ODBIERZ SPECJALNY KOD RABATOWY Z NEWSLETTERA!
PONAD 3000 PRODUKTÓW
ZAMÓW DO 19:30 - WYŚLEMY DZISIAJ
ŚWIEŻO PALONE KAWY!
Kawa
Polecany produkt

Aromatyczna mieszanka idealna do cafe crema z grubą i długo utrzymującą się pianką. Posiada harmonijny i delikatny smak czekolady i karmelu.
84.99 zł

Aromatyczna mieszanka idealna do cafe crema z grubą i długo utrzymującą się pianką. Posiada harmonijny i delikatny smak czekolady i karmelu.
84.99 zł
Herbata
Polecany produkt

Pyszna czarna herbata wysokiej jakości z dodatkiem płatków róży, skórki pomarańczowej, mandarynka. Wyrazisty smak czarnej herbaty z dodatkiem nuty cytrusów.
8.90 zł
Zestawy
Zaprojektowany w nowoczesnym, minimalistycznym stylu zestaw do herbaty matcha zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby przygotować pyszne napoje matcha w zaciszu własnego domu.
449.00 zł

Ekspresy
Polecany produkt
Aromatyczna mieszanka idealna do cafe crema z grubą i długo utrzymującą się pianką. Posiada harmonijny i delikatny smak czekolady i karmelu.
84.99 zł

Akcesoria
Polecany produkt

129.90 zł
Do kuchni
Polecany produkt

Ciesz się aromatycznym espresso w pięknym stylu dzięki Bialetti Fruit Vibes – zestawowi 6 filiżanek o pojemności 60 ml. Wykonane z wysokiej jakości porcelany, każda filiżanka ma inny kolor i można je wygodnie przechowywać jedna na drugiej dzięki dołączonemu stojakowi, co sprawia, że zestaw jest zarówno praktyczny, jak i dekoracyjny.
129.99 zł
Dodatki
Polecany produkt

Orzeszki arachidowe w polewie karmelowej to kompozycja chrupiących orzeszków i tak lubianego smaku karmelowego. Linia Mellow to doskonały pomysł na słodki, elegancki upominek zarówno dla kogoś bliskiego, jak i partnerów biznesowych. Słodycze zapakowane zostały w małe eleganckie pudełeczka esponujące produkt.
7.99 zł
4.99 zł
Brak w magazynie
Cena zawiera podatek VAT
Kakaowe groszki z pysznym nadzieniem to idealna przekąska dla łasuchów. Smak dzieciństwa zamknięty w małych kuleczkach, które z pewnością poprawią Ci dzień.
Brak w magazynie
Zamów do 19:30, a
wyślemy tego samego dnia!
4.99 zł
Cena zawiera podatek VAT
Brak w magazynie
Kakaowe groszki z pysznym nadzieniem to idealna przekąska dla łasuchów. Smak dzieciństwa zamknięty w małych kuleczkach, które z pewnością poprawią Ci dzień.
Brak w magazynie
Zamów do 19:30, a
wyślemy tego samego dnia!
Kakaowe groszki z pysznym nadzieniem to idealna przekąska dla łasuchów. Smak dzieciństwa zamknięty w małych kuleczkach, które z pewnością poprawią Ci dzień. Nasza tradycyjna receptura.
| Waga | 0.1 kg |
|---|---|
| Wymiary | 9 × 2 × 12 cm |
| Producent | Eurohansa |
| EAN | 5900303001344 |
| Składniki | Cukier, serwatka w proszku (z mleka), oleje i tłuszcze roślinne (palmowy, częsciowo utwardzony palmowy), kruszone wafle (mąka pszenna, cukier, woda, tłuszcz roślinny (palmowy) całkowicie utwardzony, kruszone wafle (mąka pszenna, cukier, woda, tłuszcz roslinny palmowy (całkowicie utwardzony), emulgatory: lecytyny (z soi), mąka sojowa, sól, aromat), kakao niskotłuszczowe (5%), syrop glukozowy, czekolada 1,5% (cukier, miazga kakowa, tłuszcz kakowy, emulgatory: lecytyny, polirycynooleinian poliglicerolu, aromat), orzeszki arachidowe prażone, naturalny aromat kakaowy, substancja glazurująca: wosk pszczeli (biały i żółty). Produkt może zawierać inne orzechy. |
| Wartości odżywcze | – Wartość energetyczna: 1908 kJ / 454 kcal |
| Waga | 100 g |
| Sposób przechowywania | Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Kraj pochodzenia | Polska |
| Pełna nazwa producenta / dostawcy | EUROHANSA SP. Z O.O. Letnia 10-14 87-100 Toruń |
Zawsze na czas.
Do 14 dni.