ODBIERZ SPECJALNY KOD RABATOWY Z NEWSLETTERA!
PONAD 3000 PRODUKTÓW
ZAMÓW DO 19:30 - WYŚLEMY DZISIAJ
ŚWIEŻO PALONE KAWY!
Kawa
Polecany produkt

Kawa ziarnista jakości specialty pochodząca z Gwatemali, wypalona w palarni LaCava. Palona w ciemnym stopniu, przeznaczona do espresso – doskonale sprawdzi się w ekspresach ciśnieniowych i kawiarkach. W smaku wyczuwalne są nuty kakao, prażonych orzechów i słodkiego karmelu.
45.00 zł

Kawa ziarnista jakości specialty pochodząca z Gwatemali, wypalona w palarni LaCava. Palona w ciemnym stopniu, przeznaczona do espresso – doskonale sprawdzi się w ekspresach ciśnieniowych i kawiarkach. W smaku wyczuwalne są nuty kakao, prażonych orzechów i słodkiego karmelu.
45.00 zł
Herbata
Polecany produkt

Pyszna czarna herbata wysokiej jakości z dodatkiem płatków róży, skórki pomarańczowej, mandarynka. Wyrazisty smak czarnej herbaty z dodatkiem nuty cytrusów.
8.90 zł
Zestawy
Herbata Veertea jest najbardziej konkurencyjną marką na rynku. Stawiamy przede wszystkim na jakość, smak, prestiż oraz szybki i profesjonalny serwis. Drewniana, biała skrzyneczka z eleganckimi herbatkami Veertea – każda saszetka pakowana osobno. Idealna na prezent.
99.99 zł

Ekspresy
Polecany produkt
79.00 zł

Akcesoria
Polecany produkt

Fellow Monty Cortado to kubek o pojemności 130 ml, przeznaczony do cortado. Monty charakteryzuje się pięknym wzornictwem, podwójnymi ściankami pozwalającymi na bezpieczne trzymanie go w dłoni nawet z gorącą zawartością oraz zaokrąglonym dnem, które pozwala na wygodniejsze malowanie latte artów.
109.90 zł
Do kuchni
Polecany produkt

49.99 zł
Dodatki
Polecany produkt

Orzeszki arachidowe w polewie karmelowej to kompozycja chrupiących orzeszków i tak lubianego smaku karmelowego. Linia Mellow to doskonały pomysł na słodki, elegancki upominek zarówno dla kogoś bliskiego, jak i partnerów biznesowych. Słodycze zapakowane zostały w małe eleganckie pudełeczka esponujące produkt.
7.99 zł
36.00 zł Pierwotna cena wynosiła: 36.00 zł.31.15 złAktualna cena wynosi: 31.15 zł.
Poprzednia najniższa cena z 30 dni: 31.15 zł.
10 w magazynie
Cena zawiera podatek VAT
10 w magazynie
Data palenia: 10.03.2026
Zamów do 19:30, a
wyślemy tego samego dnia!
36.00 zł Pierwotna cena wynosiła: 36.00 zł.31.15 złAktualna cena wynosi: 31.15 zł.
Poprzednia najniższa cena z 30 dni: 31.15 zł.
Cena zawiera podatek VAT
10 w magazynie
Data palenia: 10.03.2026
10 w magazynie
Zamów do 19:30, a
wyślemy tego samego dnia!
Abyssinian Highland jest to jedno z najlepiej zbalansowanych połączeń smakowych, w którym równowaga między słodyczą, kwasowością i goryczą jest perfekcyjnie dopasowana. Dlatego też, każdy łyk tej kawy dostarcza nam jednocześnie wielu różnorodnych doznań. To niezwykle uniwersalna mieszanka, która doskonale sprawdzi się w ekspresie ciśnieniowym lub kawiarence. Jej głównym aromatem i smakiem jest deserowa czekolada, która w połączeniu z drobną kwasowością oraz nutami słodkich owoców tworzy niepowtarzalną całość. Jeśli szukasz niezwykłych wrażeń smakowych, to ta mieszanka z pewnością spełni Twoje oczekiwania.
| Profil smakowy | |
|---|---|
| Kwasowość | |
| Słodycz | |
| Gorycz |
| Waga | 0.27 kg |
|---|---|
| Wymiary | 9 × 5 × 23 cm |
| Producent | Etno Cafe |
| EAN | 5902768699036 |
| Pochodzenie | Etiopia / Kolumbia |
| Opakowanie | 250g |
| Arabica / Robusta | 100% Arabica |
| Obróbka | Natural / Washed |
| Rodzaj kawy | Ziarnista |
| Stopień palenia ziaren | Medium |
| Przeznaczenie | Ekspres kolbowy, automatyczny i kawiarka |
| Odmiana botaniczna | Heirloom / Różnorodna |
| Smak / Aromat | Słodko owocowy / czekoladowo-drzewny |
| Pełna nazwa producenta/dostawcy | HAMDA TRADE SP. Z O.O. Grabiszyńska 235B 53-234 Wrocław |
Zawsze na czas.
Do 14 dni.

Poprzednia najniższa cena z 30 dni: 33.85 zł.
Dodaj do koszyka