ODBIERZ SPECJALNY KOD RABATOWY Z NEWSLETTERA!
PONAD 3000 PRODUKTÓW
ZAMÓW DO 19:30 - WYŚLEMY DZISIAJ
ŚWIEŻO PALONE KAWY!
Kawa
Polecany produkt

Kawa ziarnista jakości specialty pochodząca z Kostaryki, wypalona w warszawskiej palarni HAYB. Palona jasno, idealna do ekspresu przelewowego, dripa, Chemexa, AeroPressa, French Pressa, oraz innych alternatywnych metod parzenia. W smaku pojawiają się nuty takie jak czerwona porzeczka, maliny i mango.
79.00 zł

Kawa ziarnista jakości specialty pochodząca z Kostaryki, wypalona w warszawskiej palarni HAYB. Palona jasno, idealna do ekspresu przelewowego, dripa, Chemexa, AeroPressa, French Pressa, oraz innych alternatywnych metod parzenia. W smaku pojawiają się nuty takie jak czerwona porzeczka, maliny i mango.
79.00 zł
Herbata
Polecany produkt

Pyszna czarna herbata wysokiej jakości z dodatkiem płatków róży, skórki pomarańczowej, mandarynka. Wyrazisty smak czarnej herbaty z dodatkiem nuty cytrusów.
8.90 zł
Zestawy
Herbata Veertea jest najbardziej konkurencyjną marką na rynku. Stawiamy przede wszystkim na jakość, smak, prestiż oraz szybki i profesjonalny serwis. Drewniana, biała skrzyneczka z eleganckimi herbatkami Veertea – każda saszetka pakowana osobno. Idealna na prezent.
99.99 zł

Ekspresy
Polecany produkt
79.00 zł

Akcesoria
Polecany produkt

Fellow Monty Cortado to kubek o pojemności 130 ml, przeznaczony do cortado. Monty charakteryzuje się pięknym wzornictwem, podwójnymi ściankami pozwalającymi na bezpieczne trzymanie go w dłoni nawet z gorącą zawartością oraz zaokrąglonym dnem, które pozwala na wygodniejsze malowanie latte artów.
109.90 zł
Do kuchni
Polecany produkt

49.99 zł
Dodatki
Polecany produkt

Orzeszki arachidowe w polewie karmelowej to kompozycja chrupiących orzeszków i tak lubianego smaku karmelowego. Linia Mellow to doskonały pomysł na słodki, elegancki upominek zarówno dla kogoś bliskiego, jak i partnerów biznesowych. Słodycze zapakowane zostały w małe eleganckie pudełeczka esponujące produkt.
7.99 zł
55.55 zł
4 w magazynie
Cena zawiera podatek VAT
4 w magazynie
Zamów do 19:30, a
wyślemy tego samego dnia!
55.55 zł
Cena zawiera podatek VAT
4 w magazynie
4 w magazynie
Zamów do 19:30, a
wyślemy tego samego dnia!
Miseczki do dipów Lamart LT9018 to zestaw czterech pojemniczków i jednej tacy. Miseczki w kolorze bieli stworzone są z porcelany, a podstawa z bambusa. Zestaw został stworzony do serwowania dipów, przekąsek czy sałatek. Taca posiada specjalne wgłębienia, które zapobiegają przesuwaniu się miseczek. Praktyczny materiały sprawiają, że zestaw jest bardzo łatwy w czyszczeniu.
| Waga | 0.12 kg |
|---|---|
| Wymiary | 21 × 7 × 21 cm |
| Marka | Lamart |
| EAN | 8590669253975 |
| Kolor | Biały, brązowy |
| Materiał | Porcelana, bambus |
| Wymiary | 19 x 19 cm |
| Zawartość zestawu | Zestaw składa się z 4 misek i drewnianej tacy |
| Kod produktu | LT9018 |
| Pełna nazwa producenta / dostawcy | FAST POLAND SP. Z O.O. Kwietniowa 36 05-090 Wypędy |
Zawsze na czas.
Do 14 dni.

Poprzednia najniższa cena z 30 dni: 28.99 zł.
Dodaj do koszyka