ODBIERZ SPECJALNY KOD RABATOWY Z NEWSLETTERA!
PONAD 3000 PRODUKTÓW
ZAMÓW DO 19:30 - WYŚLEMY DZISIAJ
ŚWIEŻO PALONE KAWY!
Kawa
Polecany produkt

63.00 zł

63.00 zł
Herbata
Polecany produkt

Pyszna czarna herbata wysokiej jakości z dodatkiem płatków róży, skórki pomarańczowej, mandarynka. Wyrazisty smak czarnej herbaty z dodatkiem nuty cytrusów.
8.90 zł
Zestawy
Herbata Veertea jest najbardziej konkurencyjną marką na rynku. Stawiamy przede wszystkim na jakość, smak, prestiż oraz szybki i profesjonalny serwis. Drewniana, biała skrzyneczka z eleganckimi herbatkami Veertea – każda saszetka pakowana osobno. Idealna na prezent.
99.99 zł

Ekspresy
Polecany produkt
79.00 zł

Akcesoria
Polecany produkt

Opakowanie 200 papierowych filtrów Edesia z płaskim dnem do ekspresów do kawy. Są w 100% naturalne, wybielane przy użyciu tlenu oraz nie mają zapachu. Zapewniają odpowiedni przepływ wody i czysty napar. Odpowiednie do ekspresów Fellow Aiden.
39.99 zł
Do kuchni
Polecany produkt

49.99 zł
Dodatki
Polecany produkt

Orzeszki arachidowe w polewie karmelowej to kompozycja chrupiących orzeszków i tak lubianego smaku karmelowego. Linia Mellow to doskonały pomysł na słodki, elegancki upominek zarówno dla kogoś bliskiego, jak i partnerów biznesowych. Słodycze zapakowane zostały w małe eleganckie pudełeczka esponujące produkt.
7.99 zł
46.00 zł
13 w magazynie
Cena zawiera podatek VAT
Charakteryzuje się wyczuwalną słodyczą, łagodnością, niską kwasowością i pełnym body. Świetna w kawach czarnych, doskonale komponuje się z mlekiem. Torino to mieszanka trzech arabik jakości speciality dedykowana do parzenia w ekspresach ciśnieniowych, kawiarkach i automatach kawowych. Kawa z gatunku Arabika, ziarnista, palona. 33% Arabika Brazylia, 33% Arabika Dominikana, 33% Arabika Nikaragua.
13 w magazynie
Data palenia: 02.02.2026
Zamów do 19:30, a
wyślemy tego samego dnia!
46.00 zł
Cena zawiera podatek VAT
13 w magazynie
Data palenia: 02.02.2026
Charakteryzuje się wyczuwalną słodyczą, łagodnością, niską kwasowością i pełnym body. Świetna w kawach czarnych, doskonale komponuje się z mlekiem. Torino to mieszanka trzech arabik jakości speciality dedykowana do parzenia w ekspresach ciśnieniowych, kawiarkach i automatach kawowych. Kawa z gatunku Arabika, ziarnista, palona. 33% Arabika Brazylia, 33% Arabika Dominikana, 33% Arabika Nikaragua.
13 w magazynie
Zamów do 19:30, a
wyślemy tego samego dnia!
Mieszanka kaw ziarnistych jakości specialty z Brazylii, Dominikany i Nikaragui wypalona przez Instytut Kawy. Palona w średnim stopniu, idealna do ekspresu ciśnieniowego i kawiarki. W jej smaku pojawiają się nuty zbliżone do orzechów włoskich, migdałów, karmelu i czekolady.
Charakteryzuje się wyczuwalną słodyczą, łagodnością, niską kwasowością i pełnym body. Świetna w kawach czarnych, doskonale komponuje się z mlekiem. Torino to mieszanka trzech arabik jakości speciality dedykowana do parzenia w ekspresach ciśnieniowych, kawiarkach i automatach kawowych. Kawa z gatunku Arabika, ziarnista, palona. 33% Arabika Brazylia, 33% Arabika Dominikana, 33% Arabika Nikaragua.
| Waga | 0.25 kg |
|---|---|
| Wymiary | 15 × 4 × 19 cm |
| Marka | Instytut Kawy |
| EAN | 5903957220451 |
| Opakowanie | 250g |
| Pochodzenie | Blend |
| Rodzaj kawy | Ziarnista |
| Arabica / Robusta | 100% Arabica |
| Stopień palenia ziaren | Średni |
| Przeznaczenie | Espresso |
| Pełna nazwa producenta / dostawcy | Instytut Kawy, Krzemieniecka 2, 94-030 Łódź, Polska |
Zawsze na czas.
Do 14 dni.