ODBIERZ SPECJALNY KOD RABATOWY Z NEWSLETTERA!
PONAD 3000 PRODUKTÓW
ZAMÓW DO 19:30 - WYŚLEMY DZISIAJ
ŚWIEŻO PALONE KAWY!
Kawa
Polecany produkt

Kawa ziarnista jakości specialty pochodząca z Kostaryki, wypalona w warszawskiej palarni HAYB. Palona jasno, idealna do ekspresu przelewowego, dripa, Chemexa, AeroPressa, French Pressa, oraz innych alternatywnych metod parzenia. W smaku pojawiają się nuty takie jak czerwona porzeczka, maliny i mango.
79.00 zł

Kawa ziarnista jakości specialty pochodząca z Kostaryki, wypalona w warszawskiej palarni HAYB. Palona jasno, idealna do ekspresu przelewowego, dripa, Chemexa, AeroPressa, French Pressa, oraz innych alternatywnych metod parzenia. W smaku pojawiają się nuty takie jak czerwona porzeczka, maliny i mango.
79.00 zł
Herbata
Polecany produkt

Pyszna czarna herbata wysokiej jakości z dodatkiem płatków róży, skórki pomarańczowej, mandarynka. Wyrazisty smak czarnej herbaty z dodatkiem nuty cytrusów.
8.90 zł
Zestawy
Herbata Veertea jest najbardziej konkurencyjną marką na rynku. Stawiamy przede wszystkim na jakość, smak, prestiż oraz szybki i profesjonalny serwis. Drewniana, biała skrzyneczka z eleganckimi herbatkami Veertea – każda saszetka pakowana osobno. Idealna na prezent.
99.99 zł

Ekspresy
Polecany produkt
79.00 zł

Akcesoria
Polecany produkt

Fellow Monty Cortado to kubek o pojemności 130 ml, przeznaczony do cortado. Monty charakteryzuje się pięknym wzornictwem, podwójnymi ściankami pozwalającymi na bezpieczne trzymanie go w dłoni nawet z gorącą zawartością oraz zaokrąglonym dnem, które pozwala na wygodniejsze malowanie latte artów.
109.90 zł
Do kuchni
Polecany produkt

49.99 zł
Dodatki
Polecany produkt

Orzeszki arachidowe w polewie karmelowej to kompozycja chrupiących orzeszków i tak lubianego smaku karmelowego. Linia Mellow to doskonały pomysł na słodki, elegancki upominek zarówno dla kogoś bliskiego, jak i partnerów biznesowych. Słodycze zapakowane zostały w małe eleganckie pudełeczka esponujące produkt.
7.99 zł
47.50 zł
5 w magazynie
Cena zawiera podatek VAT
Kawa ziarnista jakości specialty pochodząca z Brazylii, wypalona w warszawskiej palarni Java Coffee Roasters. Kawa palona w średnim stopniu, idealna do ekspresów ciśnieniowych i kawiarek. W jej smaku można wyczuć nuty gorzka czekolada, pomarańcza, orzechy prażone.
5 w magazynie
Data palenia: 08.01.2026
Zamów do 19:30, a
wyślemy tego samego dnia!
47.50 zł
Cena zawiera podatek VAT
5 w magazynie
Data palenia: 08.01.2026
Kawa ziarnista jakości specialty pochodząca z Brazylii, wypalona w warszawskiej palarni Java Coffee Roasters. Kawa palona w średnim stopniu, idealna do ekspresów ciśnieniowych i kawiarek. W jej smaku można wyczuć nuty gorzka czekolada, pomarańcza, orzechy prażone.
5 w magazynie
Zamów do 19:30, a
wyślemy tego samego dnia!
Kawa ziarnista jakości specialty pochodząca z Brazylii, wypalona w warszawskiej palarni Java Coffee Roasters. Kawa palona w średnim stopniu, idealna do ekspresów ciśnieniowych i kawiarek. W jej smaku można wyczuć nuty gorzka czekolada, pomarańcza, orzechy prażone.
Brazylia Maracanâ – prawdziwa gratka dla miłośników przyjemnie krągłych naturali. Przygotuj się na przyjemną, wyrazistą i pełną smaku filiżankę kawy. Ziarna odmiany Yellow Catuai oczarują Cię aromatem gorzkiej czekolady, doprawionym słodyczą soczystej pomarańczy i prażonych orzechów.
| Waga | 0.25 kg |
|---|---|
| Wymiary | 11 × 6 × 18 cm |
| Marka | Java Coffee Roasters |
| EAN | 5904917464014 |
| Opakowanie | 250g |
| Pochodzenie | Brazylia |
| Rodzaj kawy | Ziarnista |
| Arabica / Robusta | 100% Arabica |
| Obróbka | Pulped Natural |
| Profil sensoryczny | Gorzka czekolada, pomarańcza, orzechy prażone |
| Stopień palenia ziaren | Średni |
| Przeznaczenie | Espresso |
| Pełna nazwa producenta / dostawcy | JAVA COFFEE COMPANY Sp. z o.o. Palisadowa 20/22, 01-940 Warszawa, Polska |
Zawsze na czas.
Do 14 dni.