ODBIERZ SPECJALNY KOD RABATOWY Z NEWSLETTERA!
PONAD 3000 PRODUKTÓW
ZAMÓW DO 19:30 - WYŚLEMY DZISIAJ
ŚWIEŻO PALONE KAWY!
Kawa
Polecany produkt

Nowy concept specialty coffee. Zawsze ciekawa selekcja ziaren: competition, microloty i wszystko to, co zachwyca Nas w kawie od ponad dekady!
28.00 zł

Nowy concept specialty coffee. Zawsze ciekawa selekcja ziaren: competition, microloty i wszystko to, co zachwyca Nas w kawie od ponad dekady!
28.00 zł
Herbata
Polecany produkt

Pyszna czarna herbata wysokiej jakości z dodatkiem płatków róży, skórki pomarańczowej, mandarynka. Wyrazisty smak czarnej herbaty z dodatkiem nuty cytrusów.
8.90 zł
Zestawy
Zaprojektowany w nowoczesnym, minimalistycznym stylu zestaw do herbaty matcha zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby przygotować pyszne napoje matcha w zaciszu własnego domu.
449.00 zł

Ekspresy
Polecany produkt
Naturalne tabletki czyszczące do sprzętu kawowego – czyści grupy ekspresów i ekspresy automatyczne. Skutecznie usuwają zanieczyszczenia i olejki kawowe.Preparat jest produkowany całkowicie z naturalnych i biodegradowalnych składników. Nie zawiera fosforanów. Bezzapachowy.
99.90 zł

Akcesoria
Polecany produkt

129.90 zł
Do kuchni
Polecany produkt

Ciesz się aromatycznym espresso w pięknym stylu dzięki Bialetti Fruit Vibes – zestawowi 6 filiżanek o pojemności 60 ml. Wykonane z wysokiej jakości porcelany, każda filiżanka ma inny kolor i można je wygodnie przechowywać jedna na drugiej dzięki dołączonemu stojakowi, co sprawia, że zestaw jest zarówno praktyczny, jak i dekoracyjny.
129.99 zł
Dodatki
Polecany produkt

Linia Amaresti to najwyższej jakości prażone migdały oblane dwoma rodzajami czekolady: mleczną oraz białą z dodatkiem zmielonych ziaren kawy. Ta unikatowa kompozycja to gwarancja głębi słodkiego smaku i aromatu.
9.99 zł
294.00 zł
Brak w magazynie
Cena zawiera podatek VAT
Brak w magazynie
Zamów do 19:30, a
wyślemy tego samego dnia!
294.00 zł
Cena zawiera podatek VAT
Brak w magazynie
Brak w magazynie
Zamów do 19:30, a
wyślemy tego samego dnia!
Brytfanna z pokrywą do grillowania 9l Double. Model LT1105 został wyprodukowany z wysoce odpornego aluminium. Brytfanna i dołączona do niej pokrywa, mają wewnątrz nieprzywierającą powłokę odporną na przypalanie. Dodatkową zaletą jest grube dno. W przypadku pokrywy zastosowano specjalny kształt wewnętrznego dna. Naczynie szybko się nagrzewa. Jest też wygodne w użyciu i łatwe do czyszczenia.
| Waga | 3.02 kg |
|---|---|
| Wymiary | 44 × 14 × 27 cm |
| Marka | Lamart |
| EAN | 8590669219384 |
| Kolor | Czarny |
| Materiał | Wysokiej jakości, wytrzymały odlew aluminium |
| Wymiary | 43 × 26,3 × 12,1 cm |
| Powłoka | non-stick (nieprzywierająca) |
| Pojemność | 9 l / 3 l |
| Kod produktu | LT1105 |
| Pełna nazwa producenta / dostawcy | FAST POLAND SP. Z O.O. Kwietniowa 36 05-090 Wypędy |
Zawsze na czas.
Do 14 dni.