ODBIERZ SPECJALNY KOD RABATOWY Z NEWSLETTERA!
PONAD 3000 PRODUKTÓW
ZAMÓW DO 19:30 - WYŚLEMY DZISIAJ
ŚWIEŻO PALONE KAWY!
Kawa
Polecany produkt

Home Barista 80/20, idealnej do parzenia espresso i innych napojów kawowych. Ta wysokiej jakości kawa przypadnie do gustu zarówno amatorom, jak i profesjonalistom, oferując bogaty smak i aromat.
39.00 zł

Home Barista 80/20, idealnej do parzenia espresso i innych napojów kawowych. Ta wysokiej jakości kawa przypadnie do gustu zarówno amatorom, jak i profesjonalistom, oferując bogaty smak i aromat.
39.00 zł
Herbata
Polecany produkt

Pyszna czarna herbata wysokiej jakości z dodatkiem płatków róży, skórki pomarańczowej, mandarynka. Wyrazisty smak czarnej herbaty z dodatkiem nuty cytrusów.
8.90 zł
Zestawy
Herbata Veertea jest najbardziej konkurencyjną marką na rynku. Stawiamy przede wszystkim na jakość, smak, prestiż oraz szybki i profesjonalny serwis. Drewniana, biała skrzyneczka z eleganckimi herbatkami Veertea – każda saszetka pakowana osobno. Idealna na prezent.
99.99 zł

Ekspresy
Polecany produkt
79.00 zł

Akcesoria
Polecany produkt

49.99 zł
Do kuchni
Polecany produkt

49.99 zł
Dodatki
Polecany produkt

Orzeszki arachidowe w polewie karmelowej to kompozycja chrupiących orzeszków i tak lubianego smaku karmelowego. Linia Mellow to doskonały pomysł na słodki, elegancki upominek zarówno dla kogoś bliskiego, jak i partnerów biznesowych. Słodycze zapakowane zostały w małe eleganckie pudełeczka esponujące produkt.
7.99 zł
189.99 zł
5 w magazynie
Cena zawiera podatek VAT
Santo Domingo Washed AA ma początkowo słodki smak, który jest wzbogacony przez nuty prażonych zbóż, tytoniu i delikatnych posmaków prażonych orzeszków ziemnych.
5 w magazynie
Data ważności: 19.01.2028
Zamów do 19:30, a
wyślemy tego samego dnia!
189.99 zł
Cena zawiera podatek VAT
5 w magazynie
Data ważności: 19.01.2028
Santo Domingo Washed AA ma początkowo słodki smak, który jest wzbogacony przez nuty prażonych zbóż, tytoniu i delikatnych posmaków prażonych orzeszków ziemnych.
5 w magazynie
Zamów do 19:30, a
wyślemy tego samego dnia!
Bazzara Espresso Santo Domingo Washed AA to czarna perła arabiki odmiany Caribbean Barahona AA pochodząca z karaibskiej wyspy Hispaniola a dokładniej z centralnej i wschodniej Dominikany. Po zebraniu owoców poddawane są one obróbce typu washed, by uzyskane ziarna mogły trafić do Włoch i być ostrożnie wypalonymi przez palarnię Bazzara.
Kawa ziarnista Bazzara Espresso Santo Domingo Washed AA charakteryzuje się doskonałą kremową konsystencją i wyjątkowym body. Będzie to idealny wybór dla osób które nie przepadają za kwasowością w kawie. Santo Domingo Washed AA ma początkowo słodki smak, który jest wzbogacony przez nuty prażonych zbóż, tytoniu i delikatnych posmaków prażonych orzeszków ziemnych.
Bazzara Espresso Santo Domingo Washed AA to kawa, która doskonale sprawdzi się do parzenia w ekspresie kolbowym lub automatycznym, jednak musimy pamiętać o odpowiednim zmieleniu jej ziaren.
Bazzara Santo Domingo swoje najlepsze właściwości smakowe odkrywa przed nami, gdy podamy ją w postaci espresso, a dzięki temu, że posiada niski poziom kofeiny, to możemy ją spożywać nawet w późnych godzinach popołudniowych.
| Waga | 0.25 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10 × 14 × 24 cm |
| Producent | Bazzara |
| EAN | 8026028003160 |
| Opakowanie | 1kg |
| Pochodzenie | Dominikana |
| Rodzaj kawy | Ziarnista |
| Arabica / Robusta | 100% Arabika |
| Stopień palenia ziaren | Średni |
| Wyczuwalne smaki | Orzechy, liść tytoniu, prażone zboża |
| Zawartość kofeiny | Niska |
| Intensywność smaku | Średnia |
| Kwasowość | Delikatna |
| Gorycz | Delikatna |
| Słodycz | Mocna |
| Crema | Gęsta |
| Przeznaczenie | Ekspres automatyczny, Ekspres kolbowy, French Press, Kawiarka, Tradycyjny. |
Bazzara – włoska kawa premium z Triestu
Bazzara to rodzinna palarnia z Triestu – miasta uznawanego za stolicę włoskiej kawy. Marka specjalizuje się w tworzeniu wyrafinowanych mieszanek, łączących najlepsze ziarna z całego świata. Każda partia kawy Bazzara to efekt pasji, tradycji i precyzji w procesie wypalania.
W ofercie znajdziesz kawę arabica 100%, kawę ziarnistą do biura i kawę do ekspresu ciśnieniowego, idealną zarówno do espresso, jak i mlecznych kompozycji. Bazzara to również doskonała kawa na prezent online dla każdego miłośnika włoskiej klasyki w wydaniu premium.
Zamów Bazzarę w naszym internetowym sklepie z kawą i rozsmakuj się w aromacie najlepszych kaw świata. Sprawdź także kawę premium ziarnistą i odkryj pełnię włoskiego stylu w domowym zaciszu.
Zawsze na czas.
Do 14 dni.