ODBIERZ SPECJALNY KOD RABATOWY Z NEWSLETTERA!
PONAD 3000 PRODUKTÓW
ZAMÓW DO 19:30 - WYŚLEMY DZISIAJ
ŚWIEŻO PALONE KAWY!
Kawa
Polecany produkt

Kawa ziarnista jakości specialty pochodząca z Gwatemali, wypalona w palarni LaCava. Palona w ciemnym stopniu, przeznaczona do espresso – doskonale sprawdzi się w ekspresach ciśnieniowych i kawiarkach. W smaku wyczuwalne są nuty kakao, prażonych orzechów i słodkiego karmelu.
45.00 zł

Kawa ziarnista jakości specialty pochodząca z Gwatemali, wypalona w palarni LaCava. Palona w ciemnym stopniu, przeznaczona do espresso – doskonale sprawdzi się w ekspresach ciśnieniowych i kawiarkach. W smaku wyczuwalne są nuty kakao, prażonych orzechów i słodkiego karmelu.
45.00 zł
Herbata
Polecany produkt

Pyszna czarna herbata wysokiej jakości z dodatkiem płatków róży, skórki pomarańczowej, mandarynka. Wyrazisty smak czarnej herbaty z dodatkiem nuty cytrusów.
8.90 zł
Zestawy
Herbata Veertea jest najbardziej konkurencyjną marką na rynku. Stawiamy przede wszystkim na jakość, smak, prestiż oraz szybki i profesjonalny serwis. Drewniana, biała skrzyneczka z eleganckimi herbatkami Veertea – każda saszetka pakowana osobno. Idealna na prezent.
99.99 zł

Ekspresy
Polecany produkt
79.00 zł

Akcesoria
Polecany produkt

Fellow Monty Cortado to kubek o pojemności 130 ml, przeznaczony do cortado. Monty charakteryzuje się pięknym wzornictwem, podwójnymi ściankami pozwalającymi na bezpieczne trzymanie go w dłoni nawet z gorącą zawartością oraz zaokrąglonym dnem, które pozwala na wygodniejsze malowanie latte artów.
109.90 zł
Do kuchni
Polecany produkt

49.99 zł
Dodatki
Polecany produkt

Orzeszki arachidowe w polewie karmelowej to kompozycja chrupiących orzeszków i tak lubianego smaku karmelowego. Linia Mellow to doskonały pomysł na słodki, elegancki upominek zarówno dla kogoś bliskiego, jak i partnerów biznesowych. Słodycze zapakowane zostały w małe eleganckie pudełeczka esponujące produkt.
7.99 zł
75.00 zł
Brak w magazynie
Cena zawiera podatek VAT
Kawa ziarnista jakości specialty pochodząca z Kostaryki, wypalona w gliwickiej palarni Kafar. Palona jasno, idealna do ekspresu przelewowego, dripa, Chemexa, AeroPressa, French Pressa, oraz innych alternatywnych metod parzenia. W jej smaku można wyczuć nuty winogrono, śliwka, piernik.
Brak w magazynie
Zamów do 19:30, a
wyślemy tego samego dnia!
75.00 zł
Cena zawiera podatek VAT
Brak w magazynie
Kawa ziarnista jakości specialty pochodząca z Kostaryki, wypalona w gliwickiej palarni Kafar. Palona jasno, idealna do ekspresu przelewowego, dripa, Chemexa, AeroPressa, French Pressa, oraz innych alternatywnych metod parzenia. W jej smaku można wyczuć nuty winogrono, śliwka, piernik.
Brak w magazynie
Zamów do 19:30, a
wyślemy tego samego dnia!
Kawa ziarnista jakości specialty pochodząca z Kostaryki, wypalona w gliwickiej palarni Kafar. Palona jasno, idealna do ekspresu przelewowego, dripa, Chemexa, AeroPressa, French Pressa, oraz innych alternatywnych metod parzenia. W jej smaku można wyczuć nuty winogrono, śliwka, piernik.
Intensywna warstwa aromatyczna z nutami śliwek, przypraw i słodkich owoców. Wysoka kwasowość, musująca, cytrusowa. Body przypominające gęsty syrop o miękkiej teksturze. Aftertaste przedłuża przyjemne odczucie, obfitując w aromaty suszonych owoców.
| Waga | 0.29 kg |
|---|---|
| Wymiary | 12 × 6 × 12 cm |
| Producent | Kafar |
| EAN | 5904501942294 |
| Opakowanie | 250g |
| Pochodzenie | Kostaryka |
| Rodzaj kawy | Ziarnista |
| Arabica / Robusta | 100% Arabica |
| Obróbka | Black honey |
| Profil sensoryczny | Winogrono, śliwka, piernik |
| Stopień palenia ziaren | Jasny |
| Przeznaczenie | Drip (Metody alternatywne) |
| Pełna nazwa producenta / dostawcy | KAFAR palarnia kawy ul.Kopernika 9/46, 44-117 Gliwice, Polska / Poland |
Zawsze na czas.
Do 14 dni.