ODBIERZ SPECJALNY KOD RABATOWY Z NEWSLETTERA!
PONAD 3000 PRODUKTÓW
ZAMÓW DO 19:30 - WYŚLEMY DZISIAJ
ŚWIEŻO PALONE KAWY!
Kawa
Polecany produkt

Kawa ziarnista jakości specialty pochodząca z Kostaryki, wypalona w warszawskiej palarni HAYB. Palona jasno, idealna do ekspresu przelewowego, dripa, Chemexa, AeroPressa, French Pressa, oraz innych alternatywnych metod parzenia. W smaku pojawiają się nuty takie jak czerwona porzeczka, maliny i mango.
79.00 zł

Kawa ziarnista jakości specialty pochodząca z Kostaryki, wypalona w warszawskiej palarni HAYB. Palona jasno, idealna do ekspresu przelewowego, dripa, Chemexa, AeroPressa, French Pressa, oraz innych alternatywnych metod parzenia. W smaku pojawiają się nuty takie jak czerwona porzeczka, maliny i mango.
79.00 zł
Herbata
Polecany produkt

Pyszna czarna herbata wysokiej jakości z dodatkiem płatków róży, skórki pomarańczowej, mandarynka. Wyrazisty smak czarnej herbaty z dodatkiem nuty cytrusów.
8.90 zł
Zestawy
Herbata Veertea jest najbardziej konkurencyjną marką na rynku. Stawiamy przede wszystkim na jakość, smak, prestiż oraz szybki i profesjonalny serwis. Drewniana, biała skrzyneczka z eleganckimi herbatkami Veertea – każda saszetka pakowana osobno. Idealna na prezent.
99.99 zł

Ekspresy
Polecany produkt
79.00 zł

Akcesoria
Polecany produkt

Fellow Monty Cortado to kubek o pojemności 130 ml, przeznaczony do cortado. Monty charakteryzuje się pięknym wzornictwem, podwójnymi ściankami pozwalającymi na bezpieczne trzymanie go w dłoni nawet z gorącą zawartością oraz zaokrąglonym dnem, które pozwala na wygodniejsze malowanie latte artów.
109.90 zł
Do kuchni
Polecany produkt

49.99 zł
Dodatki
Polecany produkt

Orzeszki arachidowe w polewie karmelowej to kompozycja chrupiących orzeszków i tak lubianego smaku karmelowego. Linia Mellow to doskonały pomysł na słodki, elegancki upominek zarówno dla kogoś bliskiego, jak i partnerów biznesowych. Słodycze zapakowane zostały w małe eleganckie pudełeczka esponujące produkt.
7.99 zł
75.00 zł
8 w magazynie
Cena zawiera podatek VAT
Czarna herbata o smaku czerwonych owoców, bergamotki i karmelu. Ta mieszanka łączy mocną czarną herbatę ze słodkimi i aksamitnymi nutami karmelu, bergamotki oraz czerwonych owoców – w sam raz na jesienny wieczór.
8 w magazynie
Data ważności: 30.01.2028
Zamów do 19:30, a
wyślemy tego samego dnia!
75.00 zł
Cena zawiera podatek VAT
8 w magazynie
Data ważności: 30.01.2028
Czarna herbata o smaku czerwonych owoców, bergamotki i karmelu. Ta mieszanka łączy mocną czarną herbatę ze słodkimi i aksamitnymi nutami karmelu, bergamotki oraz czerwonych owoców – w sam raz na jesienny wieczór.
8 w magazynie
Zamów do 19:30, a
wyślemy tego samego dnia!
Herbata sypana stworzona przez markę Kusmi Tea. Mnóstwo naturalnych składników, ogrom smaku i moc aromatu! Czarna herbata o smaku czerwonych owoców, bergamotki i karmelu. Ta mieszanka łączy mocną czarną herbatę ze słodkimi i aksamitnymi nutami karmelu, bergamotki oraz czerwonych owoców – w sam raz na jesienny wieczór.
Sposób parzenia:
Składniki:
Całość zapakowana w puszkę. Świetnie sprawdzi się jako prezent.
| Waga | 0.2 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10 × 10 × 8 cm |
| Producent | Kusmi Tea |
| EAN | 3585810088716 |
| Rodzaj herbaty | Czarna |
| Sypana / W saszetkach | Sypana |
| Opakowanie | 100 g |
| Składniki | Czarna herbata, olejek bergamotowy, aromaty. Składniki z upraw ekologicznych. |
| Pełna nazwa producenta / dostawcy | KT DISTRIBUTION POLSKA SP. Z O.O. Chłodna 51, 00-867 Warszawa, Polska |
Zawsze na czas.
Do 14 dni.