ODBIERZ SPECJALNY KOD RABATOWY Z NEWSLETTERA!
PONAD 3000 PRODUKTÓW
ZAMÓW DO 19:30 - WYŚLEMY DZISIAJ
ŚWIEŻO PALONE KAWY!
Kawa
Polecany produkt

Home Barista 80/20, idealnej do parzenia espresso i innych napojów kawowych. Ta wysokiej jakości kawa przypadnie do gustu zarówno amatorom, jak i profesjonalistom, oferując bogaty smak i aromat.
39.00 zł

Home Barista 80/20, idealnej do parzenia espresso i innych napojów kawowych. Ta wysokiej jakości kawa przypadnie do gustu zarówno amatorom, jak i profesjonalistom, oferując bogaty smak i aromat.
39.00 zł
Herbata
Polecany produkt

Pyszna czarna herbata wysokiej jakości z dodatkiem płatków róży, skórki pomarańczowej, mandarynka. Wyrazisty smak czarnej herbaty z dodatkiem nuty cytrusów.
8.90 zł
Zestawy
Herbata Veertea jest najbardziej konkurencyjną marką na rynku. Stawiamy przede wszystkim na jakość, smak, prestiż oraz szybki i profesjonalny serwis. Drewniana, biała skrzyneczka z eleganckimi herbatkami Veertea – każda saszetka pakowana osobno. Idealna na prezent.
99.99 zł

Ekspresy
Polecany produkt
79.00 zł

Akcesoria
Polecany produkt

49.99 zł
Do kuchni
Polecany produkt

49.99 zł
Dodatki
Polecany produkt

Orzeszki arachidowe w polewie karmelowej to kompozycja chrupiących orzeszków i tak lubianego smaku karmelowego. Linia Mellow to doskonały pomysł na słodki, elegancki upominek zarówno dla kogoś bliskiego, jak i partnerów biznesowych. Słodycze zapakowane zostały w małe eleganckie pudełeczka esponujące produkt.
7.99 zł
22.99 zł
Brak w magazynie
Cena zawiera podatek VAT
Brak w magazynie
Zamów do 19:30, a
wyślemy tego samego dnia!
22.99 zł
Cena zawiera podatek VAT
Brak w magazynie
Brak w magazynie
Zamów do 19:30, a
wyślemy tego samego dnia!
Kawa idealna dla wielbicieli cudownie aksamitnej cremy i pobudzającej mocy kofeiny. Doskonałe połączenie ziaren Arabica z ziarnami odmiany Robusta pochodzącymi z Ameryki Południowej i Azji Południowo-Wschodniej. Włoski sposób palenia nadaje im wyborny smak, intensywność i bogactwo aromatów. Wspaniała, gęsta, kremowa pianka, nazywana z włoskiego crema, to charakterystyczna cecha tej kawy, gdy parzona jest w ekspresie ciśnieniowym. Orzechowe nuty doskonale komponują się z mlekiem i karmelem, dlatego szczególnie polecamy ją do kaw typu latte oraz macchiato.
Skład: kompozycja kaw Arabica z ziarnami odmiany Robusta pochodzącymi z Ameryki Południowej i Azji Południowo-Wschodniej.
| Waga | 0.265 kg |
|---|---|
| Wymiary | 8 × 5 × 15 cm |
| Marka | Vaspiatta |
| EAN | 5906721181682 |
| Opakowanie | 250g |
| Pochodzenie | Ameryka Południowa i Azja Południowo-Wschodnia |
| Rodzaj kawy | Ziarnista |
| Arabica / Robusta | 30 / 70 |
| Intensywność | ★★★★ |
| Kofeina | ★★★★ |
| Stopień palenia | ★★★✫ |
| Przeznaczenie | Ekspres ciśnieniowy, przelewowy jak i zaparzanie domowym sposobem |
| Sposób parzenia | Na jedną porcję kawy użyć 7-9 g produktu. Optymalna temperatura wody to 88-94 °C. Niższe temperatury stosujemy do mieszanek z przewagą odmiany Arabica, wyższe do Robusty. Dla kawy ziarnistej, by uzyskać najlepszy napar, odpowiednio dostosować stopień zmielenia do posiadanego ekspresu. |
| Sposób przechowywania | Kawę przechowywać w suchym, chłodnym i zaciemnionym miejscu, w szczelnie zamkniętym opakowaniu |
| Składniki | Kompozycja kaw Arabica (30%) z ziarnami odmiany Robusta pochodzącymi z Ameryki Południowej i Azji Południowo-Wschodniej. |
| Pełna nazwa producenta | William's Manufacturing Poland Sp. z o.o. ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa |
Zawsze na czas.
Do 14 dni.