ODBIERZ SPECJALNY KOD RABATOWY Z NEWSLETTERA!
PONAD 3000 PRODUKTÓW
ZAMÓW DO 19:30 - WYŚLEMY DZISIAJ
ŚWIEŻO PALONE KAWY!
Kawa
Polecany produkt

Kawa ziarnista jakości specialty pochodząca z Kostaryki, wypalona w warszawskiej palarni HAYB. Palona jasno, idealna do ekspresu przelewowego, dripa, Chemexa, AeroPressa, French Pressa, oraz innych alternatywnych metod parzenia. W smaku pojawiają się nuty takie jak czerwona porzeczka, maliny i mango.
79.00 zł

Kawa ziarnista jakości specialty pochodząca z Kostaryki, wypalona w warszawskiej palarni HAYB. Palona jasno, idealna do ekspresu przelewowego, dripa, Chemexa, AeroPressa, French Pressa, oraz innych alternatywnych metod parzenia. W smaku pojawiają się nuty takie jak czerwona porzeczka, maliny i mango.
79.00 zł
Herbata
Polecany produkt

Pyszna czarna herbata wysokiej jakości z dodatkiem płatków róży, skórki pomarańczowej, mandarynka. Wyrazisty smak czarnej herbaty z dodatkiem nuty cytrusów.
8.90 zł
Zestawy
Herbata Veertea jest najbardziej konkurencyjną marką na rynku. Stawiamy przede wszystkim na jakość, smak, prestiż oraz szybki i profesjonalny serwis. Drewniana, biała skrzyneczka z eleganckimi herbatkami Veertea – każda saszetka pakowana osobno. Idealna na prezent.
99.99 zł

Ekspresy
Polecany produkt
79.00 zł

Akcesoria
Polecany produkt

Fellow Monty Cortado to kubek o pojemności 130 ml, przeznaczony do cortado. Monty charakteryzuje się pięknym wzornictwem, podwójnymi ściankami pozwalającymi na bezpieczne trzymanie go w dłoni nawet z gorącą zawartością oraz zaokrąglonym dnem, które pozwala na wygodniejsze malowanie latte artów.
109.90 zł
Do kuchni
Polecany produkt

49.99 zł
Dodatki
Polecany produkt

Orzeszki arachidowe w polewie karmelowej to kompozycja chrupiących orzeszków i tak lubianego smaku karmelowego. Linia Mellow to doskonały pomysł na słodki, elegancki upominek zarówno dla kogoś bliskiego, jak i partnerów biznesowych. Słodycze zapakowane zostały w małe eleganckie pudełeczka esponujące produkt.
7.99 zł
106.90 zł
2 w magazynie
Cena zawiera podatek VAT
2 w magazynie
Zamów do 19:30, a
wyślemy tego samego dnia!
106.90 zł
Cena zawiera podatek VAT
2 w magazynie
2 w magazynie
Zamów do 19:30, a
wyślemy tego samego dnia!
Przyprawnik obrotowy LT7010 marki Lamart ma obrotowy stojak wykonany z bambusa. 12 pojemników pozwala na segregowanie dużej ilości przypraw. Zostały one wykonane z wysokiej jakości szkła. Zachowują dzięki temu świeżość wsypanych do nich ziół. Można myć je ręcznie lub w zmywarce.
| Waga | 1.05 kg |
|---|---|
| Wymiary | 16 × 16 × 22 cm |
| Marka | Lamart |
| EAN | 8590669156108 |
| Kolor | Przeźroczysty |
| Materiał | Szkło, stal nierdzewna, drewno |
| Wymiary | 15,7 x 15,7 x 22,2 cm |
| Pojemność pojemników na przyprawy | 85 ml |
| Kod produktu | LT7010 |
| Pełna nazwa producenta / dostawcy | FAST POLAND SP. Z O.O. Kwietniowa 36 05-090 Wypędy |
Zawsze na czas.
Do 14 dni.