ODBIERZ SPECJALNY KOD RABATOWY Z NEWSLETTERA!
PONAD 3000 PRODUKTÓW
ZAMÓW DO 19:30 - WYŚLEMY DZISIAJ
ŚWIEŻO PALONE KAWY!
Kawa
Polecany produkt

59.00 zł

59.00 zł
Herbata
Polecany produkt

Pyszna czarna herbata wysokiej jakości z dodatkiem płatków róży, skórki pomarańczowej, mandarynka. Wyrazisty smak czarnej herbaty z dodatkiem nuty cytrusów.
8.90 zł
Zestawy
Herbata Veertea jest najbardziej konkurencyjną marką na rynku. Stawiamy przede wszystkim na jakość, smak, prestiż oraz szybki i profesjonalny serwis. Drewniana, biała skrzyneczka z eleganckimi herbatkami Veertea – każda saszetka pakowana osobno. Idealna na prezent.
99.99 zł

Ekspresy
Polecany produkt
Aromatyczna mieszanka idealna do cafe crema z grubą i długo utrzymującą się pianką. Posiada harmonijny i delikatny smak czekolady i karmelu.
84.99 zł

Akcesoria
Polecany produkt

129.90 zł
Do kuchni
Polecany produkt

Ciesz się aromatycznym espresso w pięknym stylu dzięki Bialetti Fruit Vibes – zestawowi 6 filiżanek o pojemności 60 ml. Wykonane z wysokiej jakości porcelany, każda filiżanka ma inny kolor i można je wygodnie przechowywać jedna na drugiej dzięki dołączonemu stojakowi, co sprawia, że zestaw jest zarówno praktyczny, jak i dekoracyjny.
129.99 zł
Dodatki
Polecany produkt

Orzeszki arachidowe w polewie karmelowej to kompozycja chrupiących orzeszków i tak lubianego smaku karmelowego. Linia Mellow to doskonały pomysł na słodki, elegancki upominek zarówno dla kogoś bliskiego, jak i partnerów biznesowych. Słodycze zapakowane zostały w małe eleganckie pudełeczka esponujące produkt.
7.99 zł
39.99 zł
Brak w magazynie
Cena zawiera podatek VAT
Brak w magazynie
Zamów do 19:30, a
wyślemy tego samego dnia!
39.99 zł
Cena zawiera podatek VAT
Brak w magazynie
Brak w magazynie
Zamów do 19:30, a
wyślemy tego samego dnia!
Kawa mielona jakości specialty z Peru wypalona we włoskiej palarni Le Piantagioni del Caffe. Palona w średnim stopniu, świetnie sprawdzi się do ekspresu ciśnieniowego i kawiarki. Kawa jest słodka a w jej smaku można wyczuć nuty migdałów, czekolady i kwiatów.
Kraj pochodzenia ziarna: Peru
Region: Chanchamayo
Producent: Kooperatywa Coopchebi
Odmiana: Catimor, Catuai, Caturra, Bourbon
Metoda obróbki: Fully Washed
Położenie upraw: 1500 – 1850 m n.p.m.
| Waga | 0.35 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10 × 10 × 12 cm |
| Producent | Le Piantagioni del Caffè |
| EAN | 8033959092477 |
| Opakowanie | 250g |
| Pochodzenie | Peru |
| Rodzaj kawy | Mielona |
| Arabica / Robusta | 100% Arabica |
| Obróbka | Washed |
| Stopień palenia ziaren | Średni |
| Przeznaczenie | Espresso |
| Pełna nazwa producenta/dostawcy | Le Piantagioni del Caffe SRL srl via Provinciale Pisana 583/b 57-121 Livorno Italy/Włochy |
Zawsze na czas.
Do 14 dni.

Poprzednia najniższa cena z 30 dni: 37.47 zł.
Dowiedz się więcej