ODBIERZ SPECJALNY KOD RABATOWY Z NEWSLETTERA!
PONAD 3000 PRODUKTÓW
ZAMÓW DO 19:30 - WYŚLEMY DZISIAJ
ŚWIEŻO PALONE KAWY!
Kawa
Polecany produkt

42.99 zł

42.99 zł
Herbata
Polecany produkt

Pyszna czarna herbata wysokiej jakości z dodatkiem płatków róży, skórki pomarańczowej, mandarynka. Wyrazisty smak czarnej herbaty z dodatkiem nuty cytrusów.
8.90 zł
Zestawy
Zaprojektowany w nowoczesnym, minimalistycznym stylu zestaw do herbaty matcha zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby przygotować pyszne napoje matcha w zaciszu własnego domu.
449.00 zł

Ekspresy
Polecany produkt
Gioia Plus to nowoczesny i innowacyjny ekspres do kawy marki Bialetti o wyjątkowym, kompaktowym designie – stworzony dla osób, które cenią estetykę i funkcjonalność w jednym, a przy tym chcą cieszyć się idealną kawą każdego dnia.
529.90 zł

Akcesoria
Polecany produkt

Do kuchni
Polecany produkt

Dodatki
Polecany produkt

Linia Amaresti to najwyższej jakości prażone migdały oblane dwoma rodzajami czekolady: mleczną oraz białą z dodatkiem zmielonych ziaren kawy. Ta unikatowa kompozycja to gwarancja głębi słodkiego smaku i aromatu.
9.99 zł
2.99 zł
Brak w magazynie
Cena zawiera podatek VAT
Idealna przekąska do pracy, domu, szkoły. Pyszne drażetki mleczne! Smak dzieciństwa zamknięty w małych kuleczkach, które z pewnością poprawią Ci dzień. Delikatna chrupiąca skorupka i mleczny środek to połączenie, które kochają wszyscy.
Brak w magazynie
Zamów do 19:30, a
wyślemy tego samego dnia!
2.99 zł
Cena zawiera podatek VAT
Brak w magazynie
Idealna przekąska do pracy, domu, szkoły. Pyszne drażetki mleczne! Smak dzieciństwa zamknięty w małych kuleczkach, które z pewnością poprawią Ci dzień. Delikatna chrupiąca skorupka i mleczny środek to połączenie, które kochają wszyscy.
Brak w magazynie
Zamów do 19:30, a
wyślemy tego samego dnia!
Idealna przekąska do pracy, domu, szkoły. Pyszne drażetki mleczne! Smak dzieciństwa zamknięty w małych kuleczkach, które z pewnością poprawią Ci dzień. Delikatna chrupiąca skorupka i mleczny środek to połączenie, które kochają wszyscy. Nasza tradycyjna receptura.
| Waga | 0.1 kg |
|---|---|
| Wymiary | 9 × 2 × 12 cm |
| Producent | Eurohansa |
| EAN | 5900303001368 |
| Składniki | Cukier, serwatka w proszku (z mleka), oleje i tłuszcze roślinne (palmowy, częsciowo utwardzony palmowy), mleko w proszku odtłuszczone 6%, syrop glukozowy, naturalny aromat mleczny, substancja glazurująca: wosk pszczeli żółty. |
| Wartości odżywcze | – Wartość energetyczna: 1938 kJ / 461 kcal |
| Waga | 100 g |
| Sposób przechowywania | Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Kraj pochodzenia | Polska |
| Pełna nazwa producenta / dostawcy | EUROHANSA SP. Z O.O. Letnia 10-14 87-100 Toruń |
Zawsze na czas.
Do 14 dni.