ODBIERZ SPECJALNY KOD RABATOWY Z NEWSLETTERA!
PONAD 3000 PRODUKTÓW
ZAMÓW DO 19:30 - WYŚLEMY DZISIAJ
ŚWIEŻO PALONE KAWY!
Kawa
Polecany produkt

Nowy concept specialty coffee. Zawsze ciekawa selekcja ziaren: competition, microloty i wszystko to, co zachwyca Nas w kawie od ponad dekady!
28.00 zł

Nowy concept specialty coffee. Zawsze ciekawa selekcja ziaren: competition, microloty i wszystko to, co zachwyca Nas w kawie od ponad dekady!
28.00 zł
Herbata
Polecany produkt

Pyszna czarna herbata wysokiej jakości z dodatkiem płatków róży, skórki pomarańczowej, mandarynka. Wyrazisty smak czarnej herbaty z dodatkiem nuty cytrusów.
8.90 zł
Zestawy
Zaprojektowany w nowoczesnym, minimalistycznym stylu zestaw do herbaty matcha zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby przygotować pyszne napoje matcha w zaciszu własnego domu.
449.00 zł

Ekspresy
Polecany produkt
Naturalne tabletki czyszczące do sprzętu kawowego – czyści grupy ekspresów i ekspresy automatyczne. Skutecznie usuwają zanieczyszczenia i olejki kawowe.Preparat jest produkowany całkowicie z naturalnych i biodegradowalnych składników. Nie zawiera fosforanów. Bezzapachowy.
99.90 zł

Akcesoria
Polecany produkt

129.90 zł
Do kuchni
Polecany produkt

Ciesz się aromatycznym espresso w pięknym stylu dzięki Bialetti Fruit Vibes – zestawowi 6 filiżanek o pojemności 60 ml. Wykonane z wysokiej jakości porcelany, każda filiżanka ma inny kolor i można je wygodnie przechowywać jedna na drugiej dzięki dołączonemu stojakowi, co sprawia, że zestaw jest zarówno praktyczny, jak i dekoracyjny.
129.99 zł
Dodatki
Polecany produkt

Linia Amaresti to najwyższej jakości prażone migdały oblane dwoma rodzajami czekolady: mleczną oraz białą z dodatkiem zmielonych ziaren kawy. Ta unikatowa kompozycja to gwarancja głębi słodkiego smaku i aromatu.
9.99 zł
32.90 zł
Brak w magazynie
Cena zawiera podatek VAT
Kawa ziarnista pochodząca z Kolumbii. Ziarno jest palone w jasnym stopniu pod espresso – doskonała do ekspresów ciśnieniowych i kawiarek. W smaku pojawiają się nuty kwiatowe, cytrusowe, jagodowe, czekoladowe.
Brak w magazynie
Zamów do 19:30, a
wyślemy tego samego dnia!
32.90 zł
Cena zawiera podatek VAT
Brak w magazynie
Kawa ziarnista pochodząca z Kolumbii. Ziarno jest palone w jasnym stopniu pod espresso – doskonała do ekspresów ciśnieniowych i kawiarek. W smaku pojawiają się nuty kwiatowe, cytrusowe, jagodowe, czekoladowe.
Brak w magazynie
Zamów do 19:30, a
wyślemy tego samego dnia!
Kawa ziarnista pochodząca z Kolumbii. Ziarno jest palone w jasnym stopniu pod espresso – doskonała do ekspresów ciśnieniowych i kawiarek. W smaku pojawiają się nuty kwiatowe, cytrusowe, jagodowe, czekoladowe.
Kawa rosnąca w doskonałych warunkach klimatycznych na stokach Andów, na bogatej, wulkanicznej glebie. Kawa o średnio wyczuwalnej kwasowości, którą podkreśla cytrusowy posmak i czekoladowa nuta.
Kraj pochodzenia ziaren: Kolumbia
Region: Tolima, Popayan
Odmiana: Typica, Caturra, Bourbon, Tabi
Metoda obróbki: Na makro
Wysokość upraw: 1200 – 2000 m n.p.m.
Moc: 3/5
Kwasowość: 3/5
Słodycz: 4/5
Gorycz: 2/5
| Waga | 0.27 kg |
|---|---|
| Wymiary | 12 × 6 × 19 cm |
| Marka | Coffee Tink |
| EAN | 5904507572655 |
| Opakowanie | 250g |
| Rodzaj kawy | Ziarnista |
| Arabica / Robusta | 100% Arabica |
| Pochodzenie | Kolumbia |
| Metoda obróbki | Na makro |
| Odmiana | Typica, Caturra, Bourbon, Tabi |
| Przeznaczenie | Espresso |
| Pełna nazwa producenta / dostawcy | Progressive Sp. z o.o. ul. Sosnowiecka 5, 52-008 Wrocław |
Zawsze na czas.
Do 14 dni.