DARMOWA DOSTAWA OD 200ZŁ!

PONAD 2000 PRODUKTÓW

ZAMÓW DO 15:00 - A WYŚLEMY DZISIAJ

ŚWIEŻO PALONE KAWY!

Kawa w plenerze. Bagdrip – czyli jak przygotować pyszną kawę w podróży?

Każdy miłośnik kawy doznał dyskomfortu związanego z niedoborem ulubionego napoju w podróży. Na krótkich wycieczkach może sprawdzić się termos, na dłuższych – wizyty w kawiarni. Co jednak w przypadku, gdy wybieramy się na kilka dni do górskiej dziczy lub na środek morza? Lub po prostu wtedy, gdy dostępna kawa nie sprostuje wymaganiom naszych kubków smakowych? Możesz wypróbować kawę kieszonkową w formie dripa.

Czym jest Bagdrip?

Bagdrip to kawa w kieszonkowym wydaniu, która jest czymś o wiele więcej niż kawa rozpuszczalna z saszetek. Każdy smakosz kawy znajdzie coś dla siebie wśród kaw Bagdrip z ziaren z całego świata. Brazylia, Etiopia, Honduras? Delikatny aromat czekolady, kwaśnych owoców, orzechów, wanilii czy herbaty? Odkrywaj nowe smaki kiedykolwiek i gdziekolwiek chcesz!

Bagrip – dobra kawa w kieszonkowym wydaniu

Kawa Drip w kieszonkowej formie idealnie spełni wymagania miłośników i kawy, i podróży. Napicie się dobrej kawy w środku lasu czy na górskiej wyprawie jest niemożliwe? To mit! Nie potrzebujesz specjalistycznego sprzętu, a jedynie 180 ml gorącej wody, swój ulubiony kubek i saszetkę Bagdrip z ulubioną kawą, by cieszyć się smakiem i aromatem jak z kawiarni czy domowego zaparzacza lub ekspresu.

Dlaczego Bagdrip?

Bagdrip to kawa w kieszonkowym wydaniu, opakowaniem przypominająca małą saszetkę – możesz wziąć ją ze sobą nie tylko w podróż camperem czy na spływ kajakowy, ale też spakować do plecaka na wyprawę rowerem czy wspinaczkę górską. Kawa Bagdrip nie tylko zajmuje mało miejsca, ale też jest bajecznie prosta w przygotowaniu – wystarczy wyjąć filtr z opakowania, rozłożyć go, zawiesić na kubku, zalać gorącą wodą i poczekać na ulubiony napój, delektując się rozkosznym aromatem sączącej się kawy. Bagdrip to kawa 100% Arabika otrzymana z ziaren najwyższej jakości, występująca w różnych odmianach – każdy znajdzie aromat dla siebie. Dobrej kawy możesz napić się wszędzie, nie musisz rezygnować z ulubionego smaku na rzecz aktywności w podróży!