała skrzyneczka z eleganckimi herbatkami Veertea – każda saszetka pakowana osobno. Idealna na prezent.
99.99 zł

Ekspresy
Polecany produkt
79.00 zł

Akcesoria
Polecany produkt

49.99 zł
Do kuchni
Polecany produkt

49.99 zł
Dodatki
Polecany produkt

Orzeszki arachidowe w polewie karmelowej to kompozycja chrupiących orzeszków i tak lubianego smaku karmelowego. Linia Mellow to doskonały pomysł na słodki, elegancki upominek zarówno dla kogoś bliskiego, jak i partnerów biznesowych. Słodycze zapakowane zostały w małe eleganckie pudełeczka esponujące produkt.
7.99 zł
39.90 zł
4 w magazynie
Cena zawiera podatek VAT
4 w magazynie
Zamów do 19:30, a
wyślemy tego samego dnia!
39.90 zł
Cena zawiera podatek VAT
4 w magazynie
4 w magazynie
Zamów do 19:30, a
wyślemy tego samego dnia!
Ostrzałka do noży i nożyczek pozwalająca na utrzymanie narzędzi zawsze w doskonałej kondycji. Dzięki niej możliwe jest korzystanie z perfekcyjnie ostrych ostrzy, które pozwolą na precyzyjne krojenie, szatkowanie, cięcie, wykrawanie itp. Akcesorium posiada kamień diamentowy, nierdzewną ściernicę wolframową i kamień ceramiczny, umożliwiając naprawę uszkodzonych ostrzy, ostrzenie ich i polerowanie.
| Waga | 0.27 kg |
|---|---|
| Wymiary | 22 × 4 × 10 cm |
| Marka | Lamart |
| EAN | 8590669283767 |
| Kolor | Czarny |
| Materiał | Tworzywo sztuczne, stal |
| Wymiary | 21 x 9 x 3,5 cm |
| Ściernice | Kamień diamentowy, nierdzewne ściernica wolframowa, kamień ceramiczny (3-stopniowa ostrzałka) |
| Kod produktu | LT2093 |
| Pełna nazwa producenta / dostawcy | FAST POLAND SP. Z O.O. Kwietniowa 36 05-090 Wypędy |
Zawsze na czas.
Do 14 dni.