ODBIERZ SPECJALNY KOD RABATOWY Z NEWSLETTERA!
PONAD 3000 PRODUKTÓW
ZAMÓW DO 19:30 - WYŚLEMY DZISIAJ
ŚWIEŻO PALONE KAWY!
Kawa
Polecany produkt

Aromatyczna mieszanka idealna do cafe crema z grubą i długo utrzymującą się pianką. Posiada harmonijny i delikatny smak czekolady i karmelu.
84.99 zł

Aromatyczna mieszanka idealna do cafe crema z grubą i długo utrzymującą się pianką. Posiada harmonijny i delikatny smak czekolady i karmelu.
84.99 zł
Herbata
Polecany produkt

Pyszna czarna herbata wysokiej jakości z dodatkiem płatków róży, skórki pomarańczowej, mandarynka. Wyrazisty smak czarnej herbaty z dodatkiem nuty cytrusów.
8.90 zł
Zestawy
Zaprojektowany w nowoczesnym, minimalistycznym stylu zestaw do herbaty matcha zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby przygotować pyszne napoje matcha w zaciszu własnego domu.
449.00 zł

Ekspresy
Polecany produkt
Aromatyczna mieszanka idealna do cafe crema z grubą i długo utrzymującą się pianką. Posiada harmonijny i delikatny smak czekolady i karmelu.
84.99 zł

Akcesoria
Polecany produkt

129.90 zł
Do kuchni
Polecany produkt

Ciesz się aromatycznym espresso w pięknym stylu dzięki Bialetti Fruit Vibes – zestawowi 6 filiżanek o pojemności 60 ml. Wykonane z wysokiej jakości porcelany, każda filiżanka ma inny kolor i można je wygodnie przechowywać jedna na drugiej dzięki dołączonemu stojakowi, co sprawia, że zestaw jest zarówno praktyczny, jak i dekoracyjny.
129.99 zł
Dodatki
Polecany produkt

Orzeszki arachidowe w polewie karmelowej to kompozycja chrupiących orzeszków i tak lubianego smaku karmelowego. Linia Mellow to doskonały pomysł na słodki, elegancki upominek zarówno dla kogoś bliskiego, jak i partnerów biznesowych. Słodycze zapakowane zostały w małe eleganckie pudełeczka esponujące produkt.
7.99 zł
15.60 zł
Brak w magazynie
Cena zawiera podatek VAT
Brak w magazynie
Zamów do 19:30, a
wyślemy tego samego dnia!
15.60 zł
Cena zawiera podatek VAT
Brak w magazynie
Brak w magazynie
Zamów do 19:30, a
wyślemy tego samego dnia!
Słodka truskawka otulona dwoma rodzajami czekolady: najpierw aksamitną czekoladą deserową, a później czekoladą białą. Na koniec obsypana została truskawkowym pyłkiem, który podkreśla smak produktu i nadaje mu piękny kolor. To idealne połączenie lekko kwaśnych owoców, ze słodyczą czekolad przypadnie do gustu nawet największym smakoszom.
| Waga | 0.13 kg |
|---|---|
| Wymiary | 17 × 17 × 3 cm |
| Producent | Eurohansa |
| EAN | 5900303000767 |
| Składniki | Truskawki kandyzowane w czekoladzie białej i deserowej, obsypane proszkiem truskawkowym. Składniki: truskawki kandyzowane 35% ( cukier, truskawki 34%, mąka ryżowa, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, aromat), czekolada biała 35% (cukier, tłuszcz kakowy, mleko w proszku pełne, serwatka w proszku ( z mleka), emulgatory: lecytyny ( z soi), polirycynooleinian poliglicerolu; aromat), czekolada 28% ( cukier, miazga kakowa, tłuszcz kakowy, lecytyny, polirycynooleinian poliglicerolu; aromat), sproszkowany sok truskawkowy 2%, aromat. Czekolada: masa kakaowa minimum 44 %. Czekolada biała: masa kakaowa minimum 20 %. Produkt może zawierać orzeszki arachidowe i inne orzechy. |
| Wartości odżywcze | – Wartość energetyczna: 1906 kJ / 454 kcal |
| Waga | 130 g |
| Sposób przechowywania | Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Kraj pochodzenia | Polska |
| Pełna nazwa producenta / dostawcy | EUROHANSA SP. Z O.O. Letnia 10-14 87-100 Toruń |
Zawsze na czas.
Do 14 dni.