ODBIERZ SPECJALNY KOD RABATOWY Z NEWSLETTERA!
PONAD 3000 PRODUKTÓW
ZAMÓW DO 19:30 - WYŚLEMY DZISIAJ
ŚWIEŻO PALONE KAWY!
Kawa
Polecany produkt

Home Barista 80/20, idealnej do parzenia espresso i innych napojów kawowych. Ta wysokiej jakości kawa przypadnie do gustu zarówno amatorom, jak i profesjonalistom, oferując bogaty smak i aromat.
39.00 zł

Home Barista 80/20, idealnej do parzenia espresso i innych napojów kawowych. Ta wysokiej jakości kawa przypadnie do gustu zarówno amatorom, jak i profesjonalistom, oferując bogaty smak i aromat.
39.00 zł
Herbata
Polecany produkt

Pyszna czarna herbata wysokiej jakości z dodatkiem płatków róży, skórki pomarańczowej, mandarynka. Wyrazisty smak czarnej herbaty z dodatkiem nuty cytrusów.
8.90 zł
Zestawy
Herbata Veertea jest najbardziej konkurencyjną marką na rynku. Stawiamy przede wszystkim na jakość, smak, prestiż oraz szybki i profesjonalny serwis. Drewniana, biała skrzyneczka z eleganckimi herbatkami Veertea – każda saszetka pakowana osobno. Idealna na prezent.
99.99 zł

Ekspresy
Polecany produkt
79.00 zł

Akcesoria
Polecany produkt

49.99 zł
Do kuchni
Polecany produkt

49.99 zł
Dodatki
Polecany produkt

Orzeszki arachidowe w polewie karmelowej to kompozycja chrupiących orzeszków i tak lubianego smaku karmelowego. Linia Mellow to doskonały pomysł na słodki, elegancki upominek zarówno dla kogoś bliskiego, jak i partnerów biznesowych. Słodycze zapakowane zostały w małe eleganckie pudełeczka esponujące produkt.
7.99 zł
99.99 zł
Brak w magazynie
Cena zawiera podatek VAT
Molinari Dolce Rosa jest odpowiednią opcją dla osób, które cenią sobie delikatność i łagodność w smaku, jednocześnie poszukując kawy o wysokiej jakości i wyjątkowym charakterze.
Brak w magazynie
Zamów do 19:30, a
wyślemy tego samego dnia!
99.99 zł
Cena zawiera podatek VAT
Brak w magazynie
Molinari Dolce Rosa jest odpowiednią opcją dla osób, które cenią sobie delikatność i łagodność w smaku, jednocześnie poszukując kawy o wysokiej jakości i wyjątkowym charakterze.
Brak w magazynie
Zamów do 19:30, a
wyślemy tego samego dnia!
Molinari Dolce Rosa to kawa ziarnista, która charakteryzuje się wyjątkową mieszanką wysokiej jakości ziaren Arabiki i Robusty. Jest to produkt o delikatnym smaku i subtelnej cielistości, idealny do kaw mlecznych.
Szczegóły Produktu:
Charakterystyka:
Molinari Dolce Rosa jest odpowiednią opcją dla osób, które cenią sobie delikatność i łagodność w smaku, jednocześnie poszukując kawy o wysokiej jakości i wyjątkowym charakterze.
| Waga | 1 kg |
|---|---|
| Wymiary | 14 × 8 × 33 cm |
| Marka | Molinari |
| EAN | 8001688795013 |
| Opakowanie | 1kg |
| Pochodzenie | Ameryka Południowa i Centralna, Indie, Indonezja |
| Rodzaj kawy | Ziarnista |
| Arabica / Robusta | 90 / 10 |
| Stopień palenia ziaren | Średni |
| Przeznaczenie | Espresso |
Zawsze na czas.
Do 14 dni.