ODBIERZ SPECJALNY KOD RABATOWY Z NEWSLETTERA!
PONAD 3000 PRODUKTÓW
ZAMÓW DO 19:30 - WYŚLEMY DZISIAJ
ŚWIEŻO PALONE KAWY!
Kawa
Polecany produkt

42.99 zł

42.99 zł
Herbata
Polecany produkt

Pyszna czarna herbata wysokiej jakości z dodatkiem płatków róży, skórki pomarańczowej, mandarynka. Wyrazisty smak czarnej herbaty z dodatkiem nuty cytrusów.
8.90 zł
Zestawy
Zaprojektowany w nowoczesnym, minimalistycznym stylu zestaw do herbaty matcha zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby przygotować pyszne napoje matcha w zaciszu własnego domu.
449.00 zł

Ekspresy
Polecany produkt
Gioia Plus to nowoczesny i innowacyjny ekspres do kawy marki Bialetti o wyjątkowym, kompaktowym designie – stworzony dla osób, które cenią estetykę i funkcjonalność w jednym, a przy tym chcą cieszyć się idealną kawą każdego dnia.
529.90 zł

Akcesoria
Polecany produkt

Do kuchni
Polecany produkt

Dodatki
Polecany produkt

Linia Amaresti to najwyższej jakości prażone migdały oblane dwoma rodzajami czekolady: mleczną oraz białą z dodatkiem zmielonych ziaren kawy. Ta unikatowa kompozycja to gwarancja głębi słodkiego smaku i aromatu.
9.99 zł
108.95 zł
1 w magazynie
Cena zawiera podatek VAT
Doskonałe połączenie ziaren Arabica z ziarnami odmiany Robusta. Wspaniała, gęsta, kremowa, a jej orzechowe nuty doskonale komponują się z mlekiem i karmelem.
1 w magazynie
Zamów do 19:30, a
wyślemy tego samego dnia!
108.95 zł
Cena zawiera podatek VAT
1 w magazynie
Doskonałe połączenie ziaren Arabica z ziarnami odmiany Robusta. Wspaniała, gęsta, kremowa, a jej orzechowe nuty doskonale komponują się z mlekiem i karmelem.
1 w magazynie
Zamów do 19:30, a
wyślemy tego samego dnia!
Kawa idealna dla wielbicieli cudownie aksamitnej cremy i pobudzającej mocy kofeiny. Doskonałe połączenie ziaren Arabica z ziarnami odmiany Robusta pochodzącymi z Ameryki Południowej i Azji Południowo-Wschodniej. Włoski sposób palenia nadaje im wyborny smak, intensywność i bogactwo aromatów. Wspaniała, gęsta, kremowa pianka, nazywana z włoskiego crema, to charakterystyczna cecha tej kawy, gdy parzona jest w ekspresie ciśnieniowym. Orzechowe nuty doskonale komponują się z mlekiem i karmelem, dlatego szczególnie polecamy ją do kaw typu latte oraz macchiato.
Skład: kompozycja kaw Arabica z ziarnami odmiany Robusta pochodzącymi z Ameryki Południowej i Azji Południowo-Wschodniej.
Kawa ziarnista. Wyprodukowano w Polsce.
| Waga | 1.025 kg |
|---|---|
| Wymiary | 12 × 9 × 25 cm |
| Marka | Vaspiatta |
| EAN | 5906721181699 |
| Opakowanie | 1000g |
| Pochodzenie | Ameryka Południowa i Azja Południowo-Wschodnia |
| Rodzaj kawy | Ziarnista |
| Arabica / Robusta | 30 / 70 |
| Intensywność | ★★★★ |
| Kofeina | ★★★★ |
| Stopień palenia | ★★★✫ |
| Przeznaczenie | Ekspres ciśnieniowy, przelewowy jak i zaparzanie domowym sposobem |
| Sposób parzenia | Na jedną porcję kawy użyć 7-9 g produktu. Optymalna temperatura wody to 88-94 °C. Niższe temperatury stosujemy do mieszanek z przewagą odmiany Arabica, wyższe do Robusty. Dla kawy ziarnistej, by uzyskać najlepszy napar, odpowiednio dostosować stopień zmielenia do posiadanego ekspresu. |
| Sposób przechowywania | Kawę przechowywać w suchym, chłodnym i zaciemnionym miejscu, w szczelnie zamkniętym opakowaniu |
| Składniki | Kompozycja kaw Arabica (30%) z ziarnami odmiany Robusta pochodzącymi z Ameryki Południowej i Azji Południowo-Wschodniej. |
| Pełna nazwa producenta | William's Manufacturing Poland Sp. z o.o. ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa |
Zawsze na czas.
Do 14 dni.