ODBIERZ SPECJALNY KOD RABATOWY Z NEWSLETTERA!
PONAD 3000 PRODUKTÓW
ZAMÓW DO 19:30 - WYŚLEMY DZISIAJ
ŚWIEŻO PALONE KAWY!
Kawa
Polecany produkt

59.00 zł

59.00 zł
Herbata
Polecany produkt

Pyszna czarna herbata wysokiej jakości z dodatkiem płatków róży, skórki pomarańczowej, mandarynka. Wyrazisty smak czarnej herbaty z dodatkiem nuty cytrusów.
8.90 zł
Zestawy
Herbata Veertea jest najbardziej konkurencyjną marką na rynku. Stawiamy przede wszystkim na jakość, smak, prestiż oraz szybki i profesjonalny serwis. Drewniana, biała skrzyneczka z eleganckimi herbatkami Veertea – każda saszetka pakowana osobno. Idealna na prezent.
99.99 zł

Ekspresy
Polecany produkt
Aromatyczna mieszanka idealna do cafe crema z grubą i długo utrzymującą się pianką. Posiada harmonijny i delikatny smak czekolady i karmelu.
84.99 zł

Akcesoria
Polecany produkt

129.90 zł
Do kuchni
Polecany produkt

Ciesz się aromatycznym espresso w pięknym stylu dzięki Bialetti Fruit Vibes – zestawowi 6 filiżanek o pojemności 60 ml. Wykonane z wysokiej jakości porcelany, każda filiżanka ma inny kolor i można je wygodnie przechowywać jedna na drugiej dzięki dołączonemu stojakowi, co sprawia, że zestaw jest zarówno praktyczny, jak i dekoracyjny.
129.99 zł
Dodatki
Polecany produkt

Orzeszki arachidowe w polewie karmelowej to kompozycja chrupiących orzeszków i tak lubianego smaku karmelowego. Linia Mellow to doskonały pomysł na słodki, elegancki upominek zarówno dla kogoś bliskiego, jak i partnerów biznesowych. Słodycze zapakowane zostały w małe eleganckie pudełeczka esponujące produkt.
7.99 zł
139.00 zł Pierwotna cena wynosiła: 139.00 zł.125.10 złAktualna cena wynosi: 125.10 zł.
Poprzednia najniższa cena z 30 dni: 125.10 zł.
1 w magazynie
Cena zawiera podatek VAT
Kawa ziarnista jakości specialty pochodząca z Hondurasu, wypalona w palarni Instytut Kawy. Palona w średnim stopniu, idealna do ekspresu ciśnieniowego i kawiarki. W jej smaku pojawiają się nuty zbliżone do mleczna czekolada, granat, herbata.
1 w magazynie
Zamów do 19:30, a
wyślemy tego samego dnia!
139.00 zł Pierwotna cena wynosiła: 139.00 zł.125.10 złAktualna cena wynosi: 125.10 zł.
Poprzednia najniższa cena z 30 dni: 125.10 zł.
Cena zawiera podatek VAT
1 w magazynie
Kawa ziarnista jakości specialty pochodząca z Hondurasu, wypalona w palarni Instytut Kawy. Palona w średnim stopniu, idealna do ekspresu ciśnieniowego i kawiarki. W jej smaku pojawiają się nuty zbliżone do mleczna czekolada, granat, herbata.
1 w magazynie
Zamów do 19:30, a
wyślemy tego samego dnia!
Kawa ziarnista jakości specialty pochodząca z Hondurasu, wypalona w palarni Instytut Kawy. Palona w średnim stopniu, idealna do ekspresu ciśnieniowego i kawiarki. W jej smaku pojawiają się nuty zbliżone do mleczna czekolada, granat, herbata.
Honduras Montecristo z regionu Veracruz to kawa o wyjątkowo niskiej kwasowości z delikatną owocową nutą. Doskonała dla poszukiwaczy kawy o czekoladowym charakterze, podkręconej owocowym akcentem. Świetnie sprawdza się w kawach mlecznych a w espresso pokazuje swoją wielowymiarowość i owocową stronę.
| Waga | 1 kg |
|---|---|
| Wymiary | 20 × 9 × 30 cm |
| Marka | Instytut Kawy |
| EAN | 5903957223520 |
| Opakowanie | 1 kg |
| Pochodzenie | Honduras |
| Rodzaj kawy | Ziarnista |
| Arabica / Robusta | 100% Arabika |
| Stopień palenia ziaren | Średni |
| Przeznaczenie | Espresso |
| Pełna nazwa producenta / dostawcy | Instytut Kawy, Krzemieniecka 2, 94-030 Łódź, Polska |
Zawsze na czas.
Do 14 dni.

Poprzednia najniższa cena z 30 dni: 125.10 zł.
Dodaj do koszyka