ODBIERZ SPECJALNY KOD RABATOWY Z NEWSLETTERA!
PONAD 3000 PRODUKTÓW
ZAMÓW DO 19:30 - WYŚLEMY DZISIAJ
ŚWIEŻO PALONE KAWY!
Kawa
Polecany produkt

Nowy concept specialty coffee. Zawsze ciekawa selekcja ziaren: competition, microloty i wszystko to, co zachwyca Nas w kawie od ponad dekady!
28.00 zł

Nowy concept specialty coffee. Zawsze ciekawa selekcja ziaren: competition, microloty i wszystko to, co zachwyca Nas w kawie od ponad dekady!
28.00 zł
Herbata
Polecany produkt

Pyszna czarna herbata wysokiej jakości z dodatkiem płatków róży, skórki pomarańczowej, mandarynka. Wyrazisty smak czarnej herbaty z dodatkiem nuty cytrusów.
8.90 zł
Zestawy
Zaprojektowany w nowoczesnym, minimalistycznym stylu zestaw do herbaty matcha zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby przygotować pyszne napoje matcha w zaciszu własnego domu.
449.00 zł

Ekspresy
Polecany produkt
Naturalne tabletki czyszczące do sprzętu kawowego – czyści grupy ekspresów i ekspresy automatyczne. Skutecznie usuwają zanieczyszczenia i olejki kawowe.Preparat jest produkowany całkowicie z naturalnych i biodegradowalnych składników. Nie zawiera fosforanów. Bezzapachowy.
99.90 zł

Akcesoria
Polecany produkt

129.90 zł
Do kuchni
Polecany produkt

Ciesz się aromatycznym espresso w pięknym stylu dzięki Bialetti Fruit Vibes – zestawowi 6 filiżanek o pojemności 60 ml. Wykonane z wysokiej jakości porcelany, każda filiżanka ma inny kolor i można je wygodnie przechowywać jedna na drugiej dzięki dołączonemu stojakowi, co sprawia, że zestaw jest zarówno praktyczny, jak i dekoracyjny.
129.99 zł
Dodatki
Polecany produkt

Linia Amaresti to najwyższej jakości prażone migdały oblane dwoma rodzajami czekolady: mleczną oraz białą z dodatkiem zmielonych ziaren kawy. Ta unikatowa kompozycja to gwarancja głębi słodkiego smaku i aromatu.
9.99 zł
39.00 zł
4 w magazynie
Cena zawiera podatek VAT
W tej mieszance dominują aromaty stoutowego piwa, ciemnej czekolady i palonego karmelu. Oprócz tego znajdziesz wędzoną śliwkę, whisky i melasę. Tekstura espresso jest pełna, gładka, a posmak długi, słodko-gorzki.
4 w magazynie
Data palenia: 29.12.2025
Zamów do 19:30, a
wyślemy tego samego dnia!
39.00 zł
Cena zawiera podatek VAT
4 w magazynie
Data palenia: 29.12.2025
W tej mieszance dominują aromaty stoutowego piwa, ciemnej czekolady i palonego karmelu. Oprócz tego znajdziesz wędzoną śliwkę, whisky i melasę. Tekstura espresso jest pełna, gładka, a posmak długi, słodko-gorzki.
4 w magazynie
Zamów do 19:30, a
wyślemy tego samego dnia!
Mieszanka kaw ziarnistych jakości specialty pochodząca z Brazylii i Ugandy, wypalona w gliwickiej palarni Kafar. Palona w średnim stopniu, idealna do ekspresu ciśnieniowego i kawiarki. W tej mieszance dominują aromaty stoutowego piwa, ciemnej czekolady i palonego karmelu. Oprócz tego znajdziesz wędzoną śliwkę, whisky i melasę. Tekstura espresso jest pełna, gładka, a posmak długi, słodko-gorzki.
Kraj pochodzenia kawy: Arabika: Brazylia Monte Carmelo / Robusta: Uganda Turaco
Odmiana: Arabica: Mundo Nuovo, Paraiso, / Robusta: mix varietals
Metoda obróbki: Arabika: natural / Robusta: natural
| Waga | 0.25 kg |
|---|---|
| Wymiary | 12 × 6 × 20 cm |
| Producent | Kafar |
| EAN | 5904501941433 |
| Opakowanie | 250 g |
| Pochodzenie | Arabika: Brazylia Monte Carmelo / Robusta: Uganda Turaco |
| Rodzaj kawy | Ziarnista |
| Arabica / Robusta | 80 / 20 |
| Obróbka | Natural |
| Profil sensoryczny | W tej mieszance dominują aromaty stoutowego piwa, ciemnej czekolady i palonego karmelu |
| Stopień palenia ziaren | Średni |
| Przeznaczenie | Espresso |
| Pełna nazwa producenta / dostawcy | KAFAR palarnia kawy ul.Kopernika 9/46, 44-117 Gliwice, Polska / Poland |
Zawsze na czas.
Do 14 dni.