ODBIERZ SPECJALNY KOD RABATOWY Z NEWSLETTERA!
PONAD 3000 PRODUKTÓW
ZAMÓW DO 19:30 - WYŚLEMY DZISIAJ
ŚWIEŻO PALONE KAWY!
Kawa
Polecany produkt

42.99 zł

42.99 zł
Herbata
Polecany produkt

Pyszna czarna herbata wysokiej jakości z dodatkiem płatków róży, skórki pomarańczowej, mandarynka. Wyrazisty smak czarnej herbaty z dodatkiem nuty cytrusów.
8.90 zł
Zestawy
Zaprojektowany w nowoczesnym, minimalistycznym stylu zestaw do herbaty matcha zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby przygotować pyszne napoje matcha w zaciszu własnego domu.
449.00 zł

Ekspresy
Polecany produkt
Gioia Plus to nowoczesny i innowacyjny ekspres do kawy marki Bialetti o wyjątkowym, kompaktowym designie – stworzony dla osób, które cenią estetykę i funkcjonalność w jednym, a przy tym chcą cieszyć się idealną kawą każdego dnia.
529.90 zł

Akcesoria
Polecany produkt

Do kuchni
Polecany produkt

Dodatki
Polecany produkt

Linia Amaresti to najwyższej jakości prażone migdały oblane dwoma rodzajami czekolady: mleczną oraz białą z dodatkiem zmielonych ziaren kawy. Ta unikatowa kompozycja to gwarancja głębi słodkiego smaku i aromatu.
9.99 zł
75.00 zł
Brak w magazynie
Cena zawiera podatek VAT
Brak w magazynie
Zamów do 19:30, a
wyślemy tego samego dnia!
75.00 zł
Cena zawiera podatek VAT
Brak w magazynie
Brak w magazynie
Zamów do 19:30, a
wyślemy tego samego dnia!
Infuzja ziołowa o smaku jabłka. Organiczny przepis na szczęście? Cytryna, smoczy owoc, imbir, kurkuma i zadbaj o siebie. To kolorowe pudełeczko zawiera koncentrat szczęścia: organiczną infuzję ziołową Happy Mind Bio.
Medytacja dnia: uśmiechasz się spokojnie z przymkniętymi oczami. Wiesz, że to, co najważniejsze, jest bardzo blisko. Że małe przyjemności są w rzeczywistości największe. Twoja filiżanka organicznej mieszanki ziołowej jest przy Tobie. Delektuj się obecną chwilą pijąc go na zimno w letnie dni lub gorąco w zimowe noce.
Happy Mind zasługuje na swoją nazwę: to szczęśliwa mieszanka cytryny i smoczego owocu, imbiru, kurkumy i moringi. Z esencjonalną nutą pieprzu! Używaj i nadużywaj tej organicznej infuzji ziołowej, na dobre samopoczucie!
Infuzja organiczna dostępna w ekskluzywnym, metalowym opakowaniu o pojemności 100 g, 100 g do wypełnienia puszki lub w delikatnych, muślinowych torebkach, które zawsze możesz mieć pod ręką.
Sposób parzenia:
Składniki:
Całość zapakowana w puszkę. Świetnie sprawdzi się jako prezent.
| Waga | 0.2 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10 × 10 × 8 cm |
| Producent | Kusmi Tea |
| EAN | 3585810078298 |
| Rodzaj herbaty | Infuzja ziołowa o smaku jabłka |
| Sypana / W saszetkach | Sypana |
| Opakowanie | 100 g |
| Składniki | Jabłko (63%), melisa, imbir (6%), kurkuma (5%), moringa (4%), aromaty, pikantna papryczka, dzika róża, żeń-szeń. Produkty z upraw ekologicznych |
| Pełna nazwa producenta / dostawcy | KT DISTRIBUTION POLSKA SP. Z O.O. Chłodna 51, 00-867 Warszawa, Polska |
Zawsze na czas.
Do 14 dni.