ODBIERZ SPECJALNY KOD RABATOWY Z NEWSLETTERA!
PONAD 3000 PRODUKTÓW
ZAMÓW DO 19:30 - WYŚLEMY DZISIAJ
ŚWIEŻO PALONE KAWY!
Kawa
Polecany produkt

63.00 zł

63.00 zł
Herbata
Polecany produkt

Pyszna czarna herbata wysokiej jakości z dodatkiem płatków róży, skórki pomarańczowej, mandarynka. Wyrazisty smak czarnej herbaty z dodatkiem nuty cytrusów.
8.90 zł
Zestawy
Herbata Veertea jest najbardziej konkurencyjną marką na rynku. Stawiamy przede wszystkim na jakość, smak, prestiż oraz szybki i profesjonalny serwis. Drewniana, biała skrzyneczka z eleganckimi herbatkami Veertea – każda saszetka pakowana osobno. Idealna na prezent.
99.99 zł

Ekspresy
Polecany produkt
79.00 zł

Akcesoria
Polecany produkt

Opakowanie 200 papierowych filtrów Edesia z płaskim dnem do ekspresów do kawy. Są w 100% naturalne, wybielane przy użyciu tlenu oraz nie mają zapachu. Zapewniają odpowiedni przepływ wody i czysty napar. Odpowiednie do ekspresów Fellow Aiden.
39.99 zł
Do kuchni
Polecany produkt

49.99 zł
Dodatki
Polecany produkt

Orzeszki arachidowe w polewie karmelowej to kompozycja chrupiących orzeszków i tak lubianego smaku karmelowego. Linia Mellow to doskonały pomysł na słodki, elegancki upominek zarówno dla kogoś bliskiego, jak i partnerów biznesowych. Słodycze zapakowane zostały w małe eleganckie pudełeczka esponujące produkt.
7.99 zł
75.00 zł
4 w magazynie
Cena zawiera podatek VAT
Infuzja z hibiskusa, brzoskwini i moreli. Ciesz się latem przez cały rok dzięki tej organicznej brzoskwiniowo-morelowej mieszance ziołowej!
4 w magazynie
Data ważności: 30.10.2027
Zamów do 19:30, a
wyślemy tego samego dnia!
75.00 zł
Cena zawiera podatek VAT
4 w magazynie
Data ważności: 30.10.2027
Infuzja z hibiskusa, brzoskwini i moreli. Ciesz się latem przez cały rok dzięki tej organicznej brzoskwiniowo-morelowej mieszance ziołowej!
4 w magazynie
Zamów do 19:30, a
wyślemy tego samego dnia!
Infuzja z hibiskusa, brzoskwini i moreli. Ciesz się latem przez cały rok dzięki tej organicznej brzoskwiniowo-morelowej mieszance ziołowej!
Niech rozpoczną się letnie festiwale, podczas których przyjemnego ochłodzenia doda mrożona infuzja Kusmi Tea AquaSummer Bio puszka. To niemal natychmiastowy zastrzyk pysznych owoców, które dodają energii. Delikatne nuty hibiskusa, aksamitne, mięsiste posmaki brzoskwini i moreli ukryte w tej pysznej organicznej, bezkofeinowej mieszance przypominają, że lato trwa cały rok!
Kusmi Tea AquaSummer to ekologiczna infuzja liściasta dostępna w ekskluzywnym, metalowym opakowaniu o pojemności 100g lub w delikatnych, muślinowych saszetkach, które zawsze możesz mieć pod ręką.
Sposób parzenia:
Składniki:
Całość zapakowana w puszkę. Świetnie sprawdzi się jako prezent.
| Waga | 0.2 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10 × 10 × 8 cm |
| Producent | Kusmi Tea |
| EAN | 3585810078649 |
| Rodzaj herbaty | Infuzja z hibiskusa, brzoskwini i moreli |
| Sypana / W saszetkach | Sypana |
| Opakowanie | 100 g |
| Składniki | Jabłko, hibiskus (16%), dzika róża, brzoskwinia (7%), naturalne aromaty. Produkty z upraw ekologicznych. |
| Pełna nazwa producenta / dostawcy | KT DISTRIBUTION POLSKA SP. Z O.O. Chłodna 51, 00-867 Warszawa, Polska |
Zawsze na czas.
Do 14 dni.