ODBIERZ SPECJALNY KOD RABATOWY Z NEWSLETTERA!
PONAD 3000 PRODUKTÓW
ZAMÓW DO 19:30 - WYŚLEMY DZISIAJ
ŚWIEŻO PALONE KAWY!
Kawa
Polecany produkt

Aromatyczna mieszanka idealna do cafe crema z grubą i długo utrzymującą się pianką. Posiada harmonijny i delikatny smak czekolady i karmelu.
84.99 zł

Aromatyczna mieszanka idealna do cafe crema z grubą i długo utrzymującą się pianką. Posiada harmonijny i delikatny smak czekolady i karmelu.
84.99 zł
Herbata
Polecany produkt

Pyszna czarna herbata wysokiej jakości z dodatkiem płatków róży, skórki pomarańczowej, mandarynka. Wyrazisty smak czarnej herbaty z dodatkiem nuty cytrusów.
8.90 zł
Zestawy
Zaprojektowany w nowoczesnym, minimalistycznym stylu zestaw do herbaty matcha zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby przygotować pyszne napoje matcha w zaciszu własnego domu.
449.00 zł

Ekspresy
Polecany produkt
Aromatyczna mieszanka idealna do cafe crema z grubą i długo utrzymującą się pianką. Posiada harmonijny i delikatny smak czekolady i karmelu.
84.99 zł

Akcesoria
Polecany produkt

129.90 zł
Do kuchni
Polecany produkt

Ciesz się aromatycznym espresso w pięknym stylu dzięki Bialetti Fruit Vibes – zestawowi 6 filiżanek o pojemności 60 ml. Wykonane z wysokiej jakości porcelany, każda filiżanka ma inny kolor i można je wygodnie przechowywać jedna na drugiej dzięki dołączonemu stojakowi, co sprawia, że zestaw jest zarówno praktyczny, jak i dekoracyjny.
129.99 zł
Dodatki
Polecany produkt

Orzeszki arachidowe w polewie karmelowej to kompozycja chrupiących orzeszków i tak lubianego smaku karmelowego. Linia Mellow to doskonały pomysł na słodki, elegancki upominek zarówno dla kogoś bliskiego, jak i partnerów biznesowych. Słodycze zapakowane zostały w małe eleganckie pudełeczka esponujące produkt.
7.99 zł
59.00 zł
5 w magazynie
Cena zawiera podatek VAT
Bezkofeinowa kawa ziarnista jakości specialty pochodząca z Kolumbii, wypalona w gliwickiej palarni Kafar. Palona w średnim stopniu, odpowiednia do wszystkich metod parzenia. W jej smaku można wyczuć nuty wiśni, czerwonego jabłka i cukru trzcinowego.
5 w magazynie
Data palenia: 30.03.2026
Zamów do 19:30, a
wyślemy tego samego dnia!
59.00 zł
Cena zawiera podatek VAT
5 w magazynie
Data palenia: 30.03.2026
Bezkofeinowa kawa ziarnista jakości specialty pochodząca z Kolumbii, wypalona w gliwickiej palarni Kafar. Palona w średnim stopniu, odpowiednia do wszystkich metod parzenia. W jej smaku można wyczuć nuty wiśni, czerwonego jabłka i cukru trzcinowego.
5 w magazynie
Zamów do 19:30, a
wyślemy tego samego dnia!
Bezkofeinowa kawa ziarnista jakości specialty pochodząca z Kolumbii, wypalona w gliwickiej palarni Kafar. Palona w średnim stopniu, odpowiednia do wszystkich metod parzenia. W jej smaku można wyczuć nuty wiśni, czerwonego jabłka i cukru trzcinowego.
Kraj pochodzenia kawy: Kolumbia
Region: Tolima
Metoda obróbki: Washed
Odmiana: Red & Yellow Caturra
Metoda dekofeinizacji: EA Sugarcaine
Takiego dobrego decafa nie mieliśmy nigdy w ofercie! Wyjątkowo wyczuwalny charakter kawy odzwierciedlający jej pochodzenie i odmianę botaniczną. Słodka, przypomina wiśnie, czerwone jabłko i cukier trzcinowy. Rześka kwasowość, gładkie body. To w sumie taki „decaf – nie decaf” bo pije się ją tak jak by to nie był decaf, a jednak jest decaf 🙂 Enjoy!
| Waga | 0.27 kg |
|---|---|
| Wymiary | 12 × 6 × 20 cm |
| Producent | Kafar |
| EAN | 5904501941099 |
| Opakowanie | 250g |
| Pochodzenie | Kolumbia |
| Rodzaj kawy | Ziarnista |
| Arabica / Robusta | 100% Arabica |
| Obróbka | Washed |
| Profil sensoryczny | Wiśnie, czerwone jabłko, cukier trzcinowy |
| Stopień palenia ziaren | Średni |
| Przeznaczenie | Drip i espresso |
| Pełna nazwa producenta / dostawcy | KAFAR palarnia kawy ul.Kopernika 9/46, 44-117 Gliwice, Polska / Poland |
Zawsze na czas.
Do 14 dni.