ODBIERZ SPECJALNY KOD RABATOWY Z NEWSLETTERA!
PONAD 3000 PRODUKTÓW
ZAMÓW DO 19:30 - WYŚLEMY DZISIAJ
ŚWIEŻO PALONE KAWY!
Kawa
Polecany produkt

63.00 zł

63.00 zł
Herbata
Polecany produkt

Pyszna czarna herbata wysokiej jakości z dodatkiem płatków róży, skórki pomarańczowej, mandarynka. Wyrazisty smak czarnej herbaty z dodatkiem nuty cytrusów.
8.90 zł
Zestawy
Herbata Veertea jest najbardziej konkurencyjną marką na rynku. Stawiamy przede wszystkim na jakość, smak, prestiż oraz szybki i profesjonalny serwis. Drewniana, biała skrzyneczka z eleganckimi herbatkami Veertea – każda saszetka pakowana osobno. Idealna na prezent.
99.99 zł

Ekspresy
Polecany produkt
79.00 zł

Akcesoria
Polecany produkt

Opakowanie 200 papierowych filtrów Edesia z płaskim dnem do ekspresów do kawy. Są w 100% naturalne, wybielane przy użyciu tlenu oraz nie mają zapachu. Zapewniają odpowiedni przepływ wody i czysty napar. Odpowiednie do ekspresów Fellow Aiden.
39.99 zł
Do kuchni
Polecany produkt

49.99 zł
Dodatki
Polecany produkt

Orzeszki arachidowe w polewie karmelowej to kompozycja chrupiących orzeszków i tak lubianego smaku karmelowego. Linia Mellow to doskonały pomysł na słodki, elegancki upominek zarówno dla kogoś bliskiego, jak i partnerów biznesowych. Słodycze zapakowane zostały w małe eleganckie pudełeczka esponujące produkt.
7.99 zł
36.90 zł
Brak w magazynie
Cena zawiera podatek VAT
Kawa ziarnista pochodząca z Etiopii. Ziarno jest palone w średnim stopniu pod espresso – doskonała do ekspresów ciśnieniowych i kawiarek. W smaku pojawiają się nuty czekolada, czerwone wino.
Brak w magazynie
Zamów do 19:30, a
wyślemy tego samego dnia!
36.90 zł
Cena zawiera podatek VAT
Brak w magazynie
Kawa ziarnista pochodząca z Etiopii. Ziarno jest palone w średnim stopniu pod espresso – doskonała do ekspresów ciśnieniowych i kawiarek. W smaku pojawiają się nuty czekolada, czerwone wino.
Brak w magazynie
Zamów do 19:30, a
wyślemy tego samego dnia!
Kawa ziarnista pochodząca z Etiopii. Ziarno jest palone w średnim stopniu pod espresso – doskonała do ekspresów ciśnieniowych i kawiarek. W smaku pojawiają się nuty czekolada, czerwone wino.
Kawa uprawiana w zacienionych, etiopskich płaskowyżach. Kawa Etiopia Dijmmah charakteryzuje się czekoladowymi nutami, głęboką kwasowością oraz orzeźwiającym aromatem.
Kraj pochodzenia ziaren: Etiopia
Region: Djimmah
Odmiana: Heirloom
Metoda obróbki: Na sucho
Wysokość upraw: 1500 – 2000 m n.p.m.
Moc: 2/5
Kwasowość: 4/5
Słodycz: 1/5
Gorycz: 3/5
| Waga | 0.27 kg |
|---|---|
| Wymiary | 12 × 5 × 19 cm |
| Marka | Coffee Tink |
| EAN | 5904507572716 |
| Opakowanie | 250g |
| Rodzaj kawy | Ziarnista |
| Arabica / Robusta | 100% Arabica |
| Pochodzenie | Etiopia |
| Metoda obróbki | Na sucho |
| Odmiana | Heirloom |
| Przeznaczenie | Espresso |
| Pełna nazwa producenta / dostawcy | Progressive Sp. z o.o. ul. Sosnowiecka 5, 52-008 Wrocław |
Zawsze na czas.
Do 14 dni.