ODBIERZ SPECJALNY KOD RABATOWY Z NEWSLETTERA!
PONAD 3000 PRODUKTÓW
ZAMÓW DO 19:30 - WYŚLEMY DZISIAJ
ŚWIEŻO PALONE KAWY!
Kawa
Polecany produkt

63.00 zł

63.00 zł
Herbata
Polecany produkt

Pyszna czarna herbata wysokiej jakości z dodatkiem płatków róży, skórki pomarańczowej, mandarynka. Wyrazisty smak czarnej herbaty z dodatkiem nuty cytrusów.
8.90 zł
Zestawy
Herbata Veertea jest najbardziej konkurencyjną marką na rynku. Stawiamy przede wszystkim na jakość, smak, prestiż oraz szybki i profesjonalny serwis. Drewniana, biała skrzyneczka z eleganckimi herbatkami Veertea – każda saszetka pakowana osobno. Idealna na prezent.
99.99 zł

Ekspresy
Polecany produkt
79.00 zł

Akcesoria
Polecany produkt

Opakowanie 200 papierowych filtrów Edesia z płaskim dnem do ekspresów do kawy. Są w 100% naturalne, wybielane przy użyciu tlenu oraz nie mają zapachu. Zapewniają odpowiedni przepływ wody i czysty napar. Odpowiednie do ekspresów Fellow Aiden.
39.99 zł
Do kuchni
Polecany produkt

49.99 zł
Dodatki
Polecany produkt

Orzeszki arachidowe w polewie karmelowej to kompozycja chrupiących orzeszków i tak lubianego smaku karmelowego. Linia Mellow to doskonały pomysł na słodki, elegancki upominek zarówno dla kogoś bliskiego, jak i partnerów biznesowych. Słodycze zapakowane zostały w małe eleganckie pudełeczka esponujące produkt.
7.99 zł
59.00 zł
6 w magazynie
Cena zawiera podatek VAT
Kawa ziarnista jakości specialty pochodząca z Gwatemali, wypalona w gliwickiej palarni Kafar. Palona jasno, idealna do ekspresu przelewowego, dripa, Chemexa, AeroPressa, French Pressa, oraz innych alternatywnych metod parzenia. W jej smaku można wyczuć nuty owoce leśne, wanilia, orzech.
6 w magazynie
Data palenia: 30.03.2026
Zamów do 19:30, a
wyślemy tego samego dnia!
59.00 zł
Cena zawiera podatek VAT
6 w magazynie
Data palenia: 30.03.2026
Kawa ziarnista jakości specialty pochodząca z Gwatemali, wypalona w gliwickiej palarni Kafar. Palona jasno, idealna do ekspresu przelewowego, dripa, Chemexa, AeroPressa, French Pressa, oraz innych alternatywnych metod parzenia. W jej smaku można wyczuć nuty owoce leśne, wanilia, orzech.
6 w magazynie
Zamów do 19:30, a
wyślemy tego samego dnia!
Kawa ziarnista jakości specialty pochodząca z Gwatemali, wypalona w gliwickiej palarni Kafar. Palona jasno, idealna do ekspresu przelewowego, dripa, Chemexa, AeroPressa, French Pressa, oraz innych alternatywnych metod parzenia. W jej smaku można wyczuć nuty owoce leśne, wanilia, orzech.
Kraj pochodzenia kawy: Gwatemala
Region: Acatenango / Chimaltenango
Metoda obróbki: Washed
Odmiana: Catuai
Ocena w cuppingu: 84,5 / 100 pkt
Takie kawy lubimy określać mianem „everyday coffee”, można ją pić i pić i pić. Pochodzi z farmy naszych przyjaciół Raula i Joli więc jeszcze chętniej po nią sięgamy. W smaku kawa wyraźnie przypomina wanilię, orzechy, mleczną czekoladę z lekką nutą owoców leśnych. Jej niezbyt intensywna, lecz rześka kwasowość podkreśla jej charakter. Body jest gładkie, posmak długi, słodki i waniliowy.
| Waga | 0.29 kg |
|---|---|
| Wymiary | 12 × 6 × 12 cm |
| Producent | Kafar |
| EAN | 5904501941365 |
| Opakowanie | 250g |
| Pochodzenie | Gwatemala |
| Rodzaj kawy | Ziarnista |
| Arabica / Robusta | 100% Arabica |
| Obróbka | Washed |
| Profil sensoryczny | Owoce leśne, wanilia, orzech |
| Stopień palenia ziaren | Jasny |
| Przeznaczenie | Drip (Metody alternatywne) |
| Pełna nazwa producenta / dostawcy | KAFAR palarnia kawy ul.Kopernika 9/46, 44-117 Gliwice, Polska / Poland |
Zawsze na czas.
Do 14 dni.