ODBIERZ SPECJALNY KOD RABATOWY Z NEWSLETTERA!
PONAD 3000 PRODUKTÓW
ZAMÓW DO 19:30 - WYŚLEMY DZISIAJ
ŚWIEŻO PALONE KAWY!
Kawa
Polecany produkt

63.00 zł

63.00 zł
Herbata
Polecany produkt

Pyszna czarna herbata wysokiej jakości z dodatkiem płatków róży, skórki pomarańczowej, mandarynka. Wyrazisty smak czarnej herbaty z dodatkiem nuty cytrusów.
8.90 zł
Zestawy
Herbata Veertea jest najbardziej konkurencyjną marką na rynku. Stawiamy przede wszystkim na jakość, smak, prestiż oraz szybki i profesjonalny serwis. Drewniana, biała skrzyneczka z eleganckimi herbatkami Veertea – każda saszetka pakowana osobno. Idealna na prezent.
99.99 zł

Ekspresy
Polecany produkt
79.00 zł

Akcesoria
Polecany produkt

Opakowanie 200 papierowych filtrów Edesia z płaskim dnem do ekspresów do kawy. Są w 100% naturalne, wybielane przy użyciu tlenu oraz nie mają zapachu. Zapewniają odpowiedni przepływ wody i czysty napar. Odpowiednie do ekspresów Fellow Aiden.
39.99 zł
Do kuchni
Polecany produkt

49.99 zł
Dodatki
Polecany produkt

Orzeszki arachidowe w polewie karmelowej to kompozycja chrupiących orzeszków i tak lubianego smaku karmelowego. Linia Mellow to doskonały pomysł na słodki, elegancki upominek zarówno dla kogoś bliskiego, jak i partnerów biznesowych. Słodycze zapakowane zostały w małe eleganckie pudełeczka esponujące produkt.
7.99 zł
149.00 zł
1 w magazynie
Cena zawiera podatek VAT
Kawa ziarnista jakości specialty pochodząca z Nikaragui, wypalona w palarni Instytut Kawy. Palona w średnim stopniu, idealna do ekspresu ciśnieniowego i kawiarki. W jej smaku pojawiają się nuty zbliżone do czekolada deserowa, orzechy, morele.
1 w magazynie
Data palenia: 23.02.2026
Zamów do 19:30, a
wyślemy tego samego dnia!
149.00 zł
Cena zawiera podatek VAT
1 w magazynie
Data palenia: 23.02.2026
Kawa ziarnista jakości specialty pochodząca z Nikaragui, wypalona w palarni Instytut Kawy. Palona w średnim stopniu, idealna do ekspresu ciśnieniowego i kawiarki. W jej smaku pojawiają się nuty zbliżone do czekolada deserowa, orzechy, morele.
1 w magazynie
Zamów do 19:30, a
wyślemy tego samego dnia!
Kawa ziarnista jakości specialty pochodząca z Nikaragui, wypalona w palarni Instytut Kawy. Palona w średnim stopniu, idealna do ekspresu ciśnieniowego i kawiarki. W jej smaku pojawiają się nuty zbliżone do czekolada deserowa, orzechy, morele.
100% arabika z Ameryki Środkowej, a konkretnie Nikaragui, z regionu Olomega. Ziarno obrabiane jest metodą mokrą (washed), dzięki czemu jego aromat i smak jest wyjątkowo wyrazisty a owocowe nuty smakowe stają się bardziej wyczuwalne. Świetnie sprawdzi się w kawach czarnych i espresso. W nutach smakowych głównie czekolada, orzechy i morele, podbite wyraźną, owocową kwasowością. Wyjątkowa kawa dla wszystkich, którzy nie lubią nudy w filiżance.
| Waga | 1 kg |
|---|---|
| Wymiary | 20 × 9 × 30 cm |
| Marka | Instytut Kawy |
| EAN | 5903957221908 |
| Opakowanie | 1 kg |
| Pochodzenie | Nikaragua |
| Rodzaj kawy | Ziarnista |
| Arabica / Robusta | 100% Arabika |
| Stopień palenia ziaren | Średni |
| Przeznaczenie | Espresso |
| Pełna nazwa producenta / dostawcy | Instytut Kawy, Krzemieniecka 2, 94-030 Łódź, Polska |
Zawsze na czas.
Do 14 dni.