ODBIERZ SPECJALNY KOD RABATOWY Z NEWSLETTERA!
PONAD 3000 PRODUKTÓW
ZAMÓW DO 19:30 - WYŚLEMY DZISIAJ
ŚWIEŻO PALONE KAWY!
Kawa
Polecany produkt

63.00 zł

63.00 zł
Herbata
Polecany produkt

Pyszna czarna herbata wysokiej jakości z dodatkiem płatków róży, skórki pomarańczowej, mandarynka. Wyrazisty smak czarnej herbaty z dodatkiem nuty cytrusów.
8.90 zł
Zestawy
Herbata Veertea jest najbardziej konkurencyjną marką na rynku. Stawiamy przede wszystkim na jakość, smak, prestiż oraz szybki i profesjonalny serwis. Drewniana, biała skrzyneczka z eleganckimi herbatkami Veertea – każda saszetka pakowana osobno. Idealna na prezent.
99.99 zł

Ekspresy
Polecany produkt
79.00 zł

Akcesoria
Polecany produkt

Opakowanie 200 papierowych filtrów Edesia z płaskim dnem do ekspresów do kawy. Są w 100% naturalne, wybielane przy użyciu tlenu oraz nie mają zapachu. Zapewniają odpowiedni przepływ wody i czysty napar. Odpowiednie do ekspresów Fellow Aiden.
39.99 zł
Do kuchni
Polecany produkt

49.99 zł
Dodatki
Polecany produkt

Orzeszki arachidowe w polewie karmelowej to kompozycja chrupiących orzeszków i tak lubianego smaku karmelowego. Linia Mellow to doskonały pomysł na słodki, elegancki upominek zarówno dla kogoś bliskiego, jak i partnerów biznesowych. Słodycze zapakowane zostały w małe eleganckie pudełeczka esponujące produkt.
7.99 zł
46.00 zł
1 w magazynie
Cena zawiera podatek VAT
Kawa ziarnista jakości specialty pochodząca z Gwatemali, wypalona w palarni Instytut Kawy. Palona w średnim stopniu, idealna do ekspresu ciśnieniowego i kawiarki. W jej smaku pojawiają się nuty zbliżone do pomarańcza, czekolada mleczna, syrop klonowy.
1 w magazynie
Data palenia: 02.02.2026
Zamów do 19:30, a
wyślemy tego samego dnia!
46.00 zł
Cena zawiera podatek VAT
1 w magazynie
Data palenia: 02.02.2026
Kawa ziarnista jakości specialty pochodząca z Gwatemali, wypalona w palarni Instytut Kawy. Palona w średnim stopniu, idealna do ekspresu ciśnieniowego i kawiarki. W jej smaku pojawiają się nuty zbliżone do pomarańcza, czekolada mleczna, syrop klonowy.
1 w magazynie
Zamów do 19:30, a
wyślemy tego samego dnia!
Kawa ziarnista jakości specialty pochodząca z Gwatemali, wypalona w palarni Instytut Kawy. Palona w średnim stopniu, idealna do ekspresu ciśnieniowego i kawiarki. W jej smaku pojawiają się nuty zbliżone do pomarańcza, czekolada mleczna, syrop klonowy.
Znana na całym świecie i ceniona przez wszystkich baristów niesie ze sobą posmak orzecha włoskiego i słodycz syropu klonowego. Kawa oznaczona symbolem SHB (strictly hard bean) pochodzi z upraw położonych powyżej 1400m n.p.m. Dodatkowo po zbiorach ziarno jest ręcznie sortowane w celu usunięcia defektów. Uprawy zlokalizowane są na glebach wulkanicznych daleko od miejskich aglomeracji.
| Waga | 0.25 kg |
|---|---|
| Wymiary | 13 × 6 × 22 cm |
| Marka | Instytut Kawy |
| EAN | 5903957221359 |
| Opakowanie | 250g |
| Pochodzenie | Gwatemala |
| Rodzaj kawy | Ziarnista |
| Arabica / Robusta | 100% Arabika |
| Stopień palenia ziaren | Średni |
| Przeznaczenie | Espresso |
| Pełna nazwa producenta / dostawcy | Instytut Kawy, Krzemieniecka 2, 94-030 Łódź, Polska |
Zawsze na czas.
Do 14 dni.