ODBIERZ SPECJALNY KOD RABATOWY Z NEWSLETTERA!
PONAD 3000 PRODUKTÓW
ZAMÓW DO 19:30 - WYŚLEMY DZISIAJ
ŚWIEŻO PALONE KAWY!
Kawa
Polecany produkt

42.99 zł

42.99 zł
Herbata
Polecany produkt

Pyszna czarna herbata wysokiej jakości z dodatkiem płatków róży, skórki pomarańczowej, mandarynka. Wyrazisty smak czarnej herbaty z dodatkiem nuty cytrusów.
8.90 zł
Zestawy
Zaprojektowany w nowoczesnym, minimalistycznym stylu zestaw do herbaty matcha zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby przygotować pyszne napoje matcha w zaciszu własnego domu.
449.00 zł

Ekspresy
Polecany produkt
Gioia Plus to nowoczesny i innowacyjny ekspres do kawy marki Bialetti o wyjątkowym, kompaktowym designie – stworzony dla osób, które cenią estetykę i funkcjonalność w jednym, a przy tym chcą cieszyć się idealną kawą każdego dnia.
529.90 zł

Akcesoria
Polecany produkt

Ciesz się aromatycznym espresso w pięknym stylu dzięki Bialetti Fruit Vibes – zestawowi 6 filiżanek o pojemności 60 ml. Wykonane z wysokiej jakości porcelany, każda filiżanka ma inny kolor i można je wygodnie przechowywać jedna na drugiej dzięki dołączonemu stojakowi, co sprawia, że zestaw jest zarówno praktyczny, jak i dekoracyjny.
129.99 zł
Do kuchni
Polecany produkt

Ciesz się aromatycznym espresso w pięknym stylu dzięki Bialetti Fruit Vibes – zestawowi 6 filiżanek o pojemności 60 ml. Wykonane z wysokiej jakości porcelany, każda filiżanka ma inny kolor i można je wygodnie przechowywać jedna na drugiej dzięki dołączonemu stojakowi, co sprawia, że zestaw jest zarówno praktyczny, jak i dekoracyjny.
129.99 zł
Dodatki
Polecany produkt

Linia Amaresti to najwyższej jakości prażone migdały oblane dwoma rodzajami czekolady: mleczną oraz białą z dodatkiem zmielonych ziaren kawy. Ta unikatowa kompozycja to gwarancja głębi słodkiego smaku i aromatu.
9.99 zł
48.99 zł
18 w magazynie
Cena zawiera podatek VAT
18 w magazynie
Zamów do 19:30, a
wyślemy tego samego dnia!
48.99 zł
Cena zawiera podatek VAT
18 w magazynie
18 w magazynie
Zamów do 19:30, a
wyślemy tego samego dnia!
Termos do przewożenia żywności Lamart LT6023 z trzema komorami, które pozwalają przenosić zarówno zimne, jak i gorące posiłki. To element przydatny w każdym domu, który z pewnością niejednokrotnie docenisz!
| Waga | 0.6 kg |
|---|---|
| Wymiary | 14 × 14 × 21 cm |
| Marka | Lamart |
| EAN | 8590669237654 |
| Kolor | Czarny, srebrny, szary |
| Materiał | Stal nierdzewna, tworzywo sztuczne |
| Wymiary | 14,7 x 21 cm |
| Pojemność | 1,8 l |
| Kod produktu | LT6023 |
| Pełna nazwa producenta / dostawcy | FAST POLAND SP. Z O.O. Kwietniowa 36 05-090 Wypędy |
Zawsze na czas.
Do 14 dni.