ODBIERZ SPECJALNY KOD RABATOWY Z NEWSLETTERA!
PONAD 3000 PRODUKTÓW
ZAMÓW DO 19:30 - WYŚLEMY DZISIAJ
ŚWIEŻO PALONE KAWY!
Kawa
Polecany produkt

63.00 zł

63.00 zł
Herbata
Polecany produkt

Pyszna czarna herbata wysokiej jakości z dodatkiem płatków róży, skórki pomarańczowej, mandarynka. Wyrazisty smak czarnej herbaty z dodatkiem nuty cytrusów.
8.90 zł
Zestawy
Herbata Veertea jest najbardziej konkurencyjną marką na rynku. Stawiamy przede wszystkim na jakość, smak, prestiż oraz szybki i profesjonalny serwis. Drewniana, biała skrzyneczka z eleganckimi herbatkami Veertea – każda saszetka pakowana osobno. Idealna na prezent.
99.99 zł

Ekspresy
Polecany produkt
79.00 zł

Akcesoria
Polecany produkt

Opakowanie 200 papierowych filtrów Edesia z płaskim dnem do ekspresów do kawy. Są w 100% naturalne, wybielane przy użyciu tlenu oraz nie mają zapachu. Zapewniają odpowiedni przepływ wody i czysty napar. Odpowiednie do ekspresów Fellow Aiden.
39.99 zł
Do kuchni
Polecany produkt

49.99 zł
Dodatki
Polecany produkt

Orzeszki arachidowe w polewie karmelowej to kompozycja chrupiących orzeszków i tak lubianego smaku karmelowego. Linia Mellow to doskonały pomysł na słodki, elegancki upominek zarówno dla kogoś bliskiego, jak i partnerów biznesowych. Słodycze zapakowane zostały w małe eleganckie pudełeczka esponujące produkt.
7.99 zł
94.85 zł Pierwotna cena wynosiła: 94.85 zł.89.95 złAktualna cena wynosi: 89.95 zł.
Poprzednia najniższa cena z 30 dni: 89.95 zł.
Brak w magazynie
Cena zawiera podatek VAT
Wyjątkowa mieszanka doskonałych, wyselekcjonowanych kaw Arabica pochodzących z Ameryki Południowej i Ameryki Środkowej. Zaparzona w ekspresie ciśnieniowym daje wspaniałą, gęstą, kremową piankę nazywaną z włoskiego crema.
Brak w magazynie
Zamów do 19:30, a
wyślemy tego samego dnia!
94.85 zł Pierwotna cena wynosiła: 94.85 zł.89.95 złAktualna cena wynosi: 89.95 zł.
Poprzednia najniższa cena z 30 dni: 89.95 zł.
Cena zawiera podatek VAT
Brak w magazynie
Wyjątkowa mieszanka doskonałych, wyselekcjonowanych kaw Arabica pochodzących z Ameryki Południowej i Ameryki Środkowej. Zaparzona w ekspresie ciśnieniowym daje wspaniałą, gęstą, kremową piankę nazywaną z włoskiego crema.
Brak w magazynie
Zamów do 19:30, a
wyślemy tego samego dnia!
Wyjątkowa mieszanka doskonałych, wyselekcjonowanych kaw Arabica pochodzących z Ameryki Południowej i Ameryki Środkowej. Skomponowana i palona tak, by wydobyć najpełniejszy aromat i smak dzięki czemu przygotowany napar jest niezwykle bogaty. Zaparzona w ekspresie ciśnieniowym daje wspaniałą, gęstą, kremową piankę nazywaną z włoskiego crema.
Skład: kawa Arabica (100%) z Ameryki Środkowej i Ameryki Południowej. Kawa ziarnista. Produkt naturalny bez konserwantów i sztucznych barwników. Wyprodukowano w Polsce.
Masa netto: 1000 g
| Waga | 1.025 kg |
|---|---|
| Wymiary | 12 × 9 × 27 cm |
| Marka | Vaspiatta |
| EAN | 5902020014270 |
| Opakowanie | 1000g |
| Pochodzenie | Ameryka Środkowa / Ameryka Południowa |
| Rodzaj kawy | Ziarnista |
| Arabica / Robusta | 100% Arabica |
| Intensywność | ★★★✫ |
| Kofeina | ★★✫✫ |
| Stopień palenia | ★★★✫ |
| Przeznaczenie | Ekspres ciśnieniowy, przelewowy jak i zaparzanie domowym sposobem |
| Sposób parzenia | Na jedną porcję kawy użyć 7-9 g produktu. Optymalna temperatura wody to 88-94 °C. Niższe temperatury stosujemy do mieszanek z przewagą odmiany Arabica, wyższe do Robusty. Dla kawy ziarnistej, by uzyskać najlepszy napar, odpowiednio dostosować stopień zmielenia do posiadanego ekspresu. |
| Sposób przechowywania | Kawę przechowywać w suchym, chłodnym i zaciemnionym miejscu, w szczelnie zamkniętym opakowaniu |
| Składniki | kawa Arabica (100%) z Ameryki Środkowej i Ameryki Południowej. |
| Pełna nazwa producenta | William's Manufacturing Poland Sp. z o.o. ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa |
Zawsze na czas.
Do 14 dni.

Poprzednia najniższa cena z 30 dni: 144.50 zł.
Dodaj do koszyka