ODBIERZ SPECJALNY KOD RABATOWY Z NEWSLETTERA!
PONAD 3000 PRODUKTÓW
ZAMÓW DO 19:30 - WYŚLEMY DZISIAJ
ŚWIEŻO PALONE KAWY!
Kawa
Polecany produkt

63.00 zł

63.00 zł
Herbata
Polecany produkt

Pyszna czarna herbata wysokiej jakości z dodatkiem płatków róży, skórki pomarańczowej, mandarynka. Wyrazisty smak czarnej herbaty z dodatkiem nuty cytrusów.
8.90 zł
Zestawy
Herbata Veertea jest najbardziej konkurencyjną marką na rynku. Stawiamy przede wszystkim na jakość, smak, prestiż oraz szybki i profesjonalny serwis. Drewniana, biała skrzyneczka z eleganckimi herbatkami Veertea – każda saszetka pakowana osobno. Idealna na prezent.
99.99 zł

Ekspresy
Polecany produkt
79.00 zł

Akcesoria
Polecany produkt

Opakowanie 200 papierowych filtrów Edesia z płaskim dnem do ekspresów do kawy. Są w 100% naturalne, wybielane przy użyciu tlenu oraz nie mają zapachu. Zapewniają odpowiedni przepływ wody i czysty napar. Odpowiednie do ekspresów Fellow Aiden.
39.99 zł
Do kuchni
Polecany produkt

49.99 zł
Dodatki
Polecany produkt

Orzeszki arachidowe w polewie karmelowej to kompozycja chrupiących orzeszków i tak lubianego smaku karmelowego. Linia Mellow to doskonały pomysł na słodki, elegancki upominek zarówno dla kogoś bliskiego, jak i partnerów biznesowych. Słodycze zapakowane zostały w małe eleganckie pudełeczka esponujące produkt.
7.99 zł
214.00 zł
5 w magazynie
Cena zawiera podatek VAT
5 w magazynie
Zamów do 19:30, a
wyślemy tego samego dnia!
214.00 zł
Cena zawiera podatek VAT
5 w magazynie
5 w magazynie
Zamów do 19:30, a
wyślemy tego samego dnia!
LifeStraw Go 2.0 to butelka na wodę z filtrem membranowo-węglowym o pojemności 0.65L. Wykonana jest z Tritanu Renew w 50% z recyklingu. Usuwa bakterie, pasożyty i mikro-plastiki. Filtr membranowy filtruje do 4000L wody, węglowy 100L.
Szczegóły produktu
Pojemność: 22 fl oz | 650 mL
Wymiary i pielęgnacja:
Mikrofiltr membranowy LifeStraw usuwa:
| Waga | 0.29 kg |
|---|---|
| Wymiary | 8 × 7 × 27 cm |
| Marka | LifeStraw |
| EAN | 7640144287061 |
| Kolor | Czarny |
| Pojemność | 650 ml |
| Model | Go 2.0 |
| Materiał wykonania | Tritan Renew w 50% z recyklingu |
| Pojemność przefiltrowanej wody | 4000 L |
| Pełna nazwa producenta / dostawcy | SPORTIMI, Błażeja 78/12, 61-608 Poznań, Polska |
Zawsze na czas.
Do 14 dni.



