ODBIERZ SPECJALNY KOD RABATOWY Z NEWSLETTERA!
PONAD 3000 PRODUKTÓW
ZAMÓW DO 19:30 - WYŚLEMY DZISIAJ
ŚWIEŻO PALONE KAWY!
Kawa
Polecany produkt

42.99 zł

42.99 zł
Herbata
Polecany produkt

Pyszna czarna herbata wysokiej jakości z dodatkiem płatków róży, skórki pomarańczowej, mandarynka. Wyrazisty smak czarnej herbaty z dodatkiem nuty cytrusów.
8.90 zł
Zestawy
Zaprojektowany w nowoczesnym, minimalistycznym stylu zestaw do herbaty matcha zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby przygotować pyszne napoje matcha w zaciszu własnego domu.
449.00 zł

Ekspresy
Polecany produkt
Gioia Plus to nowoczesny i innowacyjny ekspres do kawy marki Bialetti o wyjątkowym, kompaktowym designie – stworzony dla osób, które cenią estetykę i funkcjonalność w jednym, a przy tym chcą cieszyć się idealną kawą każdego dnia.
529.90 zł

Akcesoria
Polecany produkt

Do kuchni
Polecany produkt

Dodatki
Polecany produkt

Linia Amaresti to najwyższej jakości prażone migdały oblane dwoma rodzajami czekolady: mleczną oraz białą z dodatkiem zmielonych ziaren kawy. Ta unikatowa kompozycja to gwarancja głębi słodkiego smaku i aromatu.
9.99 zł
39.90 zł
Brak w magazynie
Cena zawiera podatek VAT
Brak w magazynie
Zamów do 19:30, a
wyślemy tego samego dnia!
39.90 zł
Cena zawiera podatek VAT
Brak w magazynie
Brak w magazynie
Zamów do 19:30, a
wyślemy tego samego dnia!
Mieszanka mielonych ziaren Arabik i Robusty (85/15%), z Gwatemali, Etiopii, Salwadoru, Brazylii oraz Indii, wypalanych przez cenioną włoską palarnię Le Piantagioni del Caffè. Kawa o delikatnym aromacie przypraw. W jej smaku pojawiają się nuty orzechów włoskich i lukrecji oraz przyjemna kwasowość.
Ze względu na grubość mielenia, kawa jest polecana szczególnie do kawiarki. Odpowiedni stopień mielenia pozwala łatwiej zaparzyć kawę w poprawny sposób. Woda przepływa przez zmieloną kawę w odpowiednim tempie, co przekłada się na poprawną ekstrakcję i napar o oczekiwanym smaku.
Ziarna, z których składa się mieszanka to:
– Gwatemala – Finca El Hato Blue
– Etiopia – Selezione Yrgalem
– Salwador – Finca San Luis
– Brazylia – Fazenda Lagoa do Morro
– Indie – Fairland Estate
– Brazylia – Fazenda Samambaia
– Indie – Balehonnur Estate
| Waga | 0.35 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10 × 10 × 12 cm |
| Producent | Le Piantagioni del Caffè |
| EAN | 8033959092088 |
| Opakowanie | 250 g |
| Pochodzenie | Gwatemala, Etiopia, Salwador, Brazylia oraz Indie |
| Rodzaj kawy | Mielona |
| Arabica / Robusta | 85 / 15 |
| Stopień palenia ziaren | Ciemny |
| Przeznaczenie | Espresso |
| Pełna nazwa producenta/dostawcy | Le Piantagioni del Caffe SRL srl via Provinciale Pisana 583/b 57-121 Livorno Italy/Włochy |
Zawsze na czas.
Do 14 dni.

Poprzednia najniższa cena z 30 dni: 35.90 zł.
Dowiedz się więcej