ODBIERZ SPECJALNY KOD RABATOWY Z NEWSLETTERA!
PONAD 3000 PRODUKTÓW
ZAMÓW DO 19:30 - WYŚLEMY DZISIAJ
ŚWIEŻO PALONE KAWY!
Kawa
Polecany produkt

59.00 zł

59.00 zł
Herbata
Polecany produkt

Pyszna czarna herbata wysokiej jakości z dodatkiem płatków róży, skórki pomarańczowej, mandarynka. Wyrazisty smak czarnej herbaty z dodatkiem nuty cytrusów.
8.90 zł
Zestawy
Herbata Veertea jest najbardziej konkurencyjną marką na rynku. Stawiamy przede wszystkim na jakość, smak, prestiż oraz szybki i profesjonalny serwis. Drewniana, biała skrzyneczka z eleganckimi herbatkami Veertea – każda saszetka pakowana osobno. Idealna na prezent.
99.99 zł

Ekspresy
Polecany produkt
Aromatyczna mieszanka idealna do cafe crema z grubą i długo utrzymującą się pianką. Posiada harmonijny i delikatny smak czekolady i karmelu.
84.99 zł

Akcesoria
Polecany produkt

129.90 zł
Do kuchni
Polecany produkt

Ciesz się aromatycznym espresso w pięknym stylu dzięki Bialetti Fruit Vibes – zestawowi 6 filiżanek o pojemności 60 ml. Wykonane z wysokiej jakości porcelany, każda filiżanka ma inny kolor i można je wygodnie przechowywać jedna na drugiej dzięki dołączonemu stojakowi, co sprawia, że zestaw jest zarówno praktyczny, jak i dekoracyjny.
129.99 zł
Dodatki
Polecany produkt

Orzeszki arachidowe w polewie karmelowej to kompozycja chrupiących orzeszków i tak lubianego smaku karmelowego. Linia Mellow to doskonały pomysł na słodki, elegancki upominek zarówno dla kogoś bliskiego, jak i partnerów biznesowych. Słodycze zapakowane zostały w małe eleganckie pudełeczka esponujące produkt.
7.99 zł
70.00 zł
7 w magazynie
Cena zawiera podatek VAT
Ta klasyczna herbata Kusmi Tea to mieszanka dwóch wyjątkowych organicznych czarnych herbat będąca uosobieniem angielskiej elegancji. Mocno aromatyczna czarna herbata cejlońska łączy się z mocną czarną herbatą Assam.
7 w magazynie
Data ważności: 30.12.2027
Zamów do 19:30, a
wyślemy tego samego dnia!
70.00 zł
Cena zawiera podatek VAT
7 w magazynie
Data ważności: 30.12.2027
Ta klasyczna herbata Kusmi Tea to mieszanka dwóch wyjątkowych organicznych czarnych herbat będąca uosobieniem angielskiej elegancji. Mocno aromatyczna czarna herbata cejlońska łączy się z mocną czarną herbatą Assam.
7 w magazynie
Zamów do 19:30, a
wyślemy tego samego dnia!
Herbata sypana stworzona przez markę Kusmi Tea. Mnóstwo naturalnych składników, ogrom smaku i moc aromatu! English Breakfast Bio jest organiczną mieszanką czarnych herbat – Cejlon i Assam. Ta klasyczna herbata Kusmi Tea to mieszanka dwóch wyjątkowych organicznych czarnych herbat będąca uosobieniem angielskiej elegancji. Mocno aromatyczna czarna herbata cejlońska łączy się z mocną czarną herbatą Assam. Obowiązkowa pozycja na angielskie śniadanie! Kusmi Tea English Breakfast to ekologiczna herbata dostępna w ekskluzywnym, metalowym opakowaniu o pojemności 100 g lub w delikatnych, muślinowych torebkach, które zawsze możesz mieć pod ręką.
Sposób parzenia:
Składniki:
Całość zapakowana w puszkę. Świetnie sprawdzi się jako prezent.
| Waga | 0.2 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10 × 10 × 8 cm |
| Producent | Kusmi Tea |
| EAN | 3585810081571 |
| Rodzaj herbaty | Czarna |
| Sypana / W saszetkach | Sypana |
| Opakowanie | 100 g |
| Składniki | Czarna herbata Ceylon, czarna herbata Assam. Składniki z upraw ekologicznych |
| Pełna nazwa producenta / dostawcy | KT DISTRIBUTION POLSKA SP. Z O.O. Chłodna 51, 00-867 Warszawa, Polska |
Zawsze na czas.
Do 14 dni.