ODBIERZ SPECJALNY KOD RABATOWY Z NEWSLETTERA!
PONAD 3000 PRODUKTÓW
ZAMÓW DO 19:30 - WYŚLEMY DZISIAJ
ŚWIEŻO PALONE KAWY!
Kawa
Polecany produkt

Home Barista 80/20, idealnej do parzenia espresso i innych napojów kawowych. Ta wysokiej jakości kawa przypadnie do gustu zarówno amatorom, jak i profesjonalistom, oferując bogaty smak i aromat.
39.00 zł

Home Barista 80/20, idealnej do parzenia espresso i innych napojów kawowych. Ta wysokiej jakości kawa przypadnie do gustu zarówno amatorom, jak i profesjonalistom, oferując bogaty smak i aromat.
39.00 zł
Herbata
Polecany produkt

Pyszna czarna herbata wysokiej jakości z dodatkiem płatków róży, skórki pomarańczowej, mandarynka. Wyrazisty smak czarnej herbaty z dodatkiem nuty cytrusów.
8.90 zł
Zestawy
Herbata Veertea jest najbardziej konkurencyjną marką na rynku. Stawiamy przede wszystkim na jakość, smak, prestiż oraz szybki i profesjonalny serwis. Drewniana, biała skrzyneczka z eleganckimi herbatkami Veertea – każda saszetka pakowana osobno. Idealna na prezent.
99.99 zł

Ekspresy
Polecany produkt
79.00 zł

Akcesoria
Polecany produkt

49.99 zł
Do kuchni
Polecany produkt

49.99 zł
Dodatki
Polecany produkt

Orzeszki arachidowe w polewie karmelowej to kompozycja chrupiących orzeszków i tak lubianego smaku karmelowego. Linia Mellow to doskonały pomysł na słodki, elegancki upominek zarówno dla kogoś bliskiego, jak i partnerów biznesowych. Słodycze zapakowane zostały w małe eleganckie pudełeczka esponujące produkt.
7.99 zł
2,089.00 zł Pierwotna cena wynosiła: 2,089.00 zł.1,799.00 złAktualna cena wynosi: 1,799.00 zł.
Poprzednia najniższa cena z 30 dni: 1,799.00 zł.
1 w magazynie
Cena zawiera podatek VAT
1 w magazynie
Zamów do 19:30, a
wyślemy tego samego dnia!
2,089.00 zł Pierwotna cena wynosiła: 2,089.00 zł.1,799.00 złAktualna cena wynosi: 1,799.00 zł.
Poprzednia najniższa cena z 30 dni: 1,799.00 zł.
Cena zawiera podatek VAT
1 w magazynie
1 w magazynie
Zamów do 19:30, a
wyślemy tego samego dnia!
| Waga | 2.02 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10 × 23 × 24 cm |
| Producent | Fellow |
| EAN | 840228802624 |
| Kolor | Biały |
| Ø | 64 mm |
| Rodzaj młynka | Automatyczny |
| Żarna | Stalowe |
| Ilość stopni regulacji | 31 |
| Pojemność hoppera | 100g |
| Moc [W] | 140 |
| Kod produktu | D1211MW-EU-SB |
Zawsze na czas.
Do 14 dni.

Poprzednia najniższa cena z 30 dni: 1,119.00 zł.
Dodaj do koszyka