ODBIERZ SPECJALNY KOD RABATOWY Z NEWSLETTERA!
PONAD 3000 PRODUKTÓW
ZAMÓW DO 19:30 - WYŚLEMY DZISIAJ
ŚWIEŻO PALONE KAWY!
Kawa
Polecany produkt

Home Barista 80/20, idealnej do parzenia espresso i innych napojów kawowych. Ta wysokiej jakości kawa przypadnie do gustu zarówno amatorom, jak i profesjonalistom, oferując bogaty smak i aromat.
39.00 zł

Home Barista 80/20, idealnej do parzenia espresso i innych napojów kawowych. Ta wysokiej jakości kawa przypadnie do gustu zarówno amatorom, jak i profesjonalistom, oferując bogaty smak i aromat.
39.00 zł
Herbata
Polecany produkt

Pyszna czarna herbata wysokiej jakości z dodatkiem płatków róży, skórki pomarańczowej, mandarynka. Wyrazisty smak czarnej herbaty z dodatkiem nuty cytrusów.
8.90 zł
Zestawy
Herbata Veertea jest najbardziej konkurencyjną marką na rynku. Stawiamy przede wszystkim na jakość, smak, prestiż oraz szybki i profesjonalny serwis. Drewniana, biała skrzyneczka z eleganckimi herbatkami Veertea – każda saszetka pakowana osobno. Idealna na prezent.
99.99 zł

Ekspresy
Polecany produkt
79.00 zł

Akcesoria
Polecany produkt

49.99 zł
Do kuchni
Polecany produkt

49.99 zł
Dodatki
Polecany produkt

Orzeszki arachidowe w polewie karmelowej to kompozycja chrupiących orzeszków i tak lubianego smaku karmelowego. Linia Mellow to doskonały pomysł na słodki, elegancki upominek zarówno dla kogoś bliskiego, jak i partnerów biznesowych. Słodycze zapakowane zostały w małe eleganckie pudełeczka esponujące produkt.
7.99 zł
128.00 zł
5 w magazynie
Cena zawiera podatek VAT
Delikatne, orzechowe nuty doskonale komponują się z mlekiem, dlatego szczególnie polecamy ją do kawy latte oraz cappuccino.
5 w magazynie
Data ważności: 06.04.2028
Zamów do 19:30, a
wyślemy tego samego dnia!
128.00 zł
Cena zawiera podatek VAT
5 w magazynie
Data ważności: 06.04.2028
Delikatne, orzechowe nuty doskonale komponują się z mlekiem, dlatego szczególnie polecamy ją do kawy latte oraz cappuccino.
5 w magazynie
Zamów do 19:30, a
wyślemy tego samego dnia!
Wyjątkowa kompozycja kaw Arabica z najlepszych plantacji Ameryki Łacińskiej oraz kaw naturalnych z Azji Południowo-Wschodniej. Włoski sposób palenia nadaje jej wyborny smak, intensywność i bogactwo aromatów. Delikatne, orzechowe nuty doskonale komponują się z mlekiem, dlatego szczególnie polecamy ją do kawy latte oraz cappuccino.
Skład: Kompozycja kaw Arabica (40%) i kaw naturalnych pochodzących z Ameryki Południowej i Azji Południowo-Wschodniej.
Kawa ziarnista. Produkt naturalny bez konserwantów i sztucznych barwników. Wyprodukowano w Polsce.
Masa netto: 1000 g
| Waga | 1.025 kg |
|---|---|
| Wymiary | 12 × 9 × 25 cm |
| Marka | Vaspiatta |
| EAN | 5906660548300 |
| Opakowanie | 1000g |
| Pochodzenie | Ameryka Południowa i Azja Południowo-Wschodnia |
| Rodzaj kawy | Ziarnista |
| Arabica / Robusta | 40 / 60 |
| Intensywność | ★★★✫ |
| Kofeina | ★★★★ |
| Stopień palenia | ★★★✫ |
| Przeznaczenie | Ekspres ciśnieniowy, przelewowy jak i zaparzanie domowym sposobem |
| Sposób parzenia | Na jedną porcję kawy użyć 7-9 g produktu. Optymalna temperatura wody to 88-94 °C. Niższe temperatury stosujemy do mieszanek z przewagą odmiany Arabica, wyższe do Robusty. Dla kawy ziarnistej, by uzyskać najlepszy napar, odpowiednio dostosować stopień zmielenia do posiadanego ekspresu. |
| Sposób przechowywania | Kawę przechowywać w suchym, chłodnym i zaciemnionym miejscu, w szczelnie zamkniętym opakowaniu |
| Składniki | Kompozycja kaw Arabica (40%) i kaw naturalnych Robusta pochodzącymi z Ameryki Południowej i Azji Południowo-Wschodniej. |
| Pełna nazwa producenta | William's Manufacturing Poland Sp. z o.o. ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa |
Zawsze na czas.
Do 14 dni.