ODBIERZ SPECJALNY KOD RABATOWY Z NEWSLETTERA!
PONAD 3000 PRODUKTÓW
ZAMÓW DO 19:30 - WYŚLEMY DZISIAJ
ŚWIEŻO PALONE KAWY!
Kawa
Polecany produkt

Home Barista 80/20, idealnej do parzenia espresso i innych napojów kawowych. Ta wysokiej jakości kawa przypadnie do gustu zarówno amatorom, jak i profesjonalistom, oferując bogaty smak i aromat.
39.00 zł

Home Barista 80/20, idealnej do parzenia espresso i innych napojów kawowych. Ta wysokiej jakości kawa przypadnie do gustu zarówno amatorom, jak i profesjonalistom, oferując bogaty smak i aromat.
39.00 zł
Herbata
Polecany produkt

Pyszna czarna herbata wysokiej jakości z dodatkiem płatków róży, skórki pomarańczowej, mandarynka. Wyrazisty smak czarnej herbaty z dodatkiem nuty cytrusów.
8.90 zł
Zestawy
Herbata Veertea jest najbardziej konkurencyjną marką na rynku. Stawiamy przede wszystkim na jakość, smak, prestiż oraz szybki i profesjonalny serwis. Drewniana, biała skrzyneczka z eleganckimi herbatkami Veertea – każda saszetka pakowana osobno. Idealna na prezent.
99.99 zł

Ekspresy
Polecany produkt
79.00 zł

Akcesoria
Polecany produkt

49.99 zł
Do kuchni
Polecany produkt

49.99 zł
Dodatki
Polecany produkt

Orzeszki arachidowe w polewie karmelowej to kompozycja chrupiących orzeszków i tak lubianego smaku karmelowego. Linia Mellow to doskonały pomysł na słodki, elegancki upominek zarówno dla kogoś bliskiego, jak i partnerów biznesowych. Słodycze zapakowane zostały w małe eleganckie pudełeczka esponujące produkt.
7.99 zł
148.95 zł Pierwotna cena wynosiła: 148.95 zł.144.50 złAktualna cena wynosi: 144.50 zł.
Poprzednia najniższa cena z 30 dni: 144.50 zł.
5 w magazynie
Cena zawiera podatek VAT
Wysokogatunkowa jednorodna kawa Arabica z Afryki Wschodniej (100%). W jej smaku wyczuwalne są nuty lawendy, cytrusów i gorzkiej czekolady.
5 w magazynie
Data ważności: 26.01.2028
Zamów do 19:30, a
wyślemy tego samego dnia!
148.95 zł Pierwotna cena wynosiła: 148.95 zł.144.50 złAktualna cena wynosi: 144.50 zł.
Poprzednia najniższa cena z 30 dni: 144.50 zł.
Cena zawiera podatek VAT
5 w magazynie
Data ważności: 26.01.2028
Wysokogatunkowa jednorodna kawa Arabica z Afryki Wschodniej (100%). W jej smaku wyczuwalne są nuty lawendy, cytrusów i gorzkiej czekolady.
5 w magazynie
Zamów do 19:30, a
wyślemy tego samego dnia!
Chcąc poczuć smak gorącej, czarnej Afryki skosztuj kawę, która rośnie w jej sercu. 100% Arabica wygrzana w palącym słońcu, odda jego ciepło i energię w postaci kuszącego, bogatego w aromat naparu. Znawcy twierdzą, że pita bez mleka nagradza nutami lawendy, cytrusów i gorzkiej czekolady.
Intensywność: 3/4
Kofeina: 2/4
Stopień palenia: 3/4
Skład: kawa Arabica z Afryki Wschodniej (100%).
Kawa ziarnista. Wyprodukowano w Polsce.
Masa netto: 1000 g
| Waga | 1.025 kg |
|---|---|
| Wymiary | 12 × 9 × 24 cm |
| Marka | Vaspiatta |
| EAN | 5902020014935 |
| Opakowanie | 1000g |
| Pochodzenie | Afryka Wschodnia |
| Rodzaj kawy | Ziarnista |
| Arabica / Robusta | 100% Arabica |
| Intensywność | ★★★✫ |
| Kofeina | ★★✫✫ |
| Stopień palenia | ★★★✫ |
| Przeznaczenie | Ekspres ciśnieniowy, przelewowy jak i zaparzanie domowym sposobem |
| Sposób parzenia | Na jedną porcję kawy użyć 7-9 g produktu. Optymalna temperatura wody to 88-94 °C. Niższe temperatury stosujemy do mieszanek z przewagą odmiany Arabica, wyższe do Robusty. Dla kawy ziarnistej, by uzyskać najlepszy napar, odpowiednio dostosować stopień zmielenia do posiadanego ekspresu. |
| Sposób przechowywania | Kawę przechowywać w suchym, chłodnym i zaciemnionym miejscu, w szczelnie zamkniętym opakowaniu |
| Składniki | Kawa Arabica z Afryki Wschodniej (100%). |
| Pełna nazwa producenta | William's Manufacturing Poland Sp. z o.o. ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa |
Zawsze na czas.
Do 14 dni.