ODBIERZ SPECJALNY KOD RABATOWY Z NEWSLETTERA!
PONAD 3000 PRODUKTÓW
ZAMÓW DO 19:30 - WYŚLEMY DZISIAJ
ŚWIEŻO PALONE KAWY!
Kawa
Polecany produkt

59.00 zł

59.00 zł
Herbata
Polecany produkt

Pyszna czarna herbata wysokiej jakości z dodatkiem płatków róży, skórki pomarańczowej, mandarynka. Wyrazisty smak czarnej herbaty z dodatkiem nuty cytrusów.
8.90 zł
Zestawy
Herbata Veertea jest najbardziej konkurencyjną marką na rynku. Stawiamy przede wszystkim na jakość, smak, prestiż oraz szybki i profesjonalny serwis. Drewniana, biała skrzyneczka z eleganckimi herbatkami Veertea – każda saszetka pakowana osobno. Idealna na prezent.
99.99 zł

Ekspresy
Polecany produkt
Aromatyczna mieszanka idealna do cafe crema z grubą i długo utrzymującą się pianką. Posiada harmonijny i delikatny smak czekolady i karmelu.
84.99 zł

Akcesoria
Polecany produkt

129.90 zł
Do kuchni
Polecany produkt

Ciesz się aromatycznym espresso w pięknym stylu dzięki Bialetti Fruit Vibes – zestawowi 6 filiżanek o pojemności 60 ml. Wykonane z wysokiej jakości porcelany, każda filiżanka ma inny kolor i można je wygodnie przechowywać jedna na drugiej dzięki dołączonemu stojakowi, co sprawia, że zestaw jest zarówno praktyczny, jak i dekoracyjny.
129.99 zł
Dodatki
Polecany produkt

Orzeszki arachidowe w polewie karmelowej to kompozycja chrupiących orzeszków i tak lubianego smaku karmelowego. Linia Mellow to doskonały pomysł na słodki, elegancki upominek zarówno dla kogoś bliskiego, jak i partnerów biznesowych. Słodycze zapakowane zostały w małe eleganckie pudełeczka esponujące produkt.
7.99 zł
136.00 zł
Brak w magazynie
Cena zawiera podatek VAT
Brak w magazynie
Zamów do 19:30, a
wyślemy tego samego dnia!
136.00 zł
Cena zawiera podatek VAT
Brak w magazynie
Brak w magazynie
Zamów do 19:30, a
wyślemy tego samego dnia!
100% Arabica to mieszanka arabik z Gwatemali, Etiopii, Salwadoru i Brazylii, wypalanych przez cenioną włoską palarnię Le Piantagioni del Caffè.
Kawa o słodowym aromacie i słodkim, kakaowym smaku. Gładka i delikatna.
Ziarna, z których składa się mieszanka to:
– Gwatemala – Finca El Hato Blue
– Etiopia – Selezione Yrgalem
– Salwador – Finca San Luis
– Brazylia – Fazenda Lagoa do Morro
– Brazylia – Fazenda Samambaia
| Waga | 1 kg |
|---|---|
| Wymiary | 13 × 7 × 33 cm |
| Producent | Le Piantagioni del Caffè |
| EAN | 8033959091098 |
| Opakowanie | 1 kg |
| Pochodzenie | Włochy |
| Rodzaj kawy | Ziarnista |
| Arabica / Robusta | 100% Arabica |
| Stopień palenia ziaren | Ciemny |
| Przeznaczenie | Espresso |
| Pełna nazwa producenta/dostawcy | Le Piantagioni del Caffe SRL srl via Provinciale Pisana 583/b 57-121 Livorno Italy/Włochy |
Zawsze na czas.
Do 14 dni.

Poprzednia najniższa cena z 30 dni: 119.00 zł.
Dowiedz się więcej