ODBIERZ SPECJALNY KOD RABATOWY Z NEWSLETTERA!
PONAD 3000 PRODUKTÓW
ZAMÓW DO 19:30 - WYŚLEMY DZISIAJ
ŚWIEŻO PALONE KAWY!
Kawa
Polecany produkt

42.99 zł

42.99 zł
Herbata
Polecany produkt

Pyszna czarna herbata wysokiej jakości z dodatkiem płatków róży, skórki pomarańczowej, mandarynka. Wyrazisty smak czarnej herbaty z dodatkiem nuty cytrusów.
8.90 zł
Zestawy
Zaprojektowany w nowoczesnym, minimalistycznym stylu zestaw do herbaty matcha zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby przygotować pyszne napoje matcha w zaciszu własnego domu.
449.00 zł

Ekspresy
Polecany produkt
Gioia Plus to nowoczesny i innowacyjny ekspres do kawy marki Bialetti o wyjątkowym, kompaktowym designie – stworzony dla osób, które cenią estetykę i funkcjonalność w jednym, a przy tym chcą cieszyć się idealną kawą każdego dnia.
529.90 zł

Akcesoria
Polecany produkt

Do kuchni
Polecany produkt

Dodatki
Polecany produkt

Linia Amaresti to najwyższej jakości prażone migdały oblane dwoma rodzajami czekolady: mleczną oraz białą z dodatkiem zmielonych ziaren kawy. Ta unikatowa kompozycja to gwarancja głębi słodkiego smaku i aromatu.
9.99 zł
899.00 zł
3 w magazynie
Cena zawiera podatek VAT
Fellow Stagg EKG Pro to nowa, bardziej zaawansowana wersja klasycznego już czajnika elektrycznego Stagg, stworzonego z myślą o miłośnikach alternatywnych metod parzenia kawy.
3 w magazynie
Zamów do 19:30, a
wyślemy tego samego dnia!
899.00 zł
Cena zawiera podatek VAT
3 w magazynie
Fellow Stagg EKG Pro to nowa, bardziej zaawansowana wersja klasycznego już czajnika elektrycznego Stagg, stworzonego z myślą o miłośnikach alternatywnych metod parzenia kawy.
3 w magazynie
Zamów do 19:30, a
wyślemy tego samego dnia!
| Waga | 2 kg |
|---|---|
| Wymiary | 24 × 23 × 23 cm |
| Producent | Fellow |
| EAN | 1230000155434 |
| Kolor | Czarny mat |
| Pojemność | 900 ml |
| Zasilanie / moc: | 220/240 V – 50/60 Hz |
| Wymiary | 28,2 cm x 17,2 cm x 19,6 cm. |
| Kod produktu | 1222PRO-MB-EU |
Zawsze na czas.
Do 14 dni.

Poprzednia najniższa cena z 30 dni: 699.00 zł.
Dowiedz się więcej
Poprzednia najniższa cena z 30 dni: 985.00 zł.
Dowiedz się więcej
Poprzednia najniższa cena z 30 dni: 989.00 zł.
Dodaj do koszyka